NeliaA

Regisztráció dátuma: 2020. október 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. október 26.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

SpaRitual Körömlakk

SpaRitual Körömlakk
2021. január 6.

Nálam ez a márka jelenlegi körömlakkjaim nonpluszultrája. Több színt vettem akciósan, így már drogériás árban volt. Eszméletlen gyönyörű, különleges színek, dupla olyan tartós mind, mint a "normál" körömlakkjaim.

Aromax Jojoba Olaj

Aromax Jojoba Olaj
2020. december 11.

Körömágy bőápolásra használom manikűrözés után illetve naponta 1x-2x. Nagyon meg vagyok vele elégedve, gyorsan beszívódik és szép tőle a körömágyam.

Pupa Lasting Color Körömlakk

Pupa Lasting Color Körömlakk
2020. december 9.

Két árnyalatát használtam eddig, egy sötétlilát és egy téglás vörösesbarnát. Semmilyen hibát, problémát nem tapasztaltam ezzel a kettővel. Gyönyörű fényes, szép szín, jó állag, könnyű felvinni. Egy rétegben is vállalható lenne, de két rétegben azért sokkal jobb, de ez így van a legtöbb körömlakknál. A tartóssága nálam kb 3-4 nap, amivel szintén nem lóg ki negatív irányba más lakkjaimhoz képest.
Illetve akciós áron is vettem webáruházban, így az ár-érték aránya még szuperebb.

Baba Tusfürdő Férfiaknak Vadszederrel és Gyömbérrel

Baba Tusfürdő Férfiaknak Vadszederrel és Gyömbérrel
2020. december 9.

Impulzusvásároltunk belőle a nyáron, aztán megszerettük a vicces lila színét mindketten, meg az illata is nagyon finom, szóval rendszeresen vesszük azóta.

Pastel Nail Polish

Pastel Nail Polish
2020. december 7.

Ár-érték arányban nagyon jó kis lakk, talán a Moyrához tudnám leginkább hasonlítani. Nagyon sok gyönyörű árnyalata van, általában szépen fed egy rétegben is, közepesen tartós. nekem különleges kékek-zöldek vannak elsősorban ebből a márkából.

Trend It Up UV Powergel Körömlakk

Trend It Up UV Powergel Körömlakk
2020. december 1.

A képen levő vörös van meg, a saját fedőlakkjával használtam. Én csak ámulok, pár éve voltam géllakkoztatni, és az pont ugyanígy nézett ki. Gyönyörű a fénye, a színe pedig Igazi Vörös. egyáltalán nem drága és jól boldogultam a felvitellel. Biztosan újra fogom venni.

Anny 5th Avenue Körömlakk

Anny 5th Avenue Körömlakk
2020. november 23.

Update: Módosítottam a csillagozást felfelé, mert kipróbáltam az Only You árnyalatot is, lehet, hogy mivel egy sima, barnás-szürkés nude árnyalat, nem feltűnőek a hibái, de lehet, hogy ez egy jobban sikerült széria. Lényeg, hogy normálisan fed, elég volt belőle két réteg, értelmezhető időn belül szárad, szóval elsőre valószínűleg nem volt szerencsém a márkával.
---
Milady Marsala árnyalatot vettem, szerencsére a teljes ár töredékéért, akcióban. Különben kicsit mérges lennék, azt hiszem.
Negatívumok:
- vékony ecset, borzasztó nehéz vele dolgozni
- túl híg
- csúnyán, foltosan fed, még két rétegben is (végül három rétegnél megálltam)
- egy örökkévalóság, mire az egyes rétegek megszáradnak
Pozitívumok:
- gyönyörű a színe (bár eléggé eltér az üvegben látható színétől)
- ha már fenn van, eléggé tartós (csak odáig el kell kínlódni magad valahogy :)

Born Pretty Pearl Lustre Series Nail Polish

Born Pretty Pearl Lustre Series Nail Polish
2020. november 21.

Igazi, gyönyörű retro stílusú világos gyöngyház árnyalatok, egyenesen a ‘80-as évek végéről, anyukánk kozmetikumos polcáról. :) Tartóssága, felvitele is nagyon szuper. Imádom, újra vettem a teljes ötös szettet ebayről.

Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray

Elizabeth Arden Green Tea Scent Spray
2020. november 16.

Egyik kedvenc hétköznapi illatom, nagyon szeretem. Nem zavar, hogy nem extra tartós. Cserébe könnyed és nem nyomasztó.

Vipera Polka Körömlakk

Vipera Polka Körömlakk
2020. november 16.

Nagyon olcsó, így rögtön több árnyalatot vettem. Nem a legjobb körömlakkom, nem is vártam ezt tőle, de ár-érték arányban rendben van. Több rétegben fed csak, viszont ugyanolyan tartós, mint bármelyik drágább lakkom. Szép színekben kapható.