nerukise

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. december 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Tresemmé Hydration Hemp Sampon

Tresemmé Hydration Hemp Sampon
2024. április 14.

Azzal kezdem, hogy nekem enyhén zsírosodó hajam van, szóval nem is értem, miért vettem meg, emiatt nem is fogok levonni pontot, mert nem az én hajamra lett tervezve. Illata viszont finom, jól habzik, nem irritált, de nyilván éreztem is, hogy ez bizony nem az én hajtípusomra való sampon. Viszont a márka másik keratinos samponját már éveken át használom, na az viszont nagyon szépen teszi a dolgát.

Tresemmé Keratin Smooth Sampon Marula Olajjal

Tresemmé Keratin Smooth Sampon Marula Olajjal
2024. április 14.

Én már évek óta ezt a sampont használom, talán lassan 6-7 éve, valamikor persze alkalmanként mást is kipróbálok, de ehhez tértem eddig vissza, a balzsamjával együtt használom. Nekem azért viszonylag gyorsan zsírosodik a hajam, de más samponnal, ami kifejezetten ilyen hajra lett kifejlesztve, sem tudom kitolni a hajmosást, így maradtam ennél, mert ez a nagyon enyhén hullámos hajamat szépen kordában tartja és szeretem az illatát is, kevés elég belőle. Ha extra akarok lenni, akkor előtte párom head&shoulders samponját használom egy kicsit erősebb fejbőrtisztításra. Most a Glamour-napok alkalmából 2 másik sampont fogok a márkától kipróbálni, egyet festett hajra, másik meg egy zsíros hajra, kiváncsi vagyok, azok hogyan válnak be.
Csodaszernek nem mondom, mert lehet egyszer meg fogom találni a nagy Őt, az igazi sampont, de jelenleg tökéletesen meg vagyok elégedve ezzel.

Gabriella Salvete 9 Shades Palette

Gabriella Salvete 9 Shades Palette
2024. április 7.

Imádom ezt a kis palettát, szerintem újra is fogom venni, nagyon szép színei vannak, nem porzik és nap végére sem tűnik el. Egyetlen egy dolog, ami miatt levonok pontot, az az, hogy nekem hosszabb körmeim vannak és istentelenül nehéz kinyitni a palettát, hogy tudjam használni, mindig egy bűvésztrükköt kell bemutatnom, hogy hozzá tudjak férni :D

Wella Professionals Sp Luxe Oil (Reconstructive Elixir)

Wella Professionals Sp Luxe Oil (Reconstructive Elixir)
2024. március 27.

Még csak 1x használtam, de már most jövök áradozni, mert teljesen elájultam a hatásától. Fodrászom ezt ajánlotta nekem, amikor kérdeztem, mitől varázsolja olyan puhává és finom illatúvá a hajam. Hát mondom na ez nem lesz nagy húha-termék, mert nem csak ez számít nyilván, de azért megvettem, mert amúgy sem volt itthon hajolajom. Na, hajmosás és vasalás után ahogy a fodrászom tanította, szépen 1 pumpányi olajat óvatosan beledolgoztam a hajamba és igaz, ha nem is 100%-ban olyan volt, mintha fodrásztól jöttem volna, de 90%-ban igen (nem ugyanazt a sampont meg gőzölős hajvasalót használom, szóval gondolom emiatt), de hihetetlenül szép esése volt a hajamnak, isteni illata is lett tőle és egész este a hajamat tapiztam, mert annyira puha és jó tapintása volt. Nekem viszonylag gyorsan zsírosodik a hajam töve, de a vége száraz, de nyilván nem fejbőrre kell ezt rakni, hanem hajvégekre, szóval tökéletes számomra és még 2 nap múlva is benne volt az olaj finom illata (3-4 naponta mosok hajat, 3ik nap szárazsampont használok). Szóval csakis ajánlani tudom, nekem ez örökké újravevős lesz, semmi más olajat nem is vagyok hajlandó kipróbálni ezek után. Ámen.

Skin1004 Madagascar Centella Ampoule Foam Kr Edition

Skin1004 Madagascar Centella Ampoule Foam Kr Edition
2024. március 23.

