Nera

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

L'Oreal Elseve Fibralogy Hajszálvastagító Balzsam

L'Oreal Elseve Fibralogy Hajszálvastagító Balzsam
2014. január 23.

Egy flakon balzsam, egy flakon sampon és booster egyenlő nulla eredmény. Total Repair Extreme-ről váltottam, de kár volt. A hajam vékonyabb szálú mióta ezt használom. A másik szépen helyrerakta, de ez "visszavékonyította", ezt a fodrászom is megjegyezte. A hajam nem zsírosodik jobban, nem is szárít, de nekem nagyon sok kell a hajamra belőle, pedig nem is olyan hosszú és főleg nem vastag.

Rival De Loop Pure Skin Arclemosó Tonik

Rival De Loop Pure Skin Arclemosó Tonik
2013. augusztus 16.

Nem magamnak vettem, hanem egy ismerősömnek segítettem kiválasztani. Én is látom a hatását, és ő is jónak mondja. Ő 5 csillagot adna, így én annyit adok a nevében. :)

Rival de Loop Hydro 3 in 1 Arclemosó Kendő

Rival de Loop Hydro 3 in 1 Arclemosó Kendő
2013. augusztus 16.

Elég jól lehozza a sminket, de én csak 10 darabossal találkoztam eddig. Az olajmentes sminklemosó épp elfogyott, helyette vettem. Nem rossz, de a másik jobban megéri és hatásosabb is.

Rival de Loop Olajmentes Szemfestéklemosó (régi)

Rival de Loop Olajmentes Szemfestéklemosó (régi)
2013. augusztus 16.

Kis és nagy kiszerelésben is vettem már, mert imádom. Régebben sokat utaztam és a kicsi teljesen praktikus. Legalább 5 kicsit és 3 nagyon elhasználtam már. Nagyon jó, nem kell dörzsölni, a vízálló sminket is könnyedén lemossa. Szeretem nagyon.

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Sampon

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Sampon
2013. augusztus 16.

Április óta használom és imádom. A fodrászom is ódákat zeng róla mióta meglátta hajam. 1 hónap használat után, már erősebb volt a hajam. Azért vettem meg, mert a reklám szerint újjáépíti a hajat, és tényleg. Erősebb és vastagabb lett. A töredezett végeket levágattam, azóta nem töredezik egyáltalán. Előtte kétnaponta mostam a hajam és ez meg is maradt, nem zsírosodik jobban, mint előtte. A végeket szépen rendben tartja. Az illata meg nagyon tetszik. :)
Nem hittem a reklámoknak, de ez nálam bevált.

Comus Műszempilla

Comus Műszempilla
2013. augusztus 16.

A legjobb szempilla amit az utóbbi időben vettem. Igaz, hogy szintetikus. de nagyon jól használható. Van a nagyon durva bulipillától az egyszerű, de szép műszempilláig minden. Nekem bevált. A ragasztóját külön kiemelném. Imádom! Átlátszó és gélállagú, mindent jól ragaszt. :)

B.U. Fancy Cinderella

B.U. Fancy Cinderella
2013. augusztus 2.

Imádnivaló, tartós illat! Tesómét próbáltam és ugyanolyan jó minőség, mint a Hippy Soul.

Lora Korrektor

Lora Korrektor
2013. június 6.

Szeretem, biztos újra fogom vásárolni. Olcsó, de jól használható. Simán veri az eddigi Essence vagy NYC korrektorom.

Isana Szárazsampon

Isana Szárazsampon
2013. április 16.

Csak egy közepest tudok adni. Elég jól végzi a dolgát, viszont a hajamból egy örökkévalóság reggel kiszedni. Fésű, hajszárító és 20 perc után még látom. Reggel ha nincs időm hajat mosni, akkor erre a hosszú procedúrára sincs.

NYC Big Bold Curl Szempillaspirál

NYC Big Bold Curl Szempillaspirál
2013. március 11.

Végre megvettem! Elégedett vagyok vele. Gigantikus a keféje, de mégis könnyű vele dolgozni. Abszolút tartós, még egy alvást is kibírt és nem folyt szét. Nagyon tetszik! :)