nemkriszta

Regisztráció dátuma: 2015. június 29.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2015. június 29.
Bőrprobléma: Bőröregedés
Korcsoport: -

Nivea Silk Mousse Vanilla & Caramel Tusfürdőhab

Nivea Silk Mousse Vanilla & Caramel Tusfürdőhab
2019. március 21.

Az első tusolóhab élményem egy olcsó termék volt a Baleától. Kellemesen csalódtam. Ezen felbátorodva megvettem ezt a terméket, amit viszont megbántam. Semmivel nem tart tovább az illata, mint olcsóbb társának, ráadásul sokkal többet kell érte fizetni.

NYC In New York Minute Körömlakk

NYC In New York Minute Körömlakk
2017. október 29.

Rossmann Drogéria leértékelt polcán akadtam rá erre a -számomra- gyönyörűséges szürkés-barnás-lilás meghatározhatatlan színű, amúgy Park Ave nevet viselő körömlakkra. Olvastam a véleményeket, sok hozzászóló sok kifogást emelt a minőséggel, tartóssággal, egyebekkel kapcsolatban. A körmeimen két réteg szépen fed, csíkmentesen terül alapozólakkon, de a tartóssága sajnos nálam is gyatra, még fedőlakk használatával is. Emiatt nem csodaszer.

Balea Duschschaum Sweet Cake

Balea Duschschaum Sweet Cake
2017. augusztus 18.

Sokáig idegenkedtem a borotvahab jellegű tusfürdőktől, míg végül a pozitív vélemények hatására megvettem ezt a terméket kipróbálásra. És milyen jól tettem! Azóta a reggeli gyors zuhanyzások rendszeres kellékévé lett. A napégette bőrömhöz is kíméletes a hab állag miatt. Illatok, márkák között még biztosan válogatok, nekem elnyerte a tetszésemet.

Garnier Bio Active Anti Wrinkle

Garnier Bio Active Anti Wrinkle
2017. augusztus 15.

Megtetszett, hogy natúr összetevőkre hivatkozik, az ára is kedvező volt, gondoltam, teszek egy próbát. A pumpás adagolójával azért óvatosan kell bánni, mert képes nagyobb mennyiséget kiadni! A krém közepes textúrájú. A zsíros kezdeti fényléstől kicsit megijedtem, de hamar beszippantotta a bőröm.Számomra ezután következett a csalódás: megint az a fránya illat. Mit illat, szag! Most mondja már meg valaki, miért kell teletömni illatanyaggal egy arckrémet, pláne ha natúrnak hirdetik? Ez számomra teljesen mű, kemikáliás, már-már avas jellegű kellemetlen illat. Neki is elnézném, ha csodákat tenne a bőrömmel, csak ezért kap egy kis türelmi időt.

Update:
A türelmemnek vége, megváltunk egymástól.

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre

Helia-D Aquaboom Szuperhidratáló Krémgél Normál Bőrre
2017. július 2.

Kissé csalódott vagyok. Nyárra választottam ezt a hidratáló krémgélt -gondolván a nevéből- könnyen felszívódik, netán mattít is. Valóban könnyed textúrája van, de inkább fénylik tőle az arcom, ami a melegben kifejezett hátrány. A másik, ami nagyon zavar, az az illata. Nekem konkrétan van ilyen mosókrémem (ruhaneműk áztatására - szándékosan nem írom le a márkanevét!), ezért bizarr számomra az illatélmény. Itt megjegyzem, hogy a termékcsalád tokaji aszús krémjét is elhasználtam, de valahogy a bor illattal sem voltam kibékülve. Ha netán még bőrirritációt vagy pattanást is okoz, nem kínzom tovább magam vele, de biztos, hogy egy darabig a márkával nem kísérletezek.

Betty Barclay Pure Pastel Mint EDT

Betty Barclay Pure Pastel Mint EDT
2017. június 13.

Nyári szaladgálós illatnak elmegy, még ha többször is kell frissíteni, merthogy nem túl tartós. Ha jobban belegondolok, lehet hogy nem is hátrány, ha nem fullasztom vele a környezetemet a 30+ fokokban. Friss, üde illat. Teljes árat nem fizettem volna érte, de 50%-os kuponnal elhoztam.

bebe Young Care Soft & Lovely Deo Spray

bebe Young Care Soft & Lovely Deo Spray
2017. június 7.

Tudom, hogy nem az én korosztályomat célozták meg ezzel a termékkel, de annyira finom púder illata van, ráadásul rajtam sokáig érződik. Az utóbbi időben előszeretettel választottam alumíniummentes deókat. Lehet, hogy kánikulában kevés lesz, de most még imádom.

Nivea Sensual Pflegelotion - Vanille

Nivea Sensual Pflegelotion - Vanille
2017. február 26.

A 3 limitált kiadás közül leginkább ennek az illata fogott meg. Csak itthon néztem meg jobban, hogy érzéki vaníliával kényeztet, nekem a boltban első szippantásra kamillásnak, naptejesnek tűnt. Nem rosszabb, mint más lotion testápoló a Niveától, de azért a 200 ml-ért sokallom az árát.

Essence I Love Trends The Metals Körömlakk

Essence I Love Trends The Metals Körömlakk
2016. november 24.

Ilyen gyorsan még nem váltam meg körömlakktól. Rosegold árnyalat, két rétegben gyors száradás, szép fedés -de! Az este kilakkozott körmeimről reggelre itt-ott lepattogzott (nem párna okozta!), így hiába a pozitívuma, még én sem csak 1-2 órára tervezek egy körömlakkal. Bár előfordulhat, na jó, csak ezért 2 pont.

Roberto Cavalli Eau De Parfum

Roberto Cavalli Eau De Parfum
2016. október 31.

Minekután tegnap csalódottan nyilatkoztam a B. Brit tartósságáról, most jöttem dícsérni Cavalli edp-jét! Hezitáltam a megvételén, ugyanis előttem sokan buja, érzéki parfümként jellemezték - ebből én alkalmi, bulizós parfümnek gondoltam. Ma az enyém lett és maximálisan elégedett vagyok mind az összhatásával, mind a tartósságával. Mióta rajtam van jókedvűnek, magabiztosnak -és jó egy kicsit- izgalmasnak érzem magam. Ha ez kell egy magam fajta 40 feletti nőnek, akkor köszönet a Cavalli háznak, a kedvencem lett!