DM-ben találtam kiárusításkor féláron, hát mondanom sem kell, hogy meg sem fordult a fejembe, hogy ilyen nevetséges áron ne vegyem meg. Szóval csatlakozom a rajongótáborhoz, én is imádom ezt a lemosót, double cleansing második lépéseként használom, illetve reggel első lépésként. Felválta használom a Round Lab lemosójával, épp mihez van kedvem, mivel mindkettőt imádom. Nem sok választ el attól, hogy ez ettől kezdve fix termék legyen a rutinomban, eléggé magabiztosan állítom, hogy újra fogom venni, még ha nincs is féláron, mert nagyon megéri. Már egy hónapja használom majdnem naponta és meg mernék esküdni, hogy nem is látszik meg, hogy fogyott volna belőle. Na jó, egy kicsit, de tényleg nagyon kevés elég belőle, mert szépen habzik. Minden arcbőrre ajánlom, nem szárít és nagyon szépen tisztít.

Round Lab Birch Juice Moisturizing Cream

Round Lab Birch Juice Moisturizing Cream
2024. március 23.

Hát nagyon nagy elvárásaim voltak ezzel az arckrémmel szemben, főleg az ára és a márka jó hírneve miatt, de egy nagyon minimálisan csalódtam benne. Minden tökéletes benne és tényleg baromi jól hidratál, de most jön a nagy DE... Kis golyócskák vannak benne, amiket először azt hittem, hogy az a hámladozó arcbőröm vagy kis szemét, ami hirtelen odajutott. Aztán egy kis idő múlva nyilván rájöttem, hogy ez bizony a krémben van egy ilyen kis cucc (golyócska), aminek elvileg szét kéne pattannia az arckrém felkenésénél, de nálam vagy 8-10 mindig marad és alig bírom szétpattintani. Ezek kis kollagéngolyócskák és maga az ötlet tetszik meg biztos a többi szépen szétpattan, de azok, amik nem, azok meg ott éktelenkednek és le kell szedegetnem, mert nem akarnak szétpattanni. Emiatt levonok egy csillagot, mert ez nagyon kellemetlen kis procedúra a felkenése után, halászgatni egyenként ezeket és persze úgy ragaszkodnak a bőrömhöz, mintha odaragasztották volna és csak ideoda gurulgatnak, ha próbálom leszedni. Nagyon bíztam ebben a krémben, de ez a kis részlet, ez nagyon elvette a kedvem, hogy újravegyem. Csak 1 csillagot vonok le, mert azon kívül remek kis krém állagra meg hatásra is!
Csak le akartam ezt írni, hogy aki megveszi, az tudja ezt előre, ne érje meglepetésként.

Aztán lehet csak én csinálok valamit rosszul, szóval ha végeztem a kis tégellyel és rájövök valami technikára, akkor visszatérek leírni :D

UPDATE 2023 március:

Hát igen, visszatértem. A levont csillagot nem kapja meg, mert így sem fogom újravenni, de rájöttem, hogyan kell ezeket a golyócskákat kezelni, hogy max 1-2 maradjon. Először a krémet az arcomon (angolul cheek) jól megmaszírozom, hogy a kis golyók szétpattanjanak, ugye itt jó erősen neki tudom nyomni az arcomnak ezen a részén és így miután érzem, hogy nem maradt golyócska, akkor szétoszlatom az arcomon. Tényleg nem fogom újravenni, de amíg van, addig így fogom használni. Ja és igen, nem említettem korábban, de egy cuki spatula jár hozzá, ami nekem hosszabb körmökkel nagyon nagy előny, szóval ez is tetszik benne. Nagyon szomorú vagyok, hogy ez nem újravevős nálam, mert amúgy azon kívül meg vagyok vele elégedve. Bárcsak ne lenne benne ez a kis golyós cucc :(

Baba Nyugtató Tusfürdő Levendula és Vanília Illat

Baba Nyugtató Tusfürdő Levendula és Vanília Illat
2024. február 28.

