Nera

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Pantene Pro-V Repair & Protect Habbalzsam Vékonyszálú Károsodott Hajra

Pantene Pro-V Repair & Protect Habbalzsam Vékonyszálú Károsodott Hajra
2017. augusztus 3.

A samponjával együtt használom és nekem bevált. Könnyű és puha lesz a hajam tőle. Viszont míg a sampon nagyon jó illatú, ez a hab az első 3-5 fújásnál kellemetlen vegyszeres szagú volt. Kidobni nem akartam így alkalmanként csak úgy fújtam ki belőle. Már egész jó az illata és a hajamra is használom. Emiatt -1*.

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2017. augusztus 3.

Én nagyon megszerettem. Kellemes illatú és puha lesz tőle a hajam. Nem szárítja a hajvégeket és nem is zsírosít olyan gyorsan.

Avon Attraction For Her EDP

Avon Attraction For Her EDP
2017. május 4.

Nagyon jó kis parfüm, rajtam tartós. Sokan kérdezik, hogy mit használok. Érdekes, mert anyukámon teljesen más, mint rajtam, de rajta is nagyon kellemes az illat.

Rimmel Scandaleyes Rockin Curves Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Rockin Curves Szempillaspirál
2016. február 1.

Kézre áll és szép cicás szemeket tudok varázsolni vele. Tény, hogy megvan a technikája a használatának, de könnyen ráéreztem és azóta imádom. :)

Avon Scent Essence Wild Bergamot

Avon Scent Essence Wild Bergamot
2016. február 1.

Imádom, rajtam viszonylag tartós, pár órát kibír. Az illata nagyon tetszik, ehhez hasonló avon parfümöt még nem szagoltam. Sajnos sok avonos parfüm számomra émelyítően tömény pl. Luck, de az pont kellemes. Remélem még sokáig a kínálat része lesz. :)

Balea Trend It Up Crazy Vanilla Szárazsampon

Balea Trend It Up Crazy Vanilla Szárazsampon
2016. január 31.

Sajnos én leszek a lepontozó. Muszáj levonnom, mert a fekete hajamban nagyon csúnyám megmarad és nem szívja be a zsírt, fehér és ragacsos lesz tőle. Az epreset szerettem, de erre nem tudok jókat mondani. A design szép, jobban tetszik, mint az epresé. Az illata nekem nagyon intenzív, egy alkalommal megkérdezték, hogy vaníliás-e a parfümöm. Összességében nem jön be. Nem veszem újra. :(

Avon Luxe Szempillaspirál

Avon Luxe Szempillaspirál
2016. január 31.

Nagyon megszerettem ezt a szempillaspirált. Az elején semmi extra nem volt benne, így félre is tettem. a másik spirálom elfogyott így elővettem ezt. Jót tett neki az állás, mert valahogy jobb lett az állaga és azóta szép hosszú pillákat csinál. Nekem tetszik! :)

Isana Macadamia & Gloss Ajakápoló

Isana Macadamia & Gloss Ajakápoló
2016. január 21.

Szeretem, szép a csomagolása és a hatása is tetszik. Szépen rendbe tette a kicserepesedett ajkaimat. :)

Balea Tropical Sunshine Tusfürdő

Balea Tropical Sunshine Tusfürdő
2015. szeptember 20.

Sajnos nekem ez a kiadás nem jött át, de ezt mégis megvettem, mert kellett. Először a csomagolás nem tetszett, kék narancs-zöld mangó. Na jó, tudom, ez szőrszálhasogatás, de akkor sem szeretem a rendellenes színű dolgokat. Az illata ennek volt a legjobb, ezért ezt választottam. Hozza a szokásos Balea-minőséget, de a kiadás nem tetszése miatt csak 4*-ot tudok adni.

Venita Therapy Nail Gyémántporos Top Coat Fedőlakk

Venita Therapy Nail Gyémántporos Top Coat Fedőlakk
2015. július 15.

Fedőlakknak írja, de alaplakk-ként tudom csak használni. Fedőlakk-ként viszi a színt ami alatta van, a nyomdázást pedig elmaszatolja. Szépen erősíti a körmöt!