nettike

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Fa Sensual & Oil Tusfürdő

Fa Sensual & Oil Tusfürdő
2015. április 5.

Az illatától többet vártam nekem kicsit oylan semilyen , alig érződik , de aki nem szereti a tolakodó illatokat annak tökéletes lehet! A bőrömet egyáltalán nem szárította ,főképp a benne lévő olajok végett vettem meg hogy télen majd ápolják a száraz bőrömet! A habzásával megvagyok elégedve és szeretem a fa tusfürdőknek a külsejét :)

Avon Senses Winter Warmth Tusfürdő

Avon Senses Winter Warmth Tusfürdő
2015. április 5.

Tipikus karácsonyi illata volt..azóta sincsen az avonnan ennyire szuper illatú tusfürdője mint ez , jópár éve használtam már ..de valahol reménykedek hogy egyszer még vissazhozzák! A külseje is nagyon jól néz ki! Nekem nem szárította a bőrömet, és az illata sokáig érezhető volt!

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő

Nivea Creme Soft Krémtusfürdő
2015. április 5.

Nagyon finom tisztasági illata van ,igazi nőises illat már többször újravásárolotam , az illatát zuhanyozás után is érezni, nem szárítja a bőrömet, sőt még hidratálja is , úgyhogy télen elengedhetetlen számomra ez a tusfürdő , az állaga krémes így nagyon gazdagásgos ez a tusfürdő.!

Avon Bali Bliss

Avon Bali Bliss
2015. április 4.

Nagyon nagy kár , hogy nem gyártják már azóta sem találok ehhez hasonló illatot! Nagyon örülnék , ha visszahoznák tökéletesen passzolt hozzám ez az illat , a testpermetéét is különösen odavoltam! Az illata tartós volt , ha meglátnám mostanában a katalógusban betáraznék belőle pár üvegcsével az biztos! :)

Avon Scentini Nights Purple Pulse Kölni

Avon Scentini Nights Purple Pulse Kölni
2015. április 4.

Az üvege nagyon aranyos, praktikus volt, a katalógusban egyből megtetszett főleg tetszett hogy fel kell rázni a használata előtt , a kéket, és a rózsaszínt használtam , az illatuk nagyon jó volt bár egyáltalán nem voltak tartósak.. viszont az nagyon nem tetszett , hogy a bőrömnek olajos érzete volt a használata után.. ez végett nem tetszett csak annyira!.

Balea Young Summer Glam Testápoló

Balea Young Summer Glam Testápoló
2015. április 4.

Na ha valamire , akkor erre a termékre mondom azt , hogy Pocsék!
Az illata valami borzasztó volt, miután felvittem a bőrömre annál büdösebb lett , annyira zsíros ez a krém hogy 1 hét alatt sem szívódott volna be szerintem , olajos lett tőle a bőröm. Egyszerűen használhatatlan 2 használat után a kukába landolt!

Balea Tusfürdő Füge- és Csokoládéillattal

Balea Tusfürdő Füge- és Csokoládéillattal
2015. április 4.

Az egyik legjobb illatú tusfürdő volt amit használtam wbből a márkából , elhasználtam belőle párat, szokásos balea minőség , jól habzott , a bőrömet nem szárította, és a csomagolása is nagyon cuki! Krémes állagának köszönhetően, gazdaságos 270 ft ért volt kapható ennyiért igazán megérte. :)

Balea Relax Dusche Atem Pause

Balea Relax Dusche Atem Pause
2015. április 4.

Igazi relaxálós tusfürdő volt, Gél állagú halványlila színű , én nagyon szerettem a többi társával együtt, valamivel sűrűbb is volt mint a megszokott Balea tusfürdők, kár hogy nem gyártják már! A bőrömet nem szárítja! Én télen használtam!

Avon Far Away

Avon Far Away
2015. április 4.

Nekem nagyon tetszik ez a parfümk , valószínűleg azért mert odavagyok a töményebb illatokért, sokáig érezhető az illata , rendkívül tartós! Szeretem nagyon!
És az üvegcséje is nagyon aranyos!

Avon Senses Garden Of Eden Testradír

Avon Senses Garden Of Eden Testradír
2015. április 4.

Nagyon szeretem az illatát a tusfürdőjéből sokat elhasználtam már és ebből a testradírból is kettőt használtam el , a szemcsék kellemesen radíroznak , nem sértik fel a bőrömet, kissebb és nagyobb szemcsék vannak benne, pont elegendőt is tartalmaz, így nekem tökéletes ez a testradír az illata is tökéletes .. a külseje is nagyon tetszi és nagyon praktikus is .. a bőrt sem szárítja ki , és igazán megéri az árát!