nettike

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ebelin Acetonmentes Körömlakklemosó Mandulaillattal

Ebelin Acetonmentes Körömlakklemosó Mandulaillattal
2015. május 19.

Nekem a kék változata sokkal jobban elbánik a sötét és a csillámlós körömlakkokkal így azt szoktam újravásárolni! Ezt egyszer vettem meg de nem igazán kezdett semmit még egy sima lakkal sem!! Az illata is sokkal szúrósabb mint a Másik!

Ebelin Körömlakklemosó Friss-gyümölcsös Illattal

Ebelin Körömlakklemosó Friss-gyümölcsös Illattal
2015. május 19.

Attól függetlenül , hogy nem tartozik a drágább árkategóriájú körömlakklemosók közé igen jól elbánik akár a csillogós körömlakkokkal is! Az illata olyan mint a többi körömlakklemosóé!

Balea Paradise Beach Tusfürdő

Balea Paradise Beach Tusfürdő
2015. május 19.

Nagyon szeretem a Baleának a tusfürdőit legtöbbször ezért is megyek be a dm be! Többször szemeztem vele a többi társával nem igazán mert nem igazán jött be az illatuk de ennek igen! Múltkor lekaptam a polcról és velem jött :) .. nem bántam meg annyira isteni ananászos illata van belengi az egész fürdőszobát tipikus nyári tusdürdő. A rószaszín színe is nagyon tetszik a külseje is nagyon jól néz ki jól mutat a pürdőszobában! Nem száírítja a bőrömet így aztán nagyon megéri az árát lehet hogy újravásárolom de szemet vetettem a Kókuszos Vaníliás tusira is annak is isteni illata van! :)

Balea Duschlotion Vanilla Berries

Balea Duschlotion Vanilla Berries
2015. május 19.

Először a külseje fogott meg, igaz ,hogy a másik fajta flakont részesítem előnyben mert nehézkes annyi tusfürdőt kinyerni belőle, mint amennyit szerettünk volna! Ezen kívül a vanília illatot nem igazán érzem benne inkább a feketeribizli illata dominál benne, de számomra ez nem probléma!.
Halványlila színű krémes állagú tusfürdő , a bőrömet nem szárítja igy elhanyagolható utána a testápolózás is! :) 350 ft ot megér!

Avon Senses Hollywood Starlet Tusolózselé

Avon Senses Hollywood Starlet Tusolózselé
2015. május 3.

Tipikus "kár , hogy nem gyártják már kategória"sok avon sesnses tusfürdővel vagyok így .. az illata volt ami megfogott egyetlen egy tusfürdőnek nem volt még ennyire jó illata mint ennek , gél állagú közepesen habző tusfürdő.!
A bőrömet nem szárította , az illata viszont kár,hogy nem volt tartósabb..

Avon Senses Mystique Krémtusfürdő

Avon Senses Mystique Krémtusfürdő
2015. május 3.

Régebben is szerettem ezt a tudfürdőt bár akkor még Mystique néven volt kaphatóm az illata tulajdonképpen ugyan az , csak krémes formáluja lett.!
A bőrömet nem irritálja, nem szárítja! Ez az egy illat amit talán sohasem fogok megunni.. bár mostanában lem láttam az avonos újságban felbukkanni!
Esti tusoláshoz tökéletes! :)

Ziaja Sensitive Skin Micellás Víz

Ziaja Sensitive Skin Micellás Víz
2015. április 6.

Ez a legelső micellás víz amit megvásároltam , sokat gondolkoztam hogy megvegyem -e de nem bántam meg! Azt hittem hogy gyorsabban fog fogyni de nagyon kevés is elég belőle , könnyedén eltávolítja a sminket , csak egy hibája van.. nekem kicsit csípi a szememet , úgyhogy vigyáznom kell vele, hogy keveset tegyek a vattapamacsra, és igy nincsen vele semmi gond!

Oriflame Mirage Daydream EDT

Oriflame Mirage Daydream EDT
2015. április 6.

Amikor ezt a parfümöt használom mindíg jobb kedvem lett. és annyira aranyos az üvegcséje.. én tavasszal szoktam használni nekem akkor az ideális, a tartóssága nem valami jó bár rajtam egyik parfüm sem valami tartós, többször magamra kellett fújni belőle hogy érezhessem az illatát! De nagyon szeretem használni!

Oriflame Univerzális Balzsam Kókusz Illattal

Oriflame Univerzális Balzsam Kókusz Illattal
2015. április 6.

Amikor náthás vagyok az orrom környékét ezzel a balzsammal szoktam ápolni, a cseresznyés, - feketeribizlis társaival együtt , ezeknek az illatát sokkal jobban szeretem , de a csomagolásáért nem vagyok oda! nem szeretem mert amikor belenyúlok ott marad a körmöm alatt , kellőképpen hidratál és olyan táskába dobós úgyhogy mindig nálam van egy :)

Oriflame Cseresznyés Univerzális Balzsam

Oriflame Cseresznyés Univerzális Balzsam
2015. április 6.

Az illata nagyon tetszik , 2 fajtát próbáltam eddig ki, a száríz bőrömet nagyon szépen rendbetette ! de nekem nen nagyon tetszik a csomagolás egyáltalán nem praktikus számomra , ahogy megpróbálom kivenni a terméket a körmeim alatt landol a termék, valami más megoldást kitalálhattak volna , ezen kívül még a kókuszosat használom annak nem tetszik annyira az illata!