netti1990

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Kaffee & Vanille Krémtusfürdő

Isana Kaffee & Vanille Krémtusfürdő
2020. február 12.

Tetszik az illata,viszont sokáig nem lehet érezni a bőrömön zuhanyzás után.Jól habzik,jól tisztít.Nem szárítja a bőrömet.

Fa Brazilian Vibes Ipanema Nights Deo Spray

Fa Brazilian Vibes Ipanema Nights Deo Spray
2020. február 5.

Annyira finom parfümös illata van 😊 Imádom!!!😊 Teljesen elégedett vagyok vele.Tartós is.5* 😊

Isana Don't Worry Bee Happy Tusfürdő

Isana Don't Worry Bee Happy Tusfürdő
2020. február 4.

Nagyon finom,Nekem kamilla-méz illata van 😊 Állaga és színe olyan,mint a méznek 😊 Jól habzik és tisztít,nem szárítja a bőrt.Zuhanyzás után egy ideig érezni az illatát a bőrömön 😊

Nivea Cashmere Moments Krémtusfürdő

Nivea Cashmere Moments Krémtusfürdő
2020. január 26.

Nagyon erőteljes,finom,tartós illata volt.Jól habzott,jól tisztított.Szép puha volt tőle a bőröm.Igazi luxus krémtusfürdő volt.

Balea Mystic Night Deo Bodyspray

Balea Mystic Night Deo Bodyspray
2020. január 25.

Először a csomagolására figyeltem fel.Nagyon tetszik 😊 Az illata is nagyon szuper,szerintem parfümös 😊Teljesen elégedett vagyok vele,jól teljesít 😊

Balea Golden Moon Parfüm-Deo Spray

Balea Golden Moon Parfüm-Deo Spray
2020. január 14.

Teszi a dolgát,emellett szép csomagolása,és nagyon finom parfüm illata van.Tartós is.

Balea Mystic Night Deo Spray

Balea Mystic Night Deo Spray
2020. január 1.

Mennyei finom orchidea illata volt.Nagyon tartós volt,maximálisan elégedett voltam vele.

Spirit Of Cashmere Musk EDP

Spirit Of Cashmere Musk EDP
2019. október 20.

Nagyon szerettem.Isteni finom,èdes illata volt.Tartósságával maximálisan elégedett voltam.

Balea White Chocolate Shampoo

Balea White Chocolate Shampoo
2019. szeptember 24.

A csomagolása szép,az illata finom volt.Jól habzott és tisztított,viszont nagyon szárította a hajamat.Az illatát is csak addig lehetett érezni,amíg a hajamon volt.

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Deo Spray

Fa Brazilian Vibes Amazonia Spirit Deo Spray
2019. szeptember 17.

Tetszik az illata.Nem irritálja a hónaljbőrömet.Rajtam tartós.Én teljesen elégedett vagyok vele 😊