Nettuska

Regisztráció dátuma: 2019. október 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. október 25.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Dolce & Gabbana Dolce Peony EDP

Dolce & Gabbana Dolce Peony EDP
2020. augusztus 6.

Jöttem felpontozni gyönyörű kis illat ő... hát,hogy nem túl tartós.... frissítem (legalább naponta kétszer), nem baj az illat akkor is nagyon kedves.

Kellemes virágos édeskés nyári illat, nem lehet nem szeretni,viszont a tartossága elég gyenge.
Az illat csodálatos, de gyenge.

Givenchy Live Irrésistible Délicieuse

Givenchy Live Irrésistible Délicieuse
2020. augusztus 6.

Szeretem. Nekem minden benne van az illatban meggy,süti,karamell, mandula, sőt még marcipánt is érzek pedig az nincs is az összetevők között. Imádom a givenchy illatokat,végre sikerült üvegében is beszereznem,amit ezúton is köszönök. Eddig csak télen volt lehetőségem használni fújós formájában,és ebben a melegben magamra is fújtam,de nem volt kellemetlen nagyon szépen illatozott rajtam most is.❤
Tartóssága rendben van, az én bőrömön sajnos nincs olyan illat,hogy reggel egy fújás és este is érzem.

Chloé EDT (2015)

Chloé EDT (2015)
2020. augusztus 3.

Végre egy olyan illat ami nem édes és tetszik,általában az édes gourmand és virágos vagy gyümölcsös illatokat szeretem jobban, de ez nagyon jó. Rajtam friss kesernyés, kellemes viselni a nyári forróságban. Közepes tartóssággal,elég egyszer újrafújni. Szerintem sokkal jobb,mint az edp.

Montale Arabians Tonka EDP

Montale Arabians Tonka EDP
2020. augusztus 3.

Csodálatos, fűszeres erőteljes,oudos,mégis balzsamos picit édes krémes brutál tartóssággal.Nyári 40 fokban csodás édeskés lesz jobban előjön a cukor. Reggeli egyetlen teszt fújást este még simán éreztem. Elvarázsolt.😍100csillag, a tartóssága, egyéb esetben sajnos egyre romlik azt hittem a bőrömmel van baj, de ezek szerint a parfümök minőségével inkább. Beszerzés alatt... az ára elég magas,de nagyon is megéri az árát.
Érdemes kipróbálni.
Nagyon erős.... megosztó illat lesz ez a montale alkotás is.

Tom Ford Tobacco Vanille EDP

Tom Ford Tobacco Vanille EDP
2020. augusztus 3.

Jelenlegi kedvenc, tartósabb az átlagnál, nem egy montale,de elég egyszer újrafújni a nap folyamán. A 10ml fújós is sokáig kitart,nem mellesleg az ára miatt is. Be kell érnem ennyivel.
Csodaszép dohányos fűszeres, édeskés vaníliás illat, de nem fejfájdító most a melegben is használom. Imádom❤

Ariana Grande Cloud

Ariana Grande Cloud
2020. július 31.

Nehezen fogalmazódott meg bennem a vélemény leírása, szóval összességében hasonlít a baccaratra, viszont egy sokkal édeskésebb krémesebb illat egészen jó tartóssággal.
Szóval baccarat helyett semmi esetre sem jó, esetleg mellette.🙂
Volt már hogy túladtam rajta, azután újra beszereztem, így mindig tartok belőle itthon.
Most ismét eladásra kerül,más iééatéllat beszerzése miatt,de egy fújóst azért megtartol belőle.

Lancôme La Vie Est Belle L'éclat EDP

Lancôme La Vie Est Belle L'éclat EDP
2020. június 5.

Nagyon szép,tartós illat jelenlegi kedvenc, az anya illatot és a la nuit tresort is megelőzte.
Imádom a lancome illatokat.
Ajánlom kipróbálni.
Kék lány még érdemes akkor próbálni a lveb edt-t, azon is fehér van.

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
2020. február 24.

Drága! kis baccarat...., elsőre nem igazán fogott meg,sőt talán nem is tetszett. Közeli ismerősöm első használat során beleszeretett, így volt lehetőségem nap, mint nap újra és újra érezni az illatot. Talán jobb lett volna ha ez nem így történik, mivel azóta egyik parfüm sem érdekel igazán.. csakis egy teljes üveg baccaratra vágyom☺❤

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2020. február 14.

Második kedvenc, szeretem.Nekem nem sok, nem tömény a praliné jól kiérezhető belőle,rajtam nem cukorbomba,
tartós sokáig érződik. Ruhán pedig napokig is jelen van. Nyáron lehet sok lenne,de hűvös időben mindig van belőle itthon.

Magic Hair Splash (Epres/Citromos)

Magic Hair Splash (Epres/Citromos)
2020. január 28.

Eddig próbált legjobb vitamin, eddig egyiktől sem nőtt a hajam semmit... ez volt az utolsó próbálkozás, ha ez sem akkor nem próbálkozok tovább.... :) és sikerült, első egy hónap után kb 3 centit nőtt a hajam. Azt is elfogadom,hogy nem mindenkinek jó ez sem, de én újraveszem az biztos. Az epresnek szerintem nem jó az íze, én citromosat iszok.