nettike

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Naturals Aloe Vera Sampon

Garnier Naturals Aloe Vera Sampon
2015. május 27.

Ez volt az a sampon ami totális pénzkidobás volt.. arra számítottam hogy ettől a sampontól majd puha és fényes lesz a hajam mivel Aloe Verát is tartalmaz első használat után olyan volt mintha ez a sampon minden életerőt kiszívott volna a hajamból... száraz és durva tapintásúvá vált , így kötelező utána a balzsam ill hajpakolás használata! Másnapra olyan zsíros volt a hajam mint még sohasem .. borzasztó !!

Elséve Volume Collagen Sampon

Elséve Volume Collagen Sampon
2015. május 27.

Az összes sampon közül amit eddig próbáltam (volt már jó néhány darab) amitől tényleg dúsabbnak látszik a hajam! Számomra ez a tökéletes Sampon! A hajamat nem szárítja sőt inkább ápolja én nagyon meg vagyok vele elégedve! Az illata is nagyon jó! :)

Lora Korrektor

Lora Korrektor
2015. május 27.

Nagyon bejöttek a lora termékek ahhoz képest, hogy milyen olcsó ,ez a korrektor nagyon jó,szépen fed .100 ft-osban ,vianniban megtalálhatóak .
Sokkal jobban elfedi az apróbb bőrhibákat , mint a drágább árkategóriájú termékek! :)

Avon Naturals Fehércsoki és Eper Testpermet

Avon Naturals Fehércsoki és Eper Testpermet
2015. május 27.

Nagyon jó Édes -Eper illata van! Ez volt talán testpermetek közül a legtartósabb nálam, és a legjobb illatú is! Nyárra tökéletes.. nagy kár, hogy nem gyártják már!!

Avon Planet Spa India Intensity Testápoló Szuflé

Avon Planet Spa India Intensity Testápoló Szuflé
2015. május 19.

Ez az első Planet Spa termékem de szerintem nem az utolsó! Igaz valamennyire visszafogottabb az illata mint a katalógusban de így is mennyei! Nagyon kevés kell belőle nekem könnyen beszívődik az illata nagyon sokáig érezhető egyszerűen Tökéletes!
A doboza is nagyon tetszik most akciósan 1000 ft ért lehetett hozzájutni így egrendeltem és nem bántam meg ha drágább lesz akkor is fogok még belőle rendelni sőt a többi termékcsaládot is ki szeretném majd próbálni , engem a színe nem zavar , sőt...

Avon Senses Garden of Eden Hidratáló Testpermet

Avon Senses Garden of Eden Hidratáló Testpermet
2015. május 19.

A katalógusban amikor megláttam nagyon megörültem neki , hogy végre a kedvenc Senses Tusfürdőmnek az illata végre megjelent testpermet formájában is! Amig a katalógusban egy áttetsző testpermet volta amikor kézhez kaptam egy testápoló szerű krémet láttam a flakonban amit ha ráfújok a bőrömre magától nem párolog el hanem bizony el kell kenni nemrég elő vettem és használgatom mivel mostmár nem szárad annyira ki a bőröm mint a téli hónapokban így nyárra nekem ez ideális lesz! Az illata nagyjából egy óráig érezhető a bőrön!

Avon Summer White Sunset Izzadásgátló Golyós Dezodor

Avon Summer White Sunset Izzadásgátló Golyós Dezodor
2015. május 19.

Szettben kaptam meg a parfümjével együtt amit imádok! :) Ez az az illat amit soha nem fogok tudni megunni perdig én a legtöbb illattal sajnos így vagyok.. ennek is az illatát használat után 1 óráig lehet érezni de viszont a hatása nem valami jó úgy mint az összes többi avonos társával együtt! Én elteszem télre mert kizárt, hogy a nyári meleg napokra beválljon!

Avon Naturals Almavirág Testpermet

Avon Naturals Almavirág Testpermet
2015. május 19.

Finom , kellemes illata van , amiket eddig használtam jóval intentívebb volt az illatuk , összességében jó ár érték arányban van :)

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Bőrtápláló Testpermet

Avon Naturals Cukrozott Szilva és Vanília Bőrtápláló Testpermet
2015. május 19.

Régen meg most is oda vagyok az Avonos testpermetekért nagyon jól jön főleg meleg nyári napokon! Az illata nem tolakodó nagyon kellemses illata van de valamivel erősebb pl az Almavirág illatánal annak sokkal gyengébb illata van ! Paraktikus flakonban van benne, műanyag ezáltal táskába dobós :)

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)

Balea Young Soft & Care Mattító Arckrém Gyümölcssavval (régi)
2015. május 19.

Az egyetlen arckrém volt ami nem vált be életem során nekem csípte a bőrömet és ahhelyett hogy mattított volna inkább kifényesedett tőle a bőröm! Az illata nagyon tetszett de így használhatatlan volt számomra!