Nera

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Balea Verspielte Romanze Borotvagél Cseresznye és Bodzavirág Illattal

Balea Verspielte Romanze Borotvagél Cseresznye és Bodzavirág Illattal
2015. július 15.

Akciósan vettem és nem bántam meg. Jó az illata és teszi a dolgát. Szerencsére eddig nem találkoztam rossz Baleás borotvahabbal.

Balea Shining Berry Csillámos Tusfürdő

Balea Shining Berry Csillámos Tusfürdő
2015. július 15.

Az elején nem szerettem, de idővel nagy kedvenc lett. Sűrű állagú és a csillámokat sem értettem benne. A csillámokat nagyon megszerettem, szórakoztatóbbá tette a zuhanyzást, a kádfürdőben viszont nem érvényesült, de jól habzott. Összességében jó kis tusfürdő.

Balea Dusche &C reme Vanille & Cocos Tusfürdő

Balea Dusche &C reme Vanille & Cocos Tusfürdő
2015. július 15.

Imádom az illatát! Szerencsére a kókusz nem olyan erős benne, a vanília dominál. A Balea Vaníliás zuhanyzás közbeni testápolóval valami isteni vaníliavilágot varázsol. :) Csakis 5* lehet!

Balea Dusche & Creme Himbeere und Zitronengras

Balea Dusche & Creme Himbeere und Zitronengras
2015. július 15.

Igazi nyári illat, nyáron nagyon szeretem a gyümölcsös illatokat és ez valami isteni. :)
Jó a bőrömnek, nem szárítja, szeretem! Az ára is nagyon baráti.

Balea Trend It Up Volumen Puder

Balea Trend It Up Volumen Puder
2015. május 20.

Vagy én vagyok nagyon béna, vagy a porral nem stimmel valami. Akárhogy is próbálom nem akar jó lenni. Ragacsos lesz a hajam tőle. Próbálom szeretni, de nem nagyon jön össze. :( Az illata viszont kellemes. :) Még próbálkozok azért...

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor
2015. április 8.

Elég izzadós voltam, de mióta használom, azóta nem igazán izzadok. Általában hétvégén nem használom, hogy pihenhessen a bőröm, de akkor is kevésbé veszem észre, hogy izzadnék. Ennek kedvelem legkevésbé az illatát, de tökéletesen teljesít. :)

Essence The Lash Curler Dúsító és Göndörítő Szempillaspirál

Essence The Lash Curler Dúsító és Göndörítő Szempillaspirál
2015. március 19.

Sajnálom, hogy csak most vettem meg akciósan, 350 Ft-ért. Nekem tetszik, szépen hosszít, ível. De, hogy a forgó izének mi is a funkciója, arra még nem jöttem rá.

NYC Sky Rise Hosszabbító Szempillaspirál

NYC Sky Rise Hosszabbító Szempillaspirál
2015. március 19.

Én már párszor vettem, szeretem, mert szépen hosszítja a szempilláimat. Olcsó, de jó, tartós, nem pereg le napközben sem. Valahogy mindig visszatérek ehhez a spirálhoz.

Moyra Silk Nude Effect Körömlakk

Moyra Silk Nude Effect Körömlakk
2015. március 17.

Imádom!!! Madrid, Paris, London és Tokyo van meg, de a többit is akarom. Tartós, szép színek.

Moyra Körömágy Ápoló Olaj

Moyra Körömágy Ápoló Olaj
2015. március 17.

Cseresznyés/meggyes van meg, szeretem, jó az illata is. Nem ragad, és nem is fogja meg a körmöm és a bőröm sem. :)