nettike

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schauma 7 Gyógynövény Balzsam

Schauma 7 Gyógynövény Balzsam
2015. június 2.

Samponnal együtt használom ... nagyon meg vagyok vele elégedve. Puhává, selymessé teszi a hajat.Az illata is nagyon kellemes!

Avon Naturals Eper Testradír

Avon Naturals Eper Testradír
2015. június 2.

Az egyik legeslegjobb testradírom! az illata mennyei, és nagyon jól radíroz, pici apró szemcsék vannak benne,de abból viszont rengeteg.Annyira nekem nem habzik,de végülis ez egy testradír.Imádom! És az ára is nagyon kedvező! :)

Avon Senses Lagoon Testradír (régi)

Avon Senses Lagoon Testradír (régi)
2015. június 2.

Én is csak dicsérni tudom, két hónapja használom a Garden Of Edennel együtt. Nagyon jó az illata és a szemcséi kellemesen radíroznak, a bőrt nem szárítja! Ár- érték arányban tökéletes

Balea Creme Öl Dusche Peeling Indian Chai

Balea Creme Öl Dusche Peeling Indian Chai
2015. június 2.

Az illata először fura volt de aztán nagyon megszerettem , nagyon jól tisztít , radíroz és a bőrt sem szárította! Nagyon jó termék!

Balea Blueberry Love Borotvagél

Balea Blueberry Love Borotvagél
2015. június 2.

Szuper termék, olcsó, kiválóan teljesíti az elvárásaimat, ami egy borotvagéllel szemben megfogalmazódik. Nekem az illata is tetszik, fincsi illata van! Nagyon szeretem az összes Balea Borotvagélt!. A csomagolása is nagyon tetszik!

Balea Korpásodás Elleni Sampon Ginkgo

Balea Korpásodás Elleni Sampon Ginkgo
2015. június 2.

Az illatával nem volt semmi problémám , de a korpásodást szerettem volna vele megszüntetni , de mitha jobban korpás lett volna tőle a fejbőröm mint amilyen előtte volt, a hajamat nem zsírosította nem szárította , ebből a szempontból viszont jó!

Balea Colorglanz Hajpakolás Kókusz és Tej

Balea Colorglanz Hajpakolás Kókusz és Tej
2015. június 2.

Az illata számomra kicsit mű volt , a hajamat mintha szárította volna és sprőddé tette , valahogy többet vártam tőle ...

Today Intensiv Kézkrém

Today Intensiv Kézkrém
2015. június 2.

Régebben anyu hozott egyet haza a Pennyből , egy ideig meg sem szagoltam, ki sem próbáltam egyszer bekentem vele a kezemet és nagyon szépen rendbetette a kiszáradt kezeimet! Akciósan 300 ft ért volt kapható ..legközelebb amikor mentünk még 2 tubussal beszereztem belőle és most járok az utolsónak a végén.. azóta nem igazán láttam a Penny-k polcain! Nagyon kellemes illata van! Egyáltalán nem tolakodó! Ár érték arányban Tökéletes! :)

Today Creme Dusche Milch & Kokos

Today Creme Dusche Milch & Kokos
2015. június 2.

Nagyon kellemes kókusz illata van , nem tolakodó!.
Nagyon olcsó ár-érték arányban tökéletes! :)
A bőrömet nem szárította ki! Jó termék!

Balea Málnás Kézkrém

Balea Málnás Kézkrém
2015. június 2.

Enyhén vizes állagú kézkrém amit én nyárra szoktam használni, mivel télre kevésnek bizonyul , de nyárra tökéletes! Közepes a hidratáló hatása ..igy kizárt hogy a nagyon száraz kezeket rendbetenné , viszonylag nehezebben szívódik be , mint a többi kézkrémem , de viszont az illatát nagyon szeretem ! És az árát is megéri, mert 300 ml- és akciósan 400 ft ért jutottam hozzá :)