nettics

Regisztráció dátuma: 2012. december 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea For Men Intenzív Bőrápoló Krém Száraz Bőrre

Nivea For Men Intenzív Bőrápoló Krém Száraz Bőrre
2016. január 6.

A ferjem nagyon szereti. Nemreg vettem neki mert nagyon szaraz a bore. Amikor eloszor felkente azt mondta nagyon finom az illata. Utana pedig mondta hogy vegre nem huzodott az arcbore egesz nap. Nagyon taplalo krem, de latszik is rajta mert jo zsiros.

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution
2016. január 6.

Hogy ez mire jo arra nem jottem ra! En nem szerettem. Semmit sem ér. Ráadasul elojottek tole a pattanasaim. Szerintem penzkidobas.

L'Oreal Double Extension Growth Szempillaspirál

L'Oreal Double Extension Growth Szempillaspirál
2016. január 6.

Ez az eddigi legjobb szempillaspiral amivel valaha talalkoztam , de valaki mondja meg miert nem lehet kapni? En nagyon szerettem amig el nem fogyott most utoljara. Minden nap hasznalom es igy eleg surun vettem ujra, de most nem talalok sehol. Nagyon szerettem mert rettenetesen tartos, szep hosszu, dus pillakat csinal! Azota vettem vagy 12 fele markat, ott vannak sorban vagy a kukaban, de egy sincs ilyen!

Estee Lauder Nutritious Vitality8 Night Éjszakai Arckrém Hidratáló

Estee Lauder Nutritious Vitality8 Night Éjszakai Arckrém Hidratáló
2016. január 6.

En nagyon szeretem ezt a kremet. Bar azert annyira nem mondanam hogy 8 nap utan ennyire jobb lett volna a helyzet. Taplal az teny, de annyira megsem, mert nekem nappalra is ezt kell hasznalnom. A nappalija nem eleg. Szeretem mert a polusokat nem tomiti, es nem allergizal, bar este neha csip ha felkenem, de erdekes mert nem pirosodik a borom tole.

Estée Lauder Nutritious Radiant Vitality 2-in-1 Foam Cleanser

Estée Lauder Nutritious Radiant Vitality 2-in-1 Foam Cleanser
2016. január 6.

Nagyon szeretem! Tokeletesen lemossa a sminket, nem iritalja a szemem, nem pirosodik ki a borom, nem lesz tole pattanasos. Nagyon szereti az arcborom. Masodszorra vettem meg es ezutan is megfogom.

Joico K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor

Joico K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor
2016. január 6.

Legszivesebben minusz 5 pontot adnek ra. De csak mert nagy remenyeket fuztem hozza. Aradoztak rola, fantasztikus az igenybevett hajnak...hat NEM! Pedig megvettem samponostol, condistol mindenestol. Semmire sem jo, ilyen van a 400 forintos sauma sampon is... Sot az meg jobb is.

Artdeco Fixáló Púder

Artdeco Fixáló Púder
2014. május 2.

Imádom! Fixál, könnyű, nem fényes, szuper!!

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Million Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2014. május 2.

Ez egy semmi… Olyan mintha nem is lenne. :) És szerintem szörnyű az illata is.

Yves Saint Laurent Touche Éclat Alapozó

Yves Saint Laurent Touche Éclat Alapozó
2014. május 2.

Azért vettem meg, mert dícsérték, de nagyon megbántam. Jó a fedése, de sajnos nem sokáig tart, sőt... Nagyon jó az állaga, de szinte fél napot nem bír ki az arcon. Ezenkívül a színei sem jók, a legsötétebb színűt vettem és az is nagyon világos, pedig világos a bőröm is.

Update: Kb havonta előveszem a fiókból hogy na most megint és megint kipróbálom. De nagyon szörnyű a bőröm tőle kb 3 óra mulva. Rengeteg alapozót kipróbáltam már és ez NEM NEM NEM!!!

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező

Palette Color Shampoo Tartós Hajszínező
2013. augusztus 7.

Sosem volt festve a hajam és arra gondoltam itt az idő, ezért bementem egy drogériába és kerestem festéket amikor ezt a terméket megtaláltam... Nagyon szépek a színei ,sokat töprengtem és végül az intenzív vöröset választottam a világos barna hajamra. Nem lett olyan színű mint a dobozon de gyönyörű a színe... Azért adok rá 4 csillagot mert 1 hete volt a színezésem és azt nem tudom még mennyire tartós. De máris imádom :))