nemeth.anita

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Babylove Ultra Sensitive Pflegecreme Gesicht & Körper

Babylove Ultra Sensitive Pflegecreme Gesicht & Körper
2020. január 18.

20 hónapos atópiás bőrű gyerekeimnek vettem, a dm kínálatában ez tűnt legelfogadhatóbbnak atópiás dermatitis-es bőrre. Nos, egyetlen pozitívumot tudok róla mondani: valóban jól hidratál.
Ellenben:
- nagyon büdös. Nem illatmentes, hanem hozzáadott illatszermentes! A szaga a régi volánbuszok poros ülését adja vissza.
- az én érzékeny bőrű gyerekeimnek kiütést okozott. Több nap használat kellett hozzá, hogy rájöjjek, ettől volt. A nyakukon és az arcukon is piros pöttyök, kiütések jelentek meg.
Az értékelés emiatt két csillag.

Kallos Hair Pro-Tox Best In 1 Folyékony Hajbalzsam

Kallos Hair Pro-Tox Best In 1 Folyékony Hajbalzsam
2019. szeptember 19.

Hogyhogy nem írtam még véleményt? Az egyik legjobb ár-érték arányú termék, amit az elmúlt években vásároltam. Mindent elmond, hogy szinte csak pozitív értékelések vannak erről a termékről, végülis emiatt vettem meg. Szerencsére!
Nagy, gazdaságos, hasznos. Szoktam használni száraz és törülközőszáraz hajra is. Az illata rendben van, nem zsírosít, teszi a dolgát.
Az én hajam pár hónap használat után hozzászokott, ezért nem hozza a kezdeti WOW hatást, persze azért még szuper. Most tartok egy kis szünetet, hátha vissza tudunk térni a kezdeti állapothoz. De nem kérdés az 5*.

Kallos KJMN Haj Botox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval

Kallos KJMN Haj Botox Hajpakoló Krém Keratinnal, Kollagénnel és Hialuronsavval
2019. szeptember 19.

Nekem sajnos kevés, a hajam szőkítőporral van szőkítve, elég sokat lett gyötörve és átfestve. Balzsamként és pakolásként tehát nem vált be. Szerintem kevésbé károsított hajon jól teljesíthet, illetve az illata mennyei, diszkrét tisztaságillat. Most hajfestés közbeni hajvédelemre kenem el, így el tud fogyni úgy, hogy pozitív hatását is érzem.

Catrice Eyeshadow Stix

Catrice Eyeshadow Stix
2019. augusztus 15.

Én is a 090 Beautista's Choice-ot választottam. Már majdnem meghirdettem a piactéren, amikor kipróbáltam.. Most már emlékszem, miért vettem meg. Gyönyörű. Hogy mennyire tartós, azt nem tudom még, de mályvás-szürkés-vakondos, fémesen csillogó barna. Bár most már nem szeretem a csillogó sminkcuccokat a korom miatt - közel a 4. x-hez - már csak matt sminket használok, de ez marad!

Alfaparf Evolution Of The Color Cube 3D Tech Hajfesték

Alfaparf Evolution Of The Color Cube 3D Tech Hajfesték
2019. augusztus 1.

Juj. Csomókban hullott a hajam tőle. Eddig még soha nem tapasztaltam hasonlót egy festéknél sem. A 11.13-as árnyalatot próbáltam, spórolni szerettem volna, de nem érte meg. A hajam is foltos lett, a töve sárga maradt.

Sisley Eau Tropicale

Sisley Eau Tropicale
2019. június 26.

"Full nyár" illat. Fehér- és sárgavirágos, zöld trópusi, nagyon minőségi illat. Próbáltam hűvösebb időben is, de úgy nem az igazi, szerintem kell hozzá minimum 30 fok. Nem édes, nem geil, tartóssága közepes, kb 2-3 óra alatt szépen leszárad, halványul, majd eltűnik. Sokan nem érzik trópusinak, nos ez az illat nem tengerpartos-óceános trópusi, hanem hasonlattal élve leginkább a gyarmatosított, fülledt városok trópusi bambuszházait tudom elképzelni, amint a verandára ültetett fehér virágok és a bazsalikom illatát hozza a forró szél. Több, mint egy tisztaságillat, friss, ropogós, virágos, nőies. Konkrét illatösszetevőket nem tudnék azonosítani belőle, talán gyöngyvirágot, fréziát, bazsalikomot, még néhány púderesebb akkordot, de ez pont így van rendjén, így kompozícióba simulnak az alkotóelemek. Aki szeret minőséget kapni a pénzéért, és szereti, ha ezt mások is érzik rajta, azok bátran tegyenek egy próbát. Én minden nyáron használom.

HiPP Wasch Gel Sensitiv Für Haut & Haar Baby Sanft

HiPP Wasch Gel Sensitiv Für Haut & Haar Baby Sanft
2019. június 22.

Saját és érzékeny bababőrre vásároltam. Meglepődve tapasztaltam, hogy annak ellenére, hogy sensitive termék, tartalmaz illatanyagot. Az illata kellemes ugyan, "babás", és ez még nem lenne önmagában ok arra, hogy lepontozzam, de a gyerekek és az én bőrömet is nagyon szárítja. Próbáltam kézmosónak elhasználni, de sajnos a kézbőrt is ugyanúgy szárítja, így nem tudjuk használni.

Manna Extra Szűz Olívaolaj Szappan

Manna Extra Szűz Olívaolaj Szappan
2019. június 17.

Ezt a szappant azért vettem meg, mert akartam valami natúrterméket, amiben nincs pálmaolaj. Imádom a minimál, "zen" termékeket, amik minél kevesebb összetevőből állnak, ez konkrétan kettőből. Imádom az illatmentes, kifinomult tisztálkodószereket is, ebben is telitalálat. Olyan diszkrét illata van, ami csak nagyon közelről érezhető, nekem bejön. Valahogy annyira tisztának érzem ezt a terméket. Nem vagyok egyébként nagy híve a szappanoknak, mert a nagy részük kiszárítja és/vagy irritálja a bőröm. Ez csak szárítja, de ezért nem vonok le csillagot, mert nagyon alaposan tisztít, és fürdés után amúgy is bekenem magam. Az is nagyon bejön, hogy nem habzik. Szerintem egyáltalán nem takonyszerű az állaga, inkább vizes-géles, nálam ez is pozitívum, nem zavar egyáltalán. Szembe kerülve csíp, hasonlóan a régi idők szappanjaihoz.

Babydream Extra Sensitive Fürdető és Sampon (régi)

Babydream Extra Sensitive Fürdető és Sampon (régi)
2019. június 17.

3-4 nap rendszeres használat után sajnos kiszárította, kipirosította és még irritálta is az arcbőröm. Aztán valahogy megszoktam, arcra nem tudtam használni, de testre remekül teljesített. Az új formulája mintha kíméletesebb lenne.

Provoke Touch Of Silver Brightening Sampon

Provoke Touch Of Silver Brightening Sampon
2019. június 17.

Szőkített, károsodott hajamra remekül bevált. Második samponként használom, mert bézsszőke a hajam, így nem akarok nagyon hamvas végeredményt. Nem szárítja a hajam, nem lesz lila vagy durván ezüst, és nem zsírosodik hamarabb, mint pl. a Schaumától. Eddig a legjobb hamvasító sampon, amit próbáltam, ehhez hasonlóan jó csak a régi L'oréal lila családja volt, de azt már kivonták a forgalomból. Az illata kicsit Barbonos, de megszokható, hajon nem marad meg. A hajam sokáig friss, puha tapintású marad, ritkábban is kell mosnom, mióta ezt a sampont használom.