nickye94

Regisztráció dátuma: 2015. október 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél

Helia-D Aquaboom Mélyhidratáló Arcgél
2018. augusztus 15.

Évekig egy Avonos krémet használtam,ami sokáig bevált,az évek során viszont már úgy éreztem, hogy nem elég a bőrömnek. Félek az újítástól,mert allergiás az arcbőröm, így rengeteg krémtől kipattog az arcom és kiütéses lesz. A gél krémekkel viszont nem szokott problémám lenni, ezért próbáltam ki a Helia-D Aquaboom arcgéljét. Már pár nap után észrevettem a változást, nagyon puha lett tőle a bőröm,selymes tapintású, a pici pattanások egytől-egyig eltűntek. Nagyon könnyed állaga van és nagyon finom barackos illata, pillanatok alatt beszívja a bőröm, viszont száraz bőrre felvive hagy maga után egy enyhe ragacsos érzetet,amit én kifejezetten szeretek, kiváló sminkalap. Enyhén vizes bőrre felvive a ragacsos érzet eltűnik. Akinek érzékeny a bőre, bátran próbálja ki.

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2018. július 6.

Kissé kezdem már megelégelni ezt a sok negatív kommentet. Annyian írjátok,hogy kamu az egész,és csak a cég fizet az embereknek, hogy próbálják ki a terméket fotókkal,stb. és kutya kötelességük terjeszteni a pozitív véleményt. Nos,ez egyáltalán nem így van. Én már több,mint 2 éve szedem a kapszulát kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Amikor először kezdtem használni, fényképekkel,pólón mért eredményekkel mutattam be a változásokat. Mivel akkor még eléggé újkeletű volt a dolog, nagyon sok embert érdekelt,hogy mennyire hatásos a kapszula. Én rendkívül részletes véleményezéssel és adatokkal mutattam be a kapszulát. Pár hétre rá megkeresett a White Hair, hogy megoszthatják-e a blogbejegyzésem. Természetesen beleegyeztem. Napokon belül több ezer látogatóm lett, és RENGETEG gyűlölködő kommentet kaptam azzal kapcsolatban, hogy engem mennyire könnyű lefizetni és mi a *****ért hazudozok mindent a termékről, mikor ez nem is így van. Tudjátok mit? Egy forintot sem kaptam tőlük, nem is kértem soha, nem ajánlották. Szerintem ez így is van rendjén. A kapszula a nevéhez hűen tényleg egy csodaszer. Nekem bevált, neked lehet, hogy nem fog úgy,mint másnak. Ezzel sincs semmi baj. Mindannyian különbözőek vagyunk, és ezt tudnunk is kell kezelni. Az,hogy neked nem vált be, nem jelenti azt, hogy minden platformon gyűlölködő kommenteket kell hagyni emiatt.

Végül térjünk a lényegre: mindenkinek ajánlom, hogy kipróbálja,és ajánlottam ismerőseimnek, barátaimnak, nekik mind egytől-egyig bevált. Nekem alapból 0,5 cm a hajnövekedésem havonta,így évek alatt sem sikerült megnövesztenem,ráadásul mire pár centit nőtt volna, le kellett vágatnom, annyira tört. Mostanra már derékig érő, egészséges,puha a hajam,és semmivel sem cserélném el a Magic Hairt.

Luxure I Miss You EDP

Luxure I Miss You EDP
2018. április 12.

Nagyon jó utánzat, abszolút hasonlít az eredetire. Könnyed, virágos,enyhén citrusos,púderes illat, tökéletes számomra a tavaszi/nyári időszakra. Egész nap tart, nagyon megéri az árát!

J.Fenzi Desso Glamour EDP

J.Fenzi Desso Glamour EDP
2018. április 12.

Aki szereti az eredetit, bátran vegye meg ezt is. Nagyon jó utánzat, talán az eredetinél még tartósabbnak is mondanám. Könnyed, barackos, virágos illat, számomra tavaszra és nyárra tökéletes. Abszolút megéri az árát!

J.Fenzi Le'chel 4 You EDP

J.Fenzi Le'chel 4 You EDP
2018. április 12.

Kiváló utánzat! Abszolút megegyeznek az illatjegyek, ráadásul rendkívül tartós, a csuklómra fújtam belőle egyet ma reggel, azóta többször mostam kezet, kétszer mosogattam,de még mindig rendkívül intenzív az illata! Bár nem való mindenkinek, tudni kell viselni, aki a Chanel 5-t szereti,nyugodtan vegye meg ezt is, rendkívül jó utánzata,ráadásul is az ára is nevetségesen alacsony.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2016. szeptember 10.

Extra fekete, gyönyörűen szétválasztja,dúsítja, és megemeli a pillákat,egész nap tart. Abszolút a kedvenc szempillaspirálom!

Pupa Eyebrow Definition Cream

Pupa Eyebrow Definition Cream
2016. szeptember 10.

Hihetetlen pigmentáltság, krémes, egyszerűen elfolgozható textúra.Egész nap tart, fixáló nélkül is. Nagyon természetes színek közül lehet választani, könnyű is velük bánni, bár azoknak, akik most ismerkednek a szemöldökformázással, nem ajánlom, mert azért nagyokat lehet vele hibázni, ha nem ért hozzá az ember.

Pupa I'm Matt Lip Fluid

Pupa I'm Matt Lip Fluid
2016. szeptember 10.

Ez az abszolút kedvenc folyékony rúzsom. Ehhez hasonló textúrával még csak nem is találkoztam soha,tökéletes! Nagyon krémes,könnyen eldolgozható, a kis keféje(?) kialakításának köszönhetően pofonegyszerű vele bánni, kontúrozás nélkül is elérhető a tökéletes végeredmény. Hihetetlenül tartósak, egyáltalán nem szárítanak,hatalmas színskálából lehet választani, mindenkinek ezt ajánlom.

ColourPop Lippie Stix

ColourPop Lippie Stix
2016. szeptember 10.

Nagyon erősen pigmentáltak,krémes textúrájúak, könnyen siklanak az ajkakon, a kialakításuknak köszönhetően nagyon egyszerű velük dolgozni. Tartóság szempontjából én viszont kissé többet vártam, így csak 4 csillag.

ColourPop Mono Szemhéjfesték

ColourPop Mono Szemhéjfesték
2016. szeptember 10.

11 árnyalatban van meg, és mindegyikkel 100%osan meg vagyok elégedve. Különleges,nagyon krémes textúrájuk van,ujjbeggyel a legegyszerűbb eldolgozni. Hatalmas a színválaszték, a pigmentáltságuk valami hihetetlen, ráadásul szemhéjalap nélkül is tartanak egész nap! Imádom