NEra09

Regisztráció dátuma: 2019. március 21.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2019. március 21.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő
2019. július 5.

Nagyon finom de karakteres, igazi nyári illata van! Nem tartós de nem is baj. Már kevés is jól habzik, szerintem sokáig kitart, ahogyan a samponjaik is.

Avon Advanced Techniques Hidratáló Hajszérum Kókusz- és Argánolajjal

Avon Advanced Techniques Hidratáló Hajszérum Kókusz- és Argánolajjal
2019. július 5.

Mindenképp jár az 5*. Agyongyötört szőke ombre hajam van, sajnos sűrűn is kell mosni, vasalom is mert nem göndör nem egyenes, csak valami érdekes fészek. Szárítás előtt és után is bekenem vele a hajam, megjelenésre egészségesebbnek látszik, puha és fésülhető lesz, nem ragad, és az illat is megmarad viszonylag sokáig. Garnier banana hair food-dal használom együtt, és sosem volt még festés előtt sem ilyen puha a hajam.

Yves Rocher Regeneráló Sampon

Yves Rocher Regeneráló Sampon
2019. május 30.

Nem rég vettem, talán egy hónapja. A szőkített hajam eddig ezt szereti legjobban! Sokat kísérletezgettem, de végre megtaláltam azt, amit szívesen újra veszek. Az illata nagyon jó:)

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő
2019. április 26.

Az illata jó :) de egy átlagos tusfürdő.

Ziaja Kakaóvajas Tusfürdő

Ziaja Kakaóvajas Tusfürdő
2019. április 8.

Hosszan tart az illata :) újravevős

Nivea Creme

Nivea Creme
2019. április 8.

Magasan veri az összes krémet, arcra használom. Este kenem be, reggelre puha lesz és nem zsírosít.

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon
2019. április 8.

Vastagítani ugyan nem vastagít, de az 1 nap alatt zsírosodó hajammal már 3 napot is ki tudok húzni, végén persze kis szárazsamponos rásegítéssel. Eddig ez vált be a legjobban, és az illata is jó :)

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2019. április 8.

Teljesen rendben van, jól fed, tartós, nap végére sem ül be a szemkörnyéki ráncokba

Balea Professional More Blonde Aufhellungsspray (régi)

Balea Professional More Blonde Aufhellungsspray (régi)
2019. március 21.

Fokozatosan világosít, én a balayage festésemet próbáltam még picit világosítani fejtetőn. Hozza amit ígér. Az illata szúrós, kellemetlen.

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2019. március 21.

Finom, hétköznapiasan elegáns illat, könnyed, nőies, viszonylag tartós. Régóta nem tudok lemondani róla, ár-érték arányban kiváló.