Jövök legelső véleményt írni. Tudni kell, hogy alapból ez az illatkombináció (levendula és vanília), hát ezért a világ végéig elmegyek, egyik kedvencem! Szóval mondani sem kell, amint megláttam dm oldalán, hogy megjelent egy ilyen illatú tusfürdő, fogtam magam és már rohantam is a boltba venni. Szokásosan a többi Baba tusfürdőhöz, ez is jól habzik, ráadásul szép lila színe van. Az illatán én annyira nem érzem a vaníliát, inkább a levendulát, de attól függetlenül NAGYON fincsi illata van. Rajtam nem szoktak ezek megmaradni zuhanyzás után, de amikor először tusoltam ezzel, már akkor észrevettem, hogy ez azért picit megmarad rajtam. Megy is az öt csillag, szerintem megtaláltam a fix tusfürdőmet egy időre (amíg meg nem unom) :D

Round Lab 1025 Dokdo Cleanser

Round Lab 1025 Dokdo Cleanser
2024. február 15.

Szerelem első látásra! Már egy ideje szemezek vele a Rossmann oldalán, majd végül rávettem magam, hogy megrendeljem. Egy kis tesztet akartam csak csinálni vele először, vagyis egy kisebb borsó méretnyit nyomtam az ujjamra és hát alig hittem a szememnek: nagyob szépen habzott és isteni érzés volt masszírozni a bőrömön. Az illata olyan semmilyen (jobb is így, nincs benne illatanyag). Amikor lemostam, a kis korábbi kisebb pattanásaim nyoma kb eltűnt, mintha újjászülettem volna. Nem szoktam isteníteni ennyire egy terméket, de aki egy gyenge, mégis hatékony arctisztítót szeretne, könyörgöm, ezt válasszátok, mert én nem fogok ezután mást vásárolni :D <3

Még egy kis plusz infó, nekem alapból eddig minden lemosó után ilyen száraz szokott lenni az arcom és alig várom, hogy menjen rá a szérum/arckrém, de itt abszolút nem éreztem ilyet, csak azt, hogy tiszta és puha a bőröm. Egyszerűen imádom, bárcsak korábban megvettem volna már.

Banila co. Clean It Zero Cleansing Balm Original

Banila co. Clean It Zero Cleansing Balm Original
2024. január 15.

Nagyon nagy reményekkel vettem meg, mert baromi aranyos kiszerelése van és esztétikus minden szempontból. Amúgy tényleg nagyon szépen leszedi a sminket, de sajnos nekem a szemembe már a második használatkor belement és igaz, nem csípett, de homályos volt a látásom, amit vízzel sem bírtam kimosni, Nem tántorított el, használni fogom arcra, de a szemsmink eltávolítására inkább maradok a micellás víznél. Nem fogom lepontozni, mert lehet csak én voltam a béna, talán egyik este felbátorodom, és megint kipróbálom szemre is. Azon kívül remekül teszi a dolgát és szerintem újraveszem.

UPDATE 2024.01.15

Minden csillagot megérdemel ez a lemosó. Rájöttem, hogy tényleg én bénáztam és belement a szemembe, emiatt csípett. Az utóbbi 3-4 hétben csak ezt használom sminklemosónak és a vízálló szempillaspirált is simán leszedi. Szemet ne is próbáljátok meg kinyitni közben, mert ha kicsi is belemegy, akkor eléggé kellemetlen. Imádom a textrúráját és nagyon nagyon kicsi elég egy egész arcos sminket lehozni. Egyértelmüen újravevös lesz, hacsak nem próbálom ki elötte a Geek&Gorgeous Mighty Melt lemosóját, amiröl jókat hallottam. De addig is, ez nagy kedvencem. Kár volt megvenni a micellás vizet, mert azóta nem nyúltam hozzá, ahogy rájöttem a megfelelö technikára ennél. :D

Sensident Ultra Clean Soft Fogkefe

Sensident Ultra Clean Soft Fogkefe
2024. január 15.

Nekem ez a kedvenc fogkefém, mivel nagyon kicsi a feje és nekem az tetszik, hisz a hátsó fogakat is könnyen elérem vele és jó a fogása is. Csak ezt fogom venni. Ahogy az elözö mondta, nekem sem körözi le a drága Curaprox fogkefék egyikét sem.