Nickcreeper

Regisztráció dátuma: 2016. február 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Men Creme-Gel Vulkanstein

Balea Men Creme-Gel Vulkanstein
2018. február 13.

Felemás a véleményem ezzel a termékkel kapcsolatban. Nagyon szépen mattít, de picit túlzottan szárít, ezzel éri el a hosszantartó matt hatást. Sajnos néha már túlzottan húzott az arcom, főleg, ha előtte a Vulkanstein arclemosót használtam.

Balea Men Styling Creme Matt Paste

Balea Men Styling Creme Matt Paste
2018. február 13.

Nagyon kellemes állagú és illatú :)
De nem erre való :)
Nagyon jó kis matt hatású hajformázó, jól tart és tartós. Egyszerűen kimosható és ha izzadok sem kezd el ragadni. Csak ajánlani tudom.

Balea Men Lift Effect 24H Szemkrém

Balea Men Lift Effect 24H Szemkrém
2018. február 13.

Szerintem nagyon pazar. Most kezdtem el aktívan használni, reggel-este kenem és szabályosan imádja a szemem. Nem voltak karikáim, szerencsére táskák sem, de érzem, ahogy felüdül tőle a szemkörnyékem :)
Totál elégedett vagyok vele :) Férfiként picit szégyellem :)

Balea Men Waschgel Vulkanstein

Balea Men Waschgel Vulkanstein
2018. február 10.

Az elején nagyon pazarnak tűnt, kellemes a használata, de kb. 1,5 hét után nagyon szárította a bőrömet. Reggel és este használtam, az esti mosás után húzósan száraz lett a bőröm, még a krémezés után is, este a Balea Men Creme-Gel Vulkansteint használtam este, reggel pedig a Balea Men Outdoor Protectiont, mert bringázom és a téli száraz levegő kj tudja kezdeni a bőröm. Reggel semmi gond nincs, de este a Vulkanstein gélt kétszer is fel kell kennem.