Nera

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

B.U. Free Spirit Natural Spray

B.U. Free Spirit Natural Spray
2013. január 20.

Tetszik az illata, de egy kicsit más, mint a parfümé. Annyira tartós, mint egy átlag spray.

NYC Skin Matching Alapozó

NYC Skin Matching Alapozó
2012. november 23.

A színe passzol a bőrömhöz, de mégis gyakorlatilag használhatatlan. Darabokban pereg le, zsírosodik tőle a bőröm is. Biztos, hogy nem veszek többet ilyet!

Catrice Absolute Eye Colour Duo Szemhéjpúder

Catrice Absolute Eye Colour Duo Szemhéjpúder
2012. november 23.

Pink!Pink!Pink! van meg belőle és nagyon tetszik, szeretem. Jó a színe és igazán tartós!

Avon City Rush Tusolózselé

Avon City Rush Tusolózselé
2012. november 23.

Sajnos nagyon gyorsan elillan az illata. Én nem használom, csak eseményekre, a testápolóval és a parfümmel együtt. Úgy jó, de magában csak egy hármas az isteni illata miatt.

Avon City Rush Parfüm

Avon City Rush Parfüm
2012. november 23.

Teljesen az én illatom! Nagyon tartós, rajtam még este is érződik, ha reggel befújom magam vele, a sálamon két nap után is érezhető. Elegáns az illata és a csomagolásai is!

Essence Better Than Gel Nails Fedőlakk

Essence Better Than Gel Nails Fedőlakk
2012. november 23.

Vékonyan kentem fel és így is nagyon lassan száradt meg. 1 napot sem bírt ki a körmeimen. Mancsos, pedig csak 1 hónapja van meg. :(

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal
2012. november 23.

Egy nagy kövér ötös! :) Isteni illat és nagyon hatékonyan szedi le a lakkot. Csak ilyet veszek.

Avon Super Drama Szempillaspirál

Avon Super Drama Szempillaspirál
2012. november 23.

Akciósan vettük, ha kettőt veszel olcsóbb akcióban. Sem nekem, sem anyunak nem jött be. Igaz, hogy szép a színe, erőteljes fekete, de semmi több. Dráma, de nem a jó értelemben.

NYC High Definition Volume Szempillaspirál

NYC High Definition Volume Szempillaspirál
2012. november 23.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom lett. Szépen dúsít, én kifejezettem szerettem. Sajnos a citromsárga verziót vettem utána. Csak négy pont, mert már láttam jobbat is. Árban viszont ez a nyerőbb.

Garnier Natural Kakaó Balzsam

Garnier Natural Kakaó Balzsam
2012. október 28.

Kellemes az illata. Puha és fényes tőle a hajam. Csak a végére használom, ha a tövére is kenem, akkor nagyon lezsírosítja. Emiatt csak 4-es!