nezili

Regisztráció dátuma: 2015. június 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Coconut Rice Cake Szilárdsampon

Lush Coconut Rice Cake Szilárdsampon
2019. november 24.

Hozza a megszokott Lush szilárdsampon jelleget, viszont én száraz hajra semmiképp sem ajánlanám. Nekem balzsam mellett is nagyon szárítja a hajam, cserébe a hajmosást kitolja 1 nappal. Balzsam nélkül használva (rosszabb napjain még amellett is) viszont olyan a hajam, mintha egy jó klóros medencézés után száradt volna meg: a töveknél kicsit összeáll, a vége meg irtozat kiszikkad. Szóóóval még barátkozunk, de azért ha az árát nézegetem, annyira nem vagyok meggyőzve...

the Balm Meet Matt(e) Hughes Hosszantartó Folyékony Rúzs

the Balm Meet Matt(e) Hughes Hosszantartó Folyékony Rúzs
2019. november 16.

Nagyon sokat szenvedtem, mire megtalaltam a szemelyeben a tokeletes nude szint, Committed arnyalatban. Az altalam eddig kiprobalt nude szineket ket csoportba tudom osztani. Az egyik a sotetebb, barnasabb, malyvasabb tonusu szinek, amik engem vagy oregitenek vagy pedig nagyon sapasztanak. A masik a vilagosabb arnyalatok, amikkel ugy neztem ki, mint amikor egy koragimis kattomkor korrektort kentem a szamra (istenem mit gondoltam akkor...) nos a Committed egy piszkos rozsaszin, barnas tonusu szin, minimalis malyva beutessel (rajtam legalabbis). Nagyon dogos, de meg a mindennapokban is hordhato szin, szerintem meger egy probat annak, aki hozzam hasonloan nem bir talalni egy epkezlab nude ruzst. Amugy szepen kopik, jo az allaga, konnyu felvinni es aranylag tartos is. Cserebe draga, de na.

Hermès Twilly D'hermès Eau Poivrée EDP

Hermès Twilly D'hermès Eau Poivrée EDP
2019. november 12.

Megszereztem, oriasi szerelem. Nekem ez az illat igy 23 evesen a felnotte valo lanynak az illata. Iszonyat magabiztossa tesz az eau poivree, ez egy dogos, az elet kapujaban allo fiatal nonek az illata. Befujni vele magam olyankor, amikor nem vagyok se dogos, se magabiztos, hanem inkabb bizonytalan es felos, iszonyatos erot ad. Ket pici fujas pont eleg, diszkreten olel korul es bontakozik ki, finomodik a nap folyaman. Nekem egyebkent az alapillat hu tarsam mar masfel eve, nagyon szeretem azt is, sok mindent mozgatott meg bennem, de az eau poivree sokkal melyebb illat, jobban kotodom hozza. Ez lehet butasag, de annyi valtozas van most korulottem es bennem, hogy ez az illat simogatja a lelkem es megolelget, amikor minden olyan nehez.

Alverde Fixierendes Spray

Alverde Fixierendes Spray
2019. október 17.

Nem szepítem: rohadt büdös. De tényleg, próbálok nem levegőt venni a fújkálás után fél percig, mert olyan, mintha cifet fújtam volna az arcomra... egyébként szerintem szépen helyén tartja a sminket, nekem a highlightert is patentul fixálja nap végéig. Viszont fényesít, szóval aki a matt arcbőrt preferálja, az inkább kerülje, mert az eredmény egyáltalán nem matt, inkább fénylő, rajtam a dewynál is kicsit erősebben. Engem ez nem zavar, bár volt, hogy nap végén az állam (!) csillogott, ami tény és való, kicsit furán nézett ki :D

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2019. szeptember 27.

Régen szerettem, ez volt az első Mac-es cuccom, de azóta felszállt a rózsaszín köd. Nagyon drága, ugyanezt tudja a Maybelline primere - Glamour napokon legalábbis mindenképp - harmadáron. Plusz az legalább nem büdös. De komolyan, ez miért ilyen rohadt büdös?? Rosszul vagyok, mikor az arcomat kenegetem vele... ráadásul nekem mind a két flakonomnál kifolyt alul a cucc és tök undorítóan odaszáradt. Tudom, le lehet törölni, de azért sajnálom a kifolyt terméket, meg amúgyis, ne már... szóval bocsi a rajongóktól, de szerintem is egy kicsit túlhype-olt ez a termék.

Lush Ultrabland Arctisztító

Lush Ultrabland Arctisztító
2018. december 30.

