nettike

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Fa Sport Double Power Tusfürdő

Fa Sport Double Power Tusfürdő
2015. május 27.

Jó az illata, jól habzik és friss érzést kölcsönöz, de volt már jobb tusfürdőm. Ennek valahogy nem tudtam megszeretni az illatát!

Fruttini Coco Banana Testradír

Fruttini Coco Banana Testradír
2015. május 27.

Több testradír, és fürdőterméket kipróbáltam már a Fruttinitől.. nyáron szoktam őket használni , nagyon jó illata van , rendesen radíroz, aki nem szereti a durva szemcsés bőrradírok annak nem igazán lehet jó választás .. nekem ez ideális! A bőrömet nem szárította!

Fruttini Ginger Passionfruit Testradír

Fruttini Ginger Passionfruit Testradír
2015. május 27.

Nagyon finom egzotikus illatú a radírozó hatása átlagos volt már rosszabb meg jobb testradírom is már , Müllerben akciósan jutottam hozzá átlagos testradírnak mondanám!

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal
2015. május 27.

A leges legjobb körömlakklemosó amit valaha használtam (pedig van 15 fajtát kipróbáltam már) de egyik sem olyan tökéletes mint ez! A csillámlós lakkokat is maradéktalanul el lehet vele távolítani , nem kell belőle sokat használni , az árát nagyon nagyon megéri!! :)

Avon Skin So Soft Kézkrém

Avon Skin So Soft Kézkrém
2015. május 27.

Még egyetlen kézkrémnél sem tapasztaltam annyira selymes érzést mint ennél a kézkrémnél, én nagyon szerettem használni .. most használtam el az utolsót én nagyon örülnék neki ha újra lehetne kapni , az illata kellemes tisztasági illat! Szerettem nagyon

Avon Care Glicerines Kéz- és Körömápoló Krém Jázminnal és E-Vitaminnal

Avon Care Glicerines Kéz- és Körömápoló Krém Jázminnal és E-Vitaminnal
2015. május 27.

Jelenleg két példányom is van ebből a kézkrémből annyira isteni illata van ..tervbe van , hogy beszerzem a testáplóját is ennek a termékcsaládnak! Annyira kellemes jó illata van , nagyon eltaláltak! A Care termékcsaládból ez a kézkrém hidratál a leges legjobban Imádom!
A száraz kezeimet két használat után rendbeteszi.!

Avon Care Aloe Vera Kézkrém

Avon Care Aloe Vera Kézkrém
2015. május 27.

Már több kézkrémet is kipróbáltam az Avon termékei közül ez számomra átlagos kézkrém én nyárra tudom ajánlani mert nekem kicsit nyáron is szárazak a kezeim ilyenkor ideális számomra ez a kézkrém , télre nekem ez már kicsit kevés! Az illata nagyon jó friss

Aveo Olajos Krémtusfürdő Feketerebiszkével és Sárgabarack Magolajjal

Aveo Olajos Krémtusfürdő Feketerebiszkével és Sárgabarack Magolajjal
2015. május 27.

Akciósan jutottam hozzá anno , nagyon jó kellemes illat van nem tömény illat , krémes olajos tusfürdő ezáltal nem szárítja a bőrt ..elhanyagolható mellette a testápolózás a hatóanyagoknak köszönhetően, nekem nagyon bevált! :)

Avon Planet Spa Vitaminos Kézkrém Holt-tengeri Ásványokkal

Avon Planet Spa Vitaminos Kézkrém Holt-tengeri Ásványokkal
2015. május 27.

Nemrég fogyott el ez a kézkrémem de én nagyon szerettem engem nem zavar a színe ..bár barátnőmet kifejezetten zavarta a halványszürke színe de nem fogta meg a kezeimet .. viszonylag könnyű állagú krém frissítő jellegű illata van akár még nyárra is ideális lehet .. az illata nagyon tartós este szoktam vele bekenni a kezemet és reggel még mindig érzem az illatát!

Alterra Kézkrém Gránátalma & Aloe Vera

Alterra Kézkrém Gránátalma & Aloe Vera
2015. május 27.

Nagyon jól puhítja a kezeimet ,kissé nehéz krém de könnyedén beszívódik a bőrömbe , nagyon jó illat van nagyon jól táplál télre nekem tökéletes kézkrém!