Neubauter

Regisztráció dátuma: 2018. május 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. május 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló
2018. október 13.

Kivancsisagbol landolt a kosaramban, es bar kicsit hianyzott a hajmosas utani wow-hatas, meg higabb allagu a megszokottnal (=folyik), de hidratalt, fenyes hajat eredmenyez, nem zsirosit, ugyhogy egeszeben okes.

Thefaceshop Rice Water Bright Cleansing Foam (régi)

Thefaceshop Rice Water Bright Cleansing Foam (régi)
2018. október 13.

Nekem bejott! Finom habot kepez, alaposan tisztit, nem okoz irritaciot, nem szaritja a boromet. Visszafogott, finom illata van, es kulon klassz, hogy gyongyhazfenyu a termek.

Cosrx Hyaluronic Acid Hydra Power Essence

Cosrx Hyaluronic Acid Hydra  Power Essence
2018. augusztus 19.

Valoban egy kis csoda, szepen feltolti a vizhianyos bort, finoman hidratal. Reggelente hasznalom, pikk-pakk felszivodik, picit ragad, de jon ra a krem. Szeretem :)

L'Oreal Professionnel Infinium Hajlakk Erős Tartással

L'Oreal Professionnel Infinium Hajlakk Erős Tartással
2018. június 15.

Klassz, evek ota ezt hasznalom, bar most az extra eroset vettem utoljara a para miatt (eleg rakoncatlanul be tud gondorodni a hajam). Betonbiztosan tart, par fujas is elegendo, tehat a szinvonal a megszokott, biztosan ujraveszem majd.

L'Oréal Professionnel Série Expert Silver Sampon

L'Oréal Professionnel Série Expert Silver Sampon
2018. június 15.

Nekem kivaloan funkcional, maradektalanul hamvasit, voros vagy sarga hajszalat sosem lattam meg a hasznalata utan, pedig masfel perc utan mar le szoktam mosni. Az illata finom. Szeretem, bevalt <3

Cosrx Aloe Soothing Sun Cream SPF50+ PA+++

Cosrx Aloe Soothing Sun Cream SPF50+ PA+++
2018. június 1.

Eddigi kedvenc fenyvedom :) Szepen lehet ra sminkelni, kedves az illata, konnyu a texturaja, nem ragad, es nem is erzem, hogy fent lenne. Problemat sem okozott, nem fogom levaltani. Ujravevos! 5*

L'Oreal Paris Nude Magique Anti-Redness CC Krém

L'Oreal Paris Nude Magique Anti-Redness CC Krém
2018. június 1.

Kitty, ott a pont! Neha fognom kell a fejem.

Klassz krem, enyhen sotet az arnyalat, ezert nyarra tartogattam. Most mar szepen idomul az arcszinhez, bar eddig este hasznaltam csak (nappalra a glam nude BB kerul fel). Reszemrol ez, es a BB elfeledtette a regi Lorealos tapasztalatokat, ar-ertek aranyban verhetetlennek bizonyul. Tok jo! Nyarra tokely ez a fedes, szep es termeszetes.

Weleda Citrus Frissítő Bőrápoló Olaj

Weleda Citrus Frissítő Bőrápoló Olaj
2018. május 30.

En is zuhanyzas utan hasznalom. Kellemes az illata, gyorsan beszivodik, nem hagyott foltot sem, a hidratalo hatasa is rendben van. A nyari melegben szuper :) 5*

GlamGlow Super-Mud Clearing Treatment

GlamGlow Super-Mud Clearing Treatment
2018. május 30.

Thirstymud tarsaval ellentetben ot szeretem, szepen tisztitja a porusokat, mattit is, nem irrital. Sajnos az arat igy sem eri meg, a tegelyes kiszereles is hulyeseg (marketing nyilvan), de ot szivesebben fogom elkenegetni, mert lathato a hatasa.

GlamGlow Thirstymud Hydrating Treatment

GlamGlow Thirstymud Hydrating Treatment
2018. május 30.

Ehh... Az osszetevok jok, az illata mesterseges ragogumi, hatasa nulla, sot felvitel utan csipte az arcboromet, par perc utan le kellett mosnom. Az ara nevetseges, a tegelyes kiszereles a hatoanyagok szempontjabol is kifejezetten vicc, es felvitel szempontjabol sem praktikus. Sajnos ez a parasztvakitas-kategoria, a "penzkidobas" kifejezes talalo. Nem szeretek igy mellenyulni :(