Nico1984

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Naturals Teafa és Uborka 2 az 1-ben Tonik és Arctisztító

Avon Naturals Teafa és Uborka 2 az 1-ben Tonik és Arctisztító
2019. július 17.

Nagyon jól tisztít és szárítja a zsíros bőröm, de elég híg és nehéz becsukni a kupakját, ezért csak 4 csillag.

Update: nem tudom, mit csináltak vele, de most kicsit sűrűbb lett a textúrája és a kupakját is egyszerűbb becsukni, így már megkapja az 5 csillagot. :)

Avon Naturals Joghurt Testradír

Avon Naturals Joghurt Testradír
2019. július 14.

A legjobb bőrradír, amit eddig használtam, Tetszenek benne a nagy darabok. A bőröm nagyon puha lett utána. Az illata kellemes, bár hamar elillan, de ez nