Netti1987

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Max Factor Smoky Eye Effect Eyeshadow

Max Factor Smoky Eye Effect Eyeshadow
2013. február 26.

A pigmentáltsága és a tartóssága kritikán aluli. Alig óra múlva összeáll csíkokba a szemhéjamon...pénzkidobás...

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2013. február 26.

Érdekes-finom illatú, nagyon tartós, jól fed, nekem matt, bababőrt csinált, már többet is elhasználtam. Csak az összetevők miatt nem kap 5 csillagot

Bielenda Uborka és Lime Normalizáló, Antibakteriális Nappali-Éjszakai Arckrém

Bielenda Uborka és Lime Normalizáló, Antibakteriális Nappali-Éjszakai Arckrém
2013. február 26.

arctisztó-tonik-krém kombinációban használtam, egy hét után iszonyatosan húzta, szárította a bőrömet,csípő hatást is éreztem, nem tudtam tovább használni. Eddig még sose voltam érzékeny semmilyen kozmetikumra.

Amway Wistful EDP

Amway Wistful EDP
2013. február 26.

Valóban egy megragadó, vibráló friss-gyümölcsös illat, egyből önbizalmat ad, 6-8 órán át is kitart az illat, szuper !

Amway Satinique Ultra Könnyű Hajformázó Spray

Amway Satinique Ultra Könnyű Hajformázó Spray
2013. február 26.

Teljesen egyetértek az előző hozzászólóval, jó illat, szép fény, megfelelő tartás, vegyétek bátran!

Amway Anticipate Intense

Amway Anticipate Intense
2013. február 26.

Nagyon csábos illat, édes-fűszeres-vaníliás, 6-8 órán át kitart rajtam.

Artistry Szemhéjpúder

Artistry Szemhéjpúder
2013. február 26.

Nagyon szeretem az arany, barna, zöldes árnyalatait, selymes állagú, könnyen felvihető, estig is kitart, nem kopik le gyorsan, nem ül össze a szemráncokban.

Artistry Kiegyensúlyozó Alapozó

Artistry Kiegyensúlyozó Alapozó
2013. február 26.

A Bone árnyalatot használom évek óta, imádom, egybeolvad a bőrszínnel, valóban mattít, estig sem zsírosodik át a bőröm, 20as fényvédő van benne. Szuper minőség, nagyon sokszor újravásároltam !

Artistry Arcpirosító Púder

Artistry Arcpirosító Púder
2013. február 26.

Nagyon szép szín, könnyen felvihető, nem irritál, este is olyan a színe,mintha most kentem volna fel, szuper tartós! nagyon szeretem!

Artistry Essentials Pórustisztító Maszk

Artistry Essentials Pórustisztító Maszk
2013. február 26.

Valóban szuper termék, nagyon intenzív összehúzó hatása van, mélyen tisztít, könnyű lemosni, kellemes érzet marad utána. Kicsit magas az ára, de csére szuper minőséget képvisel, majdnem 1 év alatt használtam el !