Nena

Regisztráció dátuma: 2012. március 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2019. március 20.

Csak egyetérteni tudok, tényleg szuper! Rávettem magam, hogy végre ne a szokásos mályvás-barnás-rózsás árnyalatok közül válasszak, hanem beszereztem tavaszra a 109-es, 'I savor' árnyalatot. Elsőre Barbie-rózsaszín, de felkenve pár perc alatt finomodik a színe és az én világos, hidegebb tónusú bőrömhöz nagyon passzol. Nagyon durva, de tényleg olyan, mintha vizet kennék fel a számra, annyira könnyű. Nem csíkoz, szépen eldolgozható, hamar "megköt" és utána nem maszatol. Nem egy estig tartó szín, de vállalhatóan kopik.

Pupa Professionals BB Cream + Anti-Etá

Pupa Professionals BB Cream + Anti-Etá
2019. február 28.

Nem akarom elkiabálni, de két hetes használat után tökéletesnek tűnik. ^^ Olyan BB kérmet kerestem ami a vízhiányos/száraz bőrömet legalább nem szárítja tovább, inkább csak egységesítsen és ne legyen matt. Na most ezeknek mind megfelel! Hidratálni, sőt fényvédőzni is szoktam alá, mert (hiába állította az ellenkezőjét az eladó lány), szerintem az a kis mennyiség, amit ebből a fejemre kenek, nem fog engem megvédeni a napsugaraktól. De őszintén szólva ezt nem is várom tőle, sőt még a ránctalanítást sem. (Tényleg nem értem, miért kell még az örök életet is megígérni egy-egy reklámban.)
Nekem ez egy hibátlan bb krém, csodaszép természetes összképet ad, bőrfényű a finishe, meglepően tartós és nem okoz pattanásokat. 30% kedvezménnyel pedig ajándék volt.

Pupa Made to Last Liquid Eyeshadow

Pupa Made to Last Liquid Eyeshadow
2019. február 28.

Sajnos én is csatlakozom az előttem szólókhoz. :( ANNYIRA akartam, hogy jó legyen, hogy egy akció során természetesen kettőt is vettem. Igazából árnyalattól függetlenül beül a ráncokba, csíkozódik és fakul. Nagyon gondolkozom, hogy mire tudnék legalább két csillagot adni, de egy tartós(nak hirdetett) termék esetében az, hogy frissen kenve szép a színe, nem sok.

Barnängen All Over Rescue Testbalzsam

Barnängen All Over Rescue Testbalzsam
2019. február 26.

Már elhasználtam egy tégellyel, de még mindig nem tudom, hányadán is állok vele. Amikor használom, nagyon szeretem. Isteni az illata, jól kenhető, hamar beszívódik, azonnal puhább lesz a bőröm, nem irritál - nyaktól lefelé kentem magam vele mindenhol.
Ami miatt viszont kicsit csalódott vagyok, hogy következő este ugyanannyira száraz a bőröm, mintha nem is kentem volna be, vagyis hosszabb távú hatását én nem tapasztaltam. Ehhez mértem viszont az ára magas, nekem nem újravevős.

Catrice More Than Nude Körömlakk

Catrice More Than Nude Körömlakk
2019. február 26.

Amióta felkerült ide, illetve elolvastam a honlapon a leírást (csillogó, áttetsző nude árnyalat, alkalmas minden bőrtípusra, láthatóan élénkíti a körmöket), vadásztam rá. A kékes fényű változatot vettem meg (02 Pearly Balerina), bár tényleg nincs nagy különbség az árnyalatok között.
Alap- és fedőlakk nélkül használtam, két réteget kentem fel és szárító cseppekkel együtt nagyon gyorsan megszáradt. A tartósságával meg vagyok elégedve, kb. 4 napot bírt, amibe egy takarítás is beleesett, de nálam ez a 4 nap is nagy szó, valamiért gyilkolom a körömlakkokat. :'D
Ami nekem kicsit furcsa, hogy első használatkor tényleg erősen látszottak az irizáló pigmentek, de a következő lakkozás után csak alig. Emiatt nem vonok le pontot, csak érdekes. Összességében egy jó kis lakk ez, de azért az erősen marketing duma, hogy minden bőrtípushoz jó - egy halvány nude lakkról beszélünk, most ez rosszul nehezen állhat. :D

Bourjois Healthy Mix BB Cream

Bourjois Healthy Mix BB Cream
2019. február 18.

A havi 1-2 olyan nap "kedvéért" vettem, amikor szükségét érzem a púderen kívül, valami fedésnek. A nagyobb hibákat nem tünteti el, de egyrészt nem is vártam el egy bb krémtől, másrészt inkább egységesítésre használom.
Azaz csak használnám, mert hiába szép a végeredmény, ha pattanásokat okoz. :( Ha két, egymást követő napon is ezt teszem fel, akkor tele lesz az arcom kis, piros pöttyökkel. Nekem így sajnos használhatatlan, de ha valakinek bírja a bőre, akkor klassz kis krém ez. (Ajánlom az előttem értékelő véleményét, mindent leírt, ami fontos.)

