Nera

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Balea Melon Tango Dusche

Balea Melon Tango Dusche
2014. augusztus 5.

Ebből a limitált kiadásból ezt kedvelem a legkevésbé, mert nekem túl édes az illata. Ennek ellenére tökéletes nyári tusfürdő!

Balea Carambola Lambada Dusche

Balea Carambola Lambada Dusche
2014. augusztus 5.

Egy ideje leginkább Balea tusfürdőt használok és szeretem őket. Ebből a kiadásból ez volt az első amit megvettem és imádom, tegnap fogyott el és valószínű újra vásárolom.

Moyra Vivid Sand Effect Körömlakk

Moyra Vivid Sand Effect Körömlakk
2014. július 10.

Orange Love van meg és nagyon szeretem. Tartós és gyorsan szárad.

Lovely Maximum Volume Vízálló Szempillaspirál

Lovely Maximum Volume Vízálló Szempillaspirál
2014. július 10.

Tényleg vízálló, nekem egész nap tartott. Viszont nehezen jön le. Kicsit csomósít több rétegben, de két réteg bőven elég. Nekem összességében tetszik.

BYS Matt Felületű Körömlakk

BYS Matt Felületű Körömlakk
2014. április 22.

Matte Deep Purple árnyalat van meg. Nagyon jó a színe, szép matt a hatása, csak nagyon csíkoz és nekem lassan szárad. Ennek ellenére tartós. Csak 4 csillagot ér nekem.

B.U. Rockmantic

B.U. Rockmantic
2014. április 22.

A párommal ketten választottuk és imádjuk. A Hippie Soul volt meg előtte, de az annyira erős volt néha, hogy meguntam. A Rockmantic is erős, tartós illat, csak nem olyan émelyítő közvetlen parfümözés után. Hamarosan elfogy és veszem a következőt!

Essence Match2cover! Krém Korrektor

Essence Match2cover! Krém Korrektor
2014. április 22.

A fedése elég gyenge, bőrhibákat is alig fedi le. Szerintem van ennél jobb korrektora még az Essence-nek is. A világosabbat tudom használni a sötétebb része semmire nem jó számomra.

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon
2014. február 26.

Szerencsére az én hajam nem szárítja és nem is zsírosítja, de hatása sincs! Balzsammal és boosterrel használom, már 1 flakon sampon és 1 flakon balzsam elfogyott, de semmi. Ha a boostert is hozzákeverem akkor kicsit jobb a tartása, de ennyi. Totel Repair Extreme-ről váltottam, de kár volt. Nekem 2 csillagot ér.

2014. 02. 26.
Eddig úgy voltam vele, hogy majdcsak elfogy, de megy a kukába. Elkezdett a hajam extrém módon zsírosodni, de a végei nagyon durvák és szárazok.

Astor Big & Beautiful False Lash Look Dúsító Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful False Lash Look Dúsító Szempillaspirál
2014. február 17.

700 Ft-ért vettem a Rossmannban, nagyon akciósan, bár nem tudom miért volt ilyen olcsó. Annyit tud, mint egy NYC Big Bold vagy egy Lovely Specular me. Nekem nem vált be, átlagos.

Hagytam kicsit állni és tökéletes lett. Kicsit mintha sűrűsödött volna, nagyon jól használható azóta.

Essence Gel Tint Zselés Ajaklakk

Essence Gel Tint Zselés Ajaklakk
2014. január 23.

02-es és 04-es árnyalat van meg és én szeretem őket, igaz kopik evés-ivásnál, de nem vészesen. Tetszik az állag, a színek és az íze sem rossz, ha véletlen megérzem. Nekem 5*-ot ér!