nettike

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Kókusz & Nektarin Alumíniummentes Deospray

Balea Kókusz & Nektarin Alumíniummentes Deospray
2015. június 2.

Nekem nagyon tetszik az illata , nem fullasztó egyáltalán , a kókusz annyira nem dominál benne , de ez engem nem igazán zavar.. az illatát fél napig érezni , jól dezodorál, az árát nagyon megéri! :)

Balea Őszibarack & Nektarin Folyékony Szappan

Balea Őszibarack & Nektarin Folyékony Szappan
2015. június 2.

Az illata nagyon jó a Baleának az összes folyékony szappanát be szoktam szerezni, mert olcsó és jó termékek! Nem a kedvencem , de azért szerettem mert kellőképpen habzik , sűrű állagú így gazdaságos is... a kezeimet egyáltalán nem szárította , nem szükséges mellé a hidratálás!.

Balea Aroma Szappan Grapefruit & Lime

Balea Aroma Szappan Grapefruit & Lime
2015. június 2.

Az illatát valamennyire szerettem, de 2-3 használat után nagyon kiszárította sajnos a kezeimet , így a kukában landolt nálam ...

Balea Fekete Áfonyás Folyékony Szappan

Balea Fekete Áfonyás Folyékony Szappan
2015. június 2.

A Baleának az áfonyás termékcsaládjából vettem a leges leges legtöbbet ezt 3 szor vsároltam újra és ha lenne újra kapható betáraznák belőle pár flakonnal.. az illatáért voltam nagyon oda és a kezimet sem száírította tökéletes folyékony szappannak bizonyult Nálam! :)

Balea "Magic Ocean" Folyékony Szappan

Balea "Magic Ocean" Folyékony Szappan
2015. június 2.

Nagyon szerettem ezt a folyékony szappant, a flakonja nagyon illett a fürdőszobábma , az illata nagyon kellemes illat nem szárította ki a kezemet még télen sem ..én szerettem nagyon!

Balea Bodybutter Nuss

Balea Bodybutter Nuss
2015. június 1.

Mennyei illata van az állaga tökéletes, gyorsan felszívódik és könnyű eldolgozni, pihe puha bőrt hagy maga után.... Nálam jelesre vizsgázott! Ja, és a doboza is cuki. És nem is drága

Avon Ice Sheers Delicious Kölni

Avon Ice Sheers Delicious Kölni
2015. június 1.

Hát aki utálja a szeder és a citrom illatát, annak biztos elég kellemetlen. Nekem nagyon bejött ez az illat, igaz , hogy nem volt valami tartós .. régi idők jutnak eszembe amikor ezt a kölnit használtam... én szerettem nagyon!

Avon Pretty Fabulous EDT

Avon Pretty Fabulous EDT
2015. június 1.

Nekem tetszett és kellemes csalódás volt....általában nem vagyok elájulva az avonos dolgoktól, de ez egész jó. Finom illata van, én nagyon szeretem az édes illatokat, és tartós is. A 2. üvegnek most érek a végére,.. nagy kár, hogy nem látom már a katalógusban!.

Lip Smacker Coca Cola

Lip Smacker Coca Cola
2015. május 27.

Műkóla ízű, de nagyon kedvelem. Szerintem azért némi hidratáló hatása is van, nyárra tökéletes ajakápoló! ..Télre számomra ez már kevésnek bizonyult!

Fa Natural & Fresh Jasmine & Coconut Water Tusfürdő

Fa Natural & Fresh Jasmine & Coconut Water Tusfürdő
2015. május 27.

Nagyon jó illata van én érzem a kókuszt és a jázmint is, egy élmény vele fürödni és egész hosszú ideig érzem fürdés után a bőrömön. Amióta nem kapható próbálok más tusfürdőt annyira megszeretni mint ezt ..de nem találtam eddig olyat, ami így megfogott volna mint ez! A bőrömet nem szárítja ez volt a kedvenc tusfürdőm...