nettike

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Skin So Soft Signature Silk Moisturising Body Lotion

Avon Skin So Soft Signature Silk Moisturising Body Lotion
2015. augusztus 29.

Nagyon könnyen beszívódó , kellemes illatú testápoló! Kicsit tartottam tőle ,hogy nehezen fog beszívódni,de ilyen problémám nincsen vele! Puha lesz tőle a bőröm.

Balea Dusche&Creme Vanille & Cocos Tusfürdő

Balea Dusche&Creme Vanille & Cocos Tusfürdő
2015. augusztus 27.

Nekem kifejezetten bejön az illata mivel télen szeretem használni a kókuszos termékeket így tartogatom egy darabig :) Egyszer kipróbáltam már , a kellemesebb illatokat kedvelem ami annyira nem tolakodó és ezt pont eltaláltak! A bőrömet nem szárította.. kedvenc lesz, és az ára is Verhetetlen!

Nivea Powerfruit Relax Tusfürdő

Nivea Powerfruit Relax Tusfürdő
2015. augusztus 26.

Az illatától egy kicsit többet vártam nekem kicsit olyan semmilyen.. a vízililiomos változat jobban bejött.. a bőrön krémes állagú , nem szárítja a bőrt ..de én alig vártam , hogy elfogyjon , nagyon hamar meguntam!

Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre

Avon Clearskin Tisztító Tonik Mitesszeres Bőrre
2015. augusztus 26.

Most használtam el belőle egy flakonnal.. különös képpen nem vált be a pattanásokkal- miteszerekkel sok mindent nem csinál, a bőrömet nem irritálta , nem szárította!

Today Q10 Kézkrém

Today Q10 Kézkrém
2015. augusztus 4.

Ár- érték arányban egyszerűen tökéletes.. a hidratáló hatása kiváló az illata pedig sokáig megmarad a kezeimen! Nagyon hamar beszívódik , nem hagy zsíros érzetet maga után!

Avon Fehér Tea és Kék Jázmin Habfürdő

Avon Fehér Tea és Kék Jázmin Habfürdő
2015. augusztus 4.

Az illata nagyon jó ..és nagyon tartós is ..a habzása közepes! Számomra tökéletes!

Balea Bademomente Blütenzart Fürdősó

Balea Bademomente Blütenzart Fürdősó
2015. június 5.

Azt hittem , hogy erősebb illata lesz ..de viszont nagyon kellemes illata van nem tolakodó , azt hittem , hogy be fogja színezni a vizet , de egyáltalán nem az illatát 1-2 órán keresztül lehet érezni a bőrön.. nagyon jó ellazít

Jimjams Sminklemosó Kendő

Jimjams Sminklemosó Kendő
2015. június 5.

Én nagyon szeretem , mert praktikus kis helyen is elfér .. az illata nagyon jó és ahhoz képest , hogy picike könnyedén eltávolítja a sminket! 😊

Balea Young Soft+Care 3in1 Arctisztító Kendő Vegyes Bőrre

Balea Young Soft+Care 3in1 Arctisztító Kendő Vegyes Bőrre
2015. június 5.

Az illata kellemes már nekem a grapefruitosnak jobban tetszik az illata , számomra nem eléggé nedves , nem távolítja el a sminket!

Nivea Creme

Nivea Creme
2015. június 2.

Én nagyon szeretem, de mivel zsíros, így csak a térdemet, könyökömet, és a szárazabb bőrfelületeket kezelem vele...az illata nagyon kellemes télre tökéletes számomra!