nettike

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Gliss Kur Serum Deep-Repair Sampon

Gliss Kur Serum Deep-Repair Sampon
2015. november 18.

A Glamour napok során szereztem be és eddig meg vagyok vele elégedve!
Az illata nagyon jó , puha lesz tőle a hajam , és könnyen kezelhetővé válik tőle , én igazából nem várok el többet a sampontól csupán annyit , hogy tisztítson és ,hogy könnyedén ki tudjam fésülni a gubancolódásra hajlamos hajamat! A hajamat nem zsírosítja!
Tökéletes Sampon :)

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)

Balea Olajos Szemsmink Lemosó (régi)
2015. november 18.

Könnyedén eltávolítja a sminket a Balea Micellás vizet és ezt szoktam használni felváltva , ezt kevésbé szeretem az olajos érzet miatt! A szemnemet nem irritálja és nagyon olcsó!

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2015. november 18.

Ez a 2. Micellás vizem, Teljesen eltávolítja a sminket , a szememet nem csípte , nem irritálta egyáltalán , ár érték arányban tökéletes!

Balea Seidenglanz Selyemfényű Sampon Füge- és Gyöngy Kivonattal

Balea Seidenglanz Selyemfényű Sampon Füge- és Gyöngy Kivonattal
2015. szeptember 14.

A legelső sampon amit újravásárolnék, az illata mennyei a hajamat annyira puhává , fényessé és jó illatúvá teszi.
Nagy kár ,hogy már nem látom a DM eknek a polcain! Pedig nincs is ráírva , hogy limitált kiadású, remélem., hogy kapható lesz még !.

Essence XXXL Shine Szájfény

Essence XXXL Shine Szájfény
2015. szeptember 14.

Régebben volt több Essence szájfényem , most a 022 Nude Kiss Árnyalatban van meg ami nagyon tetszik!
Eddig ez a legtartósabb szájfényem evés ivás nélkül 2 órán keresztül biztos ,hogy a számon marad, az illata is nagyon tetszik a színéért meg egyenesen odavagyok! Szeretem nagyon!

Avon Cherish EDP

Avon Cherish EDP
2015. szeptember 14.

Az üvegcséje nagyon tetszik, nem tolakodó nagyon kellemes illat a tartósságával van némi gond, 1,5 óra múlva nem igazán lehet érezni, bár a legtöbb avonos parfümre ez a jellemző!

Avon Cherish Testápoló

Avon Cherish Testápoló
2015. szeptember 14.

Az illata teljesen ugyan olyan mint a parfümnek, nem tolakodó nagyon kellemes a hidratáló hatása közepes így ősszel tökéletes lesz számomra! Nem hagy maga után ragacsos érzetet, hamar beszívódik a bőrömbe!

Avon Cherish Izzadásgátló Golyós Dezodor

Avon Cherish Izzadásgátló Golyós Dezodor
2015. szeptember 14.

Szettben vásároltam meg és a deónak maximálisan ugyan az az illata, nagyon szeretem a parfümmel együtt használni, nyárra az izzadásgátló hatása kevés lenne számomra, de télen tökéletes lesz!

Avon Care Intenzíven Hidratáló Kézkrém Méhpempővel

Avon Care Intenzíven Hidratáló Kézkrém Méhpempővel
2015. augusztus 31.

Az illata nagyon kellemes, egyáltalán nem tolakodó, nekem szárazak a kezeim, de nem szívódik be , még ha nagyon keveset rakok a kezeimre akkor sem ,este bekenem reggel ugyan úgy ottvan a kezeimen! Nehézkes lesz elhasználni így...

Avon Skin So Soft Testápoló Krém Argán Olajjal

Avon Skin So Soft Testápoló Krém Argán Olajjal
2015. augusztus 29.

Nagyon könnyen beszívódó , kellemes illatú testápoló! Kicsit tartottam tőle ,hogy nehezen fog beszívódni,de ilyen problémám nincsen vele! Puha lesz tőle a bőröm.