Nera

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Catrice Viennart Körömlakk

Catrice Viennart Körömlakk
2015. március 17.

Vienna Rose Woods van meg. Szép a színe, az üzletben inkább rózsaszínesebbnek látszott, de amúgy barnás a körmeimen. A pelyhek tetszenek benne. Kicsit tartósabb is lehetne, de összességében egy jó erős négyest megér.

Balea Vanília Zuhanyzás Közbeni Testápolótej

Balea Vanília Zuhanyzás Közbeni Testápolótej
2015. március 17.

Végre egy testápoló, amit minden nap használok! Zuhanyzás közben nem felejtem el. Olyan az illata, mint a habos tetejű vaníliás pudingnak. Jó sűrű az állaga, de könnyen kenhető. A bőröm is szereti. Kár, hogy limitált kiadás...

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Balzsam

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Balzsam
2015. március 17.

A samponnal együtt használom és nagyon jó. Szép sima és fényes a hajam és az illata is isteni, sokáig tart. :)

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Sampon

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Sampon
2015. március 17.

Én nagyon szeretem! Hosszan tartó, finom illatú sampon. Sok babahajam van mióta használom, bár kicsit korpásít. Balzsammal együtt használom és már a spray-t is megvettem hozzá! :)

L'Oréal Paris Elseve Arginine Resist X3 Light Hajerősítő Spray Argininnel

L'Oréal Paris Elseve Arginine Resist X3 Light Hajerősítő Spray Argininnel
2015. február 27.

2015. febr. 27.
Már kifésülő spraynek sem használtam, ment a kukába, teljesen hasztalan termék.

2014. dec. 11.
Mégsem vált be, nem csinál semmi a hajammal, kifésülő spraynek használom, de nem veszem újra.

2014. okt. 17.
Zsírosodásra hajlamos hajra ajánlott, illetve gyenge vékony szálúra. Sajnos abba a dilemmába estem, hogy zsírosodik a hajam és ezért szárazsampont használok. De, ha ezt az olajos textúrájú sprayt fújom a hajamra és másnap a szárazsampont, akkor zsíros-csomószerűen összeáll a hajam. Egyébként érdekes, hogy az olajos jellege ellenére nem lesz tőle hamarabb zsíros a hajam, sőt +1 nap, de ugye a szárazsamponnal meg nem kompatibilis. Így két napig használom, utána két nap szárazsampon. Azt fogom kipróbálni, hogy csak ezt használom a samponjával együtt és majd meglátom mi lesz. Majd írok utána.

NYC Big Bold Angel Lash Szempillaspirál

NYC Big Bold Angel Lash Szempillaspirál
2015. január 28.

Én szeretem ezt a szempillaspirált. Az árát megéri, szép dús pillákat csinál és egy kicsit hosszít is!

Miss Sporty Peel Off Base Coat

Miss Sporty Peel Off Base Coat
2014. december 29.

Egy közepes rétegben nagyon jól használható, nem kell lemosni, szinte egészben jönnek le a lakkdarabok. Csillámos lakk alatt nagyon jó. Szeretem! :)

Moyra Bubble Gum Effect Körömlakk

Moyra Bubble Gum Effect Körömlakk
2014. december 29.

Love Love van meg és elég jó kis lakk. Mattos hatású, de szerintem nem annyira érvényesül. Én fedőlakk-kal használom és akkor szép fényű és színű is. Ha mattítani akarom, akkor matt fedőlakkot teszek rá.

Avon Glimmersticks Brights Szemkontúrceruza

Avon Glimmersticks Brights Szemkontúrceruza
2014. november 29.

A Magenta Max van meg és én szeretem, tetszik a rózsaszín alapszíne egy kis lilás árnyalattal. Nem túl egyszerű eltávolítani, de pont ezért nem is kenődik el, szépen fent marad és könnyű vele dolgozni.

Kamill Kéz- és Körömápoló Classic

Kamill Kéz- és Körömápoló Classic
2014. november 29.

Igaz a barackos verzióját jobban szeretem illatra, de ez sem rossz. Hatásra ugyanaz, jól ápol és nekem könnyen beszívódik. Elég sokszor van rajtam gumikesztyű, illetve sok kémiai anyaggal dolgozom és bizony van amikor véletlen érintkezik a kezemmel és szárítja. Én azt is kifejezetten szeretem, hogy egy minimális zsíros réteget hagy a kezemen, mert a hintőporos gumikesztyű fele annyira sem szárít így, mint nélküle.