nettike

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. november 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Perceive Parfümpermet

Avon Perceive Parfümpermet
2015. április 6.

Kellemes könnyed illata van , a parfömöt nagyon szeretem igy megrendeltem , ezt a parfümpermetet, arra az esetre ha nem akarok valami erősebb illatot magamon érezni ,erre ez kiváló! Attól függetlenül , hogy parfümpermet rajtam nagyon is tartós , 1100 ft ért is szokott lenni a katalógusban ezért az árért pláne megéri megvenni , főleg hogy 75-ml -es kiszerelésben kapható!.

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő

Yves Rocher Jardins du Monde Brazíliai Kávé Tusfürdő
2015. április 6.

Isteni finom frissen lefőtt kávé illata van , én reggelente használom mert nagyon felfrissít, élékít, a bőrörmet nem szárítja nem irritálja sehol sem! Nem kell belőle sok a habzása is kiváló! Megéri az árát! A csomagolása is nagyon praktikus. :)

Avon Femme EDP

Avon Femme EDP
2015. április 5.

A kisseb kiszerelést vettem meg belőle és jó , hogy így tettem az illatát hamar meguntam sajnos, és első használatkor már nagyon viszketett tőle a bőröm , szét vakartam magamat, az illatával egyébként nincsen semmi bajom.

Fancy Melon Tusfürdő

Fancy Melon Tusfürdő
2015. április 5.

Nagyjából 200 ft ba kerül a Pennyben de nemrég volt leárazva 140 ft ra.! Az árát nagyon megéri mert bizony az illata felér agy drágább árkategóriájú tusfürdővel is! Én amúgy is nagyon szeretem a dinnye illatú kozmetikumokat, ezt pedig főleg nem olyan mű hanem igazi dinnye illata van ami zuhanyozás közben is isteni , felfrissít, nem szárítja ki a bőrömet , kicsikét folyós de nem túlságosan , ahhoz képest hogy ennyire olcsó Szuper Tusfürdő.! 300 ml es kiszerelésben kapható.. kipróbáltam már a Mandulásat a Grapefuit-osat és Az óceánosat is de ez tetszett a legjobban az összes közül!

Balea Relax Dusche Abendrot

Balea Relax Dusche Abendrot
2015. április 5.

Első szaglásra valahogy nekem először a cseresznye illata ugrott be nekem , de utána kellemes gyümölcs illatot éreztem , nagyon kellemes illata van , gél állagú halványpiros színű . a bőrömet nem szárította , És remek áron kapható.

Balea Dusche & Creme Cocos & Nektarine

Balea Dusche & Creme Cocos & Nektarine
2015. április 5.

Ez a kókuszos Nektarinos kombináció is nagyon bejön mint az összes Többi Balea tusfürdő , nagyon eltalálták az illatát pont jó . kellemesen tisztít , krémes állagának köszönhetően gazdaságos , nem szárítja bőrt, Ár-Érték arányban tökéletes.

Avon Bali Bliss Csillogó Testpermet

Avon Bali Bliss Csillogó Testpermet
2015. április 5.

Egyszerűen IMÁDTAM a parfümjével és a testápolójával együtt.!
Nekem ez a testpermet sokszor landolt a táskában , sok példánnyla elhasználtam belőle akkoriban , nagyon tetszettek benne az apró kis csillámok ettől még jobban belopta magát a szívembe , amikor a nap rásütött nagyon szépen csillogott tőle a bőröm! nem hagyott maga után ragacsos érzetet sem ezmiatt is kiváló terméknek találom! Jó lenne ha egyszer lehetne még kapni!

Avon Naturals Fehércsoki és Eper Testápoló

Avon Naturals Fehércsoki és Eper Testápoló
2015. április 5.

A Naturals termékek közül ezt bántam a legjobban , hogy nem kapható már nagyon szeretem a fehércsoki. eper kombicániót oylan megenném érzésem volt tőle ! :) Több Naturals testápolót kipróbáltam már de valahogy ez hidratált a legjobban , így nemcsoda , hogy a kedvencemmé vált! Kissé folyós volt az állaga de ez engem igazából nem zavart, könnyedén beszívódott, nem hagyott nyomot sohasem! Az illatát több órán át lehetett érezni..szerettem nagyon! :)

Avon Naturals Eper És Guava Testápoló

Avon Naturals Eper És Guava Testápoló
2015. április 5.

Nagyon szerettem régebben a fanyarkás illatát ennek a testápolónak , télen , nem használtam volna, mert azért nem hidratált, valami jól de nyárra tökéletes volt , már az illata végett is! A külsje is nagyon bejött!

Fa Yoghurt Krémtusfürdő Gránátalma & Málna

Fa Yoghurt Krémtusfürdő Gránátalma & Málna
2015. április 5.

Mostanában már nem látom a polcokon ezt a tusfürdőt , főleg a yoghurtos tusfürdőket kedvelem mert ezek kevésbé szárítják ki a bőrömet , az illata valami isteni volt , krémes állagának köszönhetően gazdaságos volt , szerettem nagyon!