nettike

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Dusch Peeling Orange & Minze

Balea Dusch Peeling Orange & Minze
2016. július 15.

A 3. Balea testradír amit Próbáltam eddig és nagyon szeretem őket, a Dm ben a narancsot éreztem benne inkább használatkor pedig inkább a mentát. Gyengéden radíroz, a bőrt nem karcolja. Az illata is nagyon jó, és a bőrt nem szárítja.

Balea Bőrradíros Tusfürdő Tejes-Citromos

Balea Bőrradíros Tusfürdő Tejes-Citromos
2016. július 15.

Nagyon szeretem a Balea testradírokat , így ezt is amikor kifutó termékként le lett árazva 4 db ot betáraztam belőle annyira szeretem . Az illata kellemes nem tolakodó, nem az az intenzíven radírozó hanem inkább gyengéden radíroz . A bőrt nem szárítja .. Tökéletes.

Soliteint Kollagénes Folyékony Púder

Soliteint Kollagénes Folyékony Púder
2016. július 15.

2 éve használom ezt az alapozót... én meg vagyok vele elégedve , télen a 2, Beige Nyáron a 3, Summer árnyalatát használom . Amikor nincsenek durva pattanásaim pláne beválik . Olcsó 600 ft ba kerül és nagyon sokáig elég , nem okoz pattanásokat sem. Remélem még sokáig lesz kapható.

Avon Foot Works Borsmenta Frissítő Lábzselé

Avon Foot Works Borsmenta Frissítő Lábzselé
2016. július 14.

Nagyon jól hűsíti a lábakat ebben a hőségben, egyetlen negatívuma ,hogy egy kicsit ragacsos érzetet hagy maga után. Az akciós szórólapban még néha felbukkan. 300 ft ot megér ;)

Avon Luck For Her

Avon Luck For Her
2016. július 14.

Nagyon szeretem ezt az illatot én nyárra is ezt használom mert nem szeretem a citrusos illatokat. Ez az illat amit tökéletesen illik hozzám! A tartóssága közepes 2-3 órán keresztül lehet érezni az illatát . Remélem még sokáig az Avon kínálatában lesz! Igaz kicsit borsos az ára de akciókban ki lehet fogni!

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém

Alverde Beauty&Fruity Mattító Nappali Arckrém
2016. július 14.

Az első Alverde termék amit kipróbáltam.. a mattító hatásától nem igazán vártam sokat , nemis e végett vettem meg hanem mert kombinlt bőrtípusom van az orrora az államra használom! Errre nekem bevát , kipróbáltam már egész arcon is igazából engem nem mattított de nemis fénylett jobban tőle az arcom. Az illata kellemes nyárra tudom csak elképzelni.

Original Source Extreme Tingle XXX Mint

Original Source Extreme Tingle XXX Mint
2016. július 14.

A férfi részlegen találtam rá ,ez az első Original Source tusfürdőm, de szerintem nem az utolsó :)
A színe az brutális d enagyon tetszik szeretem a színes tusfürdőket, igazi frissítő tusfürdőt kerestem és megtaláltam! Etől aztán még a legnagyobb melegben is fázok! Ez nyárra nekem kötelező darab marad! Kipróbáltam hajra is és egy nappal ki tudom vele tolni a hajmosást. A bőrömet nem szárítja , nekem abszolút újravevős .

Isana Tusfürdő- Shea Vaj és Passiógyümölcs

Isana Tusfürdő- Shea Vaj és Passiógyümölcs
2016. július 14.

Pár éve használtam utoljára de múltkor meglátam a Rossamannban és megörültem neki! Az illata nem változott nagyon fini. A bőrt nem száírtja , és nagyon olcsó, igaz kicsit több kell belőle mint a többi tusfürdőböl

Fa Coconut Water Tusfürdő

Fa Coconut Water Tusfürdő
2016. június 22.

Megszokott Fa minőség!
Igazi nyári illat ,frissítő nem émelyítő.
A bőrömet nem szárítja szerintem újravevős ... ;)

Balea Bőrradírozó Olajos Krémtusfürdő Alma-Fahéj

Balea Bőrradírozó Olajos Krémtusfürdő Alma-Fahéj
2015. november 18.

Tavaly nem szereztem be , de idén lecsaptam rá , a külseje nagyon megfogott az illata nagyon jó , nem mű nagyon kellemes télies illat, a testradírokkal eddig negatív tapasztalataim voltak mert szárították a bőrömet de mivel tartalmaz olajat így meg mertem venni, és egyáltalán nem bántam meg , kellőképpen radíroz, a bőrömet nem irritálja , tökéletes testradír! Néha a Balea fahéjas Almás habfürdőjével használom együtt :)