Nera

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Balea Black Secret Tusfürdő

Balea Black Secret Tusfürdő
2014. november 29.

A kedvencem a három limitált illat közül. Igazi téli illat. Nálunk sem lehet most éppen beszerezni, pedig legalább még egyet vettem volna belőle.

Balea White Passion Tusfürdő

Balea White Passion Tusfürdő
2014. november 29.

Isteni illat, jó ár! Én inkább egy üde tavaszi kiadásnak tudnám elképzelni. Télen jobban szeretem az ünnepibb illatokat, mint pl. a Black Secret! Ennek ellenére nem tudok rosszat mondani róla!

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2014. október 26.

Avril van meg és valami bámulatos. Nagyon tartós és a színe is nagyon tetszik. Alap- és fedőlakk nélkül is 3-4 napot bír. A legjobb az ára. :)

Essence Glow Tinted Ajakbalzsam

Essence Glow Tinted Ajakbalzsam
2014. október 26.

A középső van meg és szeretem, ajándékba kaptam, de rendszeresen használom. Sajnálattal láttam, hogy már nem kapható. Újra vettem volna. :)

L'Oréal Paris Elseve Arginine Resist X3 Light Hajerősítő Sampon

L'Oréal Paris Elseve Arginine Resist X3 Light Hajerősítő Sampon
2014. október 17.

Még csak 3 hete használom, így nem sokat tudok mondani a hosszútávú hatásairól. Eddig a hajam szép és fényes minden mosás után. Vékony szálú hajra van, de nem ad túl sok extra tartást, fél nap után lelapul. Az illata kellemes, jól habzik, nem tudok különösebben rosszat mondani róla. Eddig 4*, majd frissítem. Sajnálom, hogy nincs hozzá balzsam, de a sprayt megvettem. Hullik a hajam mostanában, ezért gondoltam, hogy jó lesz. Ez ügyben még nem vettem észre változást.

L'Oréal Paris Elvital Nutri-Gloss Crystal Sampon

L'Oréal Paris Elvital Nutri-Gloss Crystal Sampon
2014. október 17.

Vékonyszálú, zsírosodó hajamra vettem és most már elmondhatom, hogy viszket is és enyhén korpásodni is elkezdett. Nekem nem jött be, de neki adtam anyunak, hátha neki használ, ha meg nem akkor megy a kukába.

Balea Bademomente Glücksfantasie Fürdősó

Balea Bademomente Glücksfantasie Fürdősó
2014. október 17.

Jó az illata és mókás piros lesz tőle a víz. Hétvégi fürdőzéshez ideális. Szeretem!

Balea Purple Kisses Tusfürdő

Balea Purple Kisses Tusfürdő
2014. október 17.

Nálunk a 3 új közül még csak ez kapható, ezért meg is vettem. Kicsit talán tényleg férfiasabb karakterű illat, de kellemes és sajnos gyorsan el is illan. A csomagolás megint csak nagyon tetszik.

Balea Trend It Up Lovely Berries Szárazsampon

Balea Trend It Up Lovely Berries Szárazsampon
2014. október 17.

Sajnos nálunk már nem lehet kapni. Imádtam, a sima nem jött be, de ez igen. Számomra sokkal jobb a hatása és az illata is. Állandósíthatnák! :/ 2 nappal eltolta a hajmosást és könnyen kijött a feketésbarna hajamból.

Balea Őszibarack & Nektarin Folyékony Szappan

Balea Őszibarack & Nektarin Folyékony Szappan
2014. október 17.

Otthon csak ezt használjuk. Isteni illat, jó ár.