nettencs

Regisztráció dátuma: 2016. november 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Közepes Árnyalatú Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Közepes Árnyalatú Hajra
2019. szeptember 9.

ez a kedvencem az összes szárazsampon közül, nincs elviselhetetlen illata és tényleg jól működik. erős fehér port hagy, de szerintem az ilyen fajták használnak a legjobban (nekem legalábbis nem nagy dolog gyorsan egy törölközővel átmenni a hajon)

Pantene Pro-V Volume Booster Szárazsampon

Pantene Pro-V Volume Booster Szárazsampon
2019. szeptember 9.

nekem nagyon bejött, bár tényleg erős "tartást" ad a hajnak (mintha hajlakk és szárazsampon keveréke lenne), az illata hajlakkos, de ezt is imádom, szóval nem igazán tudok rá rosszat mondani :) nem lesz olyan durván fehér a haj tőle, de azért törölközővel ezt is le szoktam törölni

Schauma Miss Fresh Szárazsampon

Schauma Miss Fresh Szárazsampon
2019. április 16.

nem hagy olyan fehér port, mint a legtöbb szárazsampon, de nem is túl hatékony. az illata egész jó, de nekem a Nivea sokkal jobban használ. az ára kedvező, de nem venném újra

Garnier Fructis Coco Water Hajbalzsam

Garnier Fructis Coco Water Hajbalzsam
2019. január 23.

egyenes, vékonyszálú, gubancolódásra hajlamos hajamra használom minden hajmosáskor. az illata miatt vettem meg, ami mosás után is nagyon tartósan bent maradt és eddig a legjobb illatú balzsamom <3 a hatása is elegendő, könnyen ki tudom fésülni a hajamat utána, nem tudok róla rosszat mondani

Johnson's Baby Sampon Kamilla

Johnson's Baby Sampon Kamilla
2019. január 10.

nagyon érzékeny a bőröm, mindentől kipattog, ezt arclemosásra használtam, egy kis szárításon kívül semmi problémát nem okozott. jól tisztít, jól habzik, az illata semleges, allergiás bőrre ajánlom mindenkinek :) (felnőtt hajra egyébként nem való szerintem, hajmosásra nem vált be)

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2018. december 11.

először is fullasztó (szó szerint) az illata, ki kellett jönnöm a fürdőből, mert összeszorult a torkom tőle. másodszor, ha van öregasszonyos szag a világon, akkor ez az, a rózsaszínt vettem meg sajnos. harmadszor, bár tény, hogy nem hagy fehér nyomot, de úgy igazán semmilyen nyomot nem hagy, mivel nincs hatása. szóval összegezve: büdös és nem csinál semmit. jobban jártam volna a 400 forintos Shauma szárazsamponnal

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2018. november 23.

érzékeny bőrre semmiképp sem ajánlom. teljesen kiszáradt tőle az arcom és az ekcémát is több foltban kihozta, szóval rosszabbul nézek ki, mint mielőtt kipróbáltam volna. az állaga rendben van és hamar beszívódik, sminkelni is lehet rá, illatmentes. ennyi a pozitívum, de még erre is csak egy csillagot kap

Syoss Platina Control Sampon Zsíros, Korpás Hajra

Syoss Platina Control Sampon Zsíros, Korpás Hajra
2018. október 23.

ugyanezzel a névvel most már fekete flakonban kapható (szerintem, mert teljesen ugyanez van ráírva), a leírás és a jó illat alapján vettem meg. csakis ezért kap egy csillagot, egyébként meg egy borzalom. a hajam egy kazal lett tőle, alig bírtam kifésülni, és szárítás után is ilyen fura, nem tiszta érzés volt a hajamon és a fejbőrömön, mintha nem mostam volna ki rendesen, gondolom ismeritek. háromszor próbáltam ki, mindegyik alkalommal ugyanolyan rossz volt, úgyhogy nem kísérletezek vele tovább. másnap már úgy néz ki, mintha meg sem mostam volna. szóval 1500 ft-ot semmiképp sem ér

L'Oreal Studio Line Hot Curl Hővédő

L'Oreal Studio Line Hot Curl Hővédő
2018. január 26.

ez hővédő? :O te jó isten, régen volt ilyenem, de én azt hittem, hogy hajlakk :D ráfújtam a hajamra, besütöttem és ilyen kemény fürtjeim lettek tőle

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arclemosó Zselé (régi)

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arclemosó Zselé (régi)
2017. december 15.

az illata jó, jól tisztít, de 2 használat után ilyen apró érdes pöttyökkel lett tele az arcom, magyarul rommá szárította az egészet. szóval nem tudom, milyen bőrtípusra ajánlanám ezt..