Nera

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Avon Glimmerstick Szemöldökceruza

Avon Glimmerstick Szemöldökceruza
2013. február 14.

Az elején kicsit nehezen barátkoztam meg vele, mert sötétnek találtam. Majd rájöttem, hogy én vagyok ügyetlen és nagyon rányomom. Kicsit játszani kell vele, hogy ne legyen olyan durva a színe. Ezek után zökkenőmentes lett a kapcsolatunk. :) Pont illik a hajszínemhez, vagyis egy árnyalattal világosabb. Ahogyan kell. Tartós, szeretem, újra meg fogom venni. :)

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2013. február 14.

A Timeless Black van meg. Szeretem, mert könnyű vele dolgozni, kibír elég sokat. :)

Lady Ann Szemceruza

Lady Ann Szemceruza
2013. február 14.

Fekete és barna van, használom minden nap valamelyiket. Nekem tartós, csak ezt használom. Világos lila is van, de azt nem használom, mert nem áll jól. Ennek ellenére, arról is csak jót tudok mondani. :)

Balea Splashy Kiwi Tusfürdő

Balea Splashy Kiwi Tusfürdő
2013. február 14.

Nagyon jó az illata! Imádom használni! :)

Lora 3 Részes Szemhéjfesték

Lora 3 Részes Szemhéjfesték
2013. február 14.

A lila-kék-fehér van meg és nagyon szeretem, jól használható. Kicsit porzik, de könnyen korrigálható.

Lora Szemhéjfesték 8 Részes

Lora Szemhéjfesték 8 Részes
2013. február 14.

A barnás verzió van meg, imádom a csillogását. Könnyen tudok vele dolgozni. Sokan írták, hogy nagyon porzik, de én ezt nem tapasztaltam. Könnyen le is lehet szedni sminklemosóval, de amúgy tartós, nem maszatolódik szét, ha véletlen a szemem dörzsölöm. Nekem nagyon bevált!

2013. február 14.

Nagyon tartós és imádom az illatát!

2013. február 14.

Nagyon tartós és egyszerűen imádom az illatát! :)

Essence Cherry Blossom Girl 2in1 Szemceruza

Essence Cherry Blossom Girl 2in1 Szemceruza
2013. január 20.

Érdekes darab, nagyon kettős szerintem. Egyfelől meseszép szín, nagyon tartós és intenzív. Másrészt levakarhatatlan és folyik mindenfelé. Mikor megvettem kb. a csuklómig maszatos lettem, letöröltem, de nem jött le rendesen. A mai napig nem tudom, hogy az enyém folyt ki vagy egy másikból kenődött rá. Jól használható, könnyen és szépen lehet vele vonalat húzni. Csak egy 3-ast ér!

Avon Jillian Dempsey Professzionális Szemhéjárnyékoló

Avon Jillian Dempsey Professzionális Szemhéjárnyékoló
2013. január 20.

Nekem a fekete van meg és nagyon szeretem. Tartós és erőteljes a színe. Újra megvenném.