Clinique Pop Splash Lip Gloss + Hydration

Clinique Pop Splash Lip Gloss + Hydration
2019. február 18.

Hidratáló krém mellé volt csomagolva, kis kiszerelésben, egyébként külön nem vettem volna meg. Nem vagyok nagy szájfényes, de ezt szívesen elkenegetem. Szintén a Rosewater Pop van meg, amit használok magában, de más rúzs fölé is. A fénye, a csillámok frissen kenve nekem nagyon tetszenek, nem ragad, kellemes viselet. Az viszont nem jó, hogy amikor kopni kezd, a szájfény eltűnik, de a csillámok nem, azok maradnak az ajkakon, ami nem túl szép látvány... :S
Ahogy nézem a teljes árát (jesszusom, 6000 forint egy szájfényért?!), azt nekem nem éri meg, de így teljesen rendben van (hidratálóval együtt volt 4400 Ft).

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Banana Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. január 30.

Semmi extra. Én csak kimosós balzsamnak használtam, de semmi különöset nem tapasztaltam. A hajam fényes és puha, de a sampon miatt, ennek maximum finom (és valóban tartós) az illata. Nem árt, nem használ, nagy mennyiség, jó áron. Csak kíváncsiságból vettem meg, de egészen biztosan vissza fogok térni a másik, jól bevált balzsamomhoz.

Foreo Luna Play Plus

Foreo Luna Play Plus
2019. január 20.

update: Nos,egészen pontosan egy éve használom. Azt kell mondjam, a véleményem csak jobb lett.

1. Legszívesebben képet tennék fel róla, mert hihetetlen, hogy napi használat mellett (és ez nem költői túlzás, tényleg minden nap használom) pontosan ugyanúgy néz ki, mint amikor megvettem. Nem kopik a színe, a kis sörték is hibátlanok, nem morzsolódik a tetejük, tényleg semmi baja. Tisztítani is pofonegyszerű, nem lett gusztustalan vagy koszos.
2. Nem ez a legfontosabb, de nekem ugyanazzal az (ikeás :D) elemmel megy már egy éve.
3. El sem tudom képzelni az arctisztításomat nélküle. Az éppen szimpatikus lemosóval használva (télen-nyáron kinek mi jön be) tökéletesen karbantartja az arcom. Könnyebben és jobban szívódnak fel utána a szérumok, és csak a havi egy-két hormonális pattanásom jön elő.
4. Imádom, hogy nem kell utólag költenem arra, hogy kiegészítőket, krémeket, bármit vegyek hozzá. Mármint nyilván arctisztítót veszek, de nem kell a márkától kimondottan, hanem amit én szeretnék.

Tökéletes. Még azt sem bántam meg, hogy elsőre nem egy drágább változatot vettem meg, mert nem érzem hiányát a különböző programoknak, de mivel látom, hogy működik, később nem félnék kifizetni a magasabb árat sem. Ja és nem szponzorált a Foreo. :'D

2018. április:A nagy hype nem kerülte el az én figyelmemet sem, de mivel még soha nem volt semmilyen arctisztító eszközöm, az extra verziók közül nem mertem választani.
Ezzel a darabbal jelenleg tökéletesen meg vagyok elégedve, minden forintot megért. Napi szinten használom, kb. 3 hónapja, a tapasztalataim a következőek. Ilyen TISZTA szerintem soha nem volt még az arcom. Nem az a csikorgós-nyikorgós, hanem a pórusok mélyéig tiszta. Maga a készülék ennyi idő alatt semennyire sem használódott el (mondjuk garancia is van rá), az elem még mindig az, amit az elején tettem bele. Kompakt, utazáshoz is tökéletes, könnyen tisztítható. Azt is szeretem, hogy nem kell hozzá folyton új kiegészítőket beszerezni, bár a vásárlást követően kaptam kedvezményt a következő termék árából.
Nálam must have darab, aki vacilál; érdemes ezzel kezdeni, mert ennyi pénzért bőségesen megéri. (Ja, és az eredeti honlapon olcsóbban hozzá lehet jutni.)

Pupa Vamp! Compact Eyeshadow

Pupa Vamp! Compact Eyeshadow
2019. január 17.

Féláron vettem egy matt, világos, babarózsaszín árnyalatot. Frissen felkenve nagyon szép alapszín, nekem magában is megállja a helyét egy sima nappali sminknél. Viszont alap nélkül (alappal még nem próbáltam) pár óra múlva fakul és megül a szemhéj redőiben. Ennyi pénzért nem sajnálom, de morognék, ha az eredeti áron vettem volna meg. Nyilván árnyalatok között van eltérés, de ez nem a legjobb.