Igen ez egy mas kavehaz...tenyleg mintha olajos zsirral kenegetned a fejed, nem a megszokott arctisztito, nehez lemosni es akkor is reteget hagy maga utan, fura a szaga blabla, szoval nem egyszeru eset. Viszont en imadom hasznalni, bar ebben az is benne van, hogy probalom nyugtatgatni magam, hogy megerte ennyi zset kibaxni erte :D nagyon jo erzes belemasszirozni a borbe, elvezem ahogy felolvad kisse a kezem alatt es fantasztikusan puha bort hagy maga utan. Azt vettem eszre, hogy a rengeteg orrfujastol kiszaradt es kisebesedett orrom es szam sokkal szebb lett, majdnem rendbe is jott. Erdemes este hasznalni a fent emlitett macerak miatt + kivalthatja az arckremet. Kulon oriasi pirospont, hogy nincs rossz ize, igy a ruzs lemosasara sokkal kellemesebb, mint mondjuk az atomkeseru garnier micella. En azt ajanlom, aki tudja probalja ki az uzletben, mert tenyleg nem egy egyszeru formula, es sok bosszusagtol kimeli meg az ember magat ha tudja mivel van dolga, mintsem otthon mergelodjon.

Off: valaki mondja mar el nekem, hogy akkor most a paraben para? Illetve ugyan ez csak arclemoso elvileg es csak keveset van fenn, de azert maradnak belole reszek az arcomon, szval kell igy felni tole? :D

Essence Liquid Ink Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Szemhéjtus
2018. december 7.

Hajjaj...en az essences termekekkel 99%ban ugy vagyok, hogy nem rossz, de mindig az a kis plusz hianyzik, amitol igazan a rutinom reszeve valhat - eddig ez egy termekenek sem sikerult 1-2 ecseten kivul. Neki se jott ossze. Alapvetoen szep vonalat lehet vele huzni, tenyleg pigmentalt es szep melyfekete, matt a szin. Na de a tartossag... 2 ora mulva beleneztem a tukorbe es a fel cicafarkam hianyzott, pedig a letezesen kivul sok megerolteto dolgot nem csinaltam. Eddigi egyetlen igazan tartos tusom az 50 centes Yanquina volt, de az meg allandoan beszarad. Viszont ha egyszer sikerult feltenni az ott van ha esik ha fuj. Nem irritalt soha, de megis aggaszt mi lehet benne + amikor random beszarik egy honapot varhatok a kovi adagra. Szoval: ha valaki veletlen olvassa ezt a komit es tud egy igazan tartos, fekete, konnyen kezelheto, nem meregdraga tust, lecci irja meg nekem.

Laneige Lip Sleeping Mask

Laneige Lip Sleeping Mask
2018. december 1.

Nekem nagyon bejott, ejszakara hasznalom es teljesen elegedett vagyok a hidratalasaval reggelre, puha es sima a szam a hasznalata utan. Ami nagy plusz pont, hogy sok ajakapolo ejszakai hasznalata utan kiszaradt torokkal ebredek, nem tudom hogy masnak is van-e ilyen difije, mindenesetre ennel a termeknel ezt nem tapasztaltam :D a kis mintat vettem anno, es nagyon szepen kihuzta nekem egy fel evig biztos, ugy, hogy igyekeztem szorgosan kenni es neha ocsemet is ellattam vele. Szerintem a nagy adag baromira draga, azert 4 ezer ft egy ajakapoloert igencsak fajdalmas, meg akkor is ha egy evezredig kitart, lehet hamarabb ra is romlik az emberre. Probanak mindenkepp kicsit erdemes rendelni, de en masodjara is azt fogok

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2018. november 24.

Gyulolom. Iszonyatosan csipi a szemem ha belekerul, es persze hogy belekerul mert mire hasznalna az ember a micivizet ha nem sminklemosasra... budos is. Az az egy szerencseje volt eddig, hogy a baratomnal tartom es mindig elfelejtem lecserelni, igy meguszta eddig a kidobast, de ami kesik nem mulik. Akinek erzekeny a szeme, kerulje el jo messzirol mert en utana konnyezni szoktam es alig birom kinyitni a szemem. Huh, telleg kifejezetten utalom ezt a csori termeket, semmire nem jo de legalabb sz*r.

Lime Crime Venus: The Grunge Palette

Lime Crime Venus: The Grunge Palette
2018. november 23.

Fantasztikus. Kicsit fricskas mindennapi smink is osszerakhato vele, de be lehet durvulni is. A szinek nagyon pigmentaltak, de konnyen kezelhetoek, szuperul satirozhatok. A divine a tokeletes melyito szin, az aura pedig az eddigi legszebb arnyalazom a belso szemzugba. Ami a legjobb viszont az egeszben, hogy kb a vegtelensegig fennmarad, 10-12 ora utan is ugy nez ki, mintha akkor tettem volna fel. En nagyon jo aron jutottam hozza egy cuki KM-estol gyakorlatilag ujonnan, de a teljes arat is baromira megeri.