ni89ta

Regisztráció dátuma: 2011. október 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. október 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Young Soft & Care Hidratáló Krém Érzékeny Bőrre

Balea Young Soft & Care Hidratáló Krém Érzékeny Bőrre
2013. szeptember 21.

Nekem nagyon csípte a bőrömet :( Pedig érzékeny bőrre való, az összetevői is szépnek tűnnek, sajnos a gyakorlatban mégse működött nálam. Az illata is túl tömény volt, 2 *, mert nem kellett kidobni, testápolónak elhasználtam nyáron, arra elment még.

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2013. május 5.

Az első alkalommal agyon tetszett, szépen fed, a színe is illett a bőrömhöz, végre valami nem volt se túl sötét, se túl rózsaszín. DE sajnos irritálja a bőrömet, így nem tudom a napi rutinomba beépíteni. A bőröm is hibás sajnos, mert hiperérzékeny, pattanásra, kiütésre hajlamos (az alkoholos, parfümös kencéket nem igazán szereti).

Balea Holt-tengeri Maszk (régi)

Balea Holt-tengeri Maszk (régi)
2013. május 4.

Nagyon jó, olcsó maszk! Kicsit csíp, amíg szárad, de nem szárítja, nem is irritálja a bőrömet lemosás után. A tasakban lévő mennyiség fele elég egyszerre, de akkor a másik fele beszárad, és ki kell dobni. Érdemes valakivel (tesó, barátnő, anyuka) együtt használni, és akkor teljesen megéri. Szépen rendbe hozza a bőrömet.

Fruisse Regeneráló Balzsam Száraz Töredezett Hajra Szőlőmaggal

Fruisse Regeneráló Balzsam Száraz Töredezett Hajra Szőlőmaggal
2013. május 4.

Nagyon sokáig szagolgattam a boltban, mielőtt megvettem. Sajnos csalódás volt, szó szerint semmit nem csinált a hajammal (se jót, se rosszat), ráadásul még az illata se maradt meg. Nem venném újra, de az illata tényleg jó, kár hogy csak a tubusban.

Balea Colorglanz Hajbalzsam Kókusz és Tiare Virág

Balea Colorglanz Hajbalzsam Kókusz és Tiare Virág
2013. május 4.

Nagyon szeretem az illatát, sokszor visszatérek hozzá. Tetszik, hogy kiadós, olcsó és szilikonmentes és UV szűrős. Régen a samponjával együtt használtam, nyaralás illatú tőle a hajam.

Balea Young Soft&Care Vitaminos Arclemosó Gél

Balea Young Soft&Care Vitaminos Arclemosó Gél
2013. május 4.

Az illata miatt vettem meg, és hatalmas pozitív csalódás volt. Reggel- este használom, semmiféle allergiás reakciót nem váltott ki, ami nálam egy kisebbfajta csodának számít. A gyöngyök szerintem csak dísznek vannak benne, de arckefével használva lehet radírozni is vele. Csak az összetevői miatt nem 5 *. Ha ilyen jó marad a hatása, lehet, újra is veszem ( 850 forintért megéri) :)

Yves Rocher Jardins Du Monde Floridai Grapefruit Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Floridai Grapefruit Tusfürdő
2013. május 2.

Már többször szagolgattam az üzletben, végül ma beruháztam egyre. :) Megelőlegezem az 5*ot, eddig minden yves rocher tusfürdőt szerettem, tavaly nyáron a limeosat használtam, ami nagyon frissítő volt, remélem ez is annyira be fog válni!

Astor Quick and Go Körömlakk

Astor Quick and Go Körömlakk
2012. november 25.

A dmben most van rá 50% os kupon, így 2 színt is beszereztem: 205 csillámos rózsaszín és 240 pirosat. (ezekből fogy a legtöbb, és már úgyis kellett vamali új :) )
A rózsaszínt próbáltam ki, fél órával indulás előtt, azzal, hogy csak megszárad valamennyire... ha nem is 45 másodperc, de 1-2 perc múlva már tuti száraz volt, a színe szuper, ecset szuper... ha még tartós is, akkor tuti beszerzek még színeket.
Nagyon tetszik! :)

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2012. szeptember 30.

Én is ajándékba kaptam. nekem túl sok festéket vesz föl... barna színűt választottam, mert nem minden nap szeretek feketével sminkelni (természetes szőke vagyok, és néha soknak érzem). Sajnos nem jött be a nagy kefe... de ajándék volt, így pénzkidobásnak nem mondanám, de a kukában landolt :(

Syoss Blond&Highlights Hajpakolás

Syoss Blond&Highlights Hajpakolás
2012. szeptember 26.

Természetes középszőke hajra használom. Nagyon szeretem, mert kiemeli a szőke színt és puhább, könnyebben fésülhető lesz tőle a hajam. Ez nagy szó, mert sok, kicsit göndörödik, így könnyen gubancolódik, mindenképp kell rá pakolást vagy hajbalzsamot használnom.
Jó sűrű a termék, de el lehet szépen oszlatni a hajon, így nem kell egyszerre sokat kivenni belőle.
Kanalas orvosságra hasonlít szerintem az illata, de nem marad meg a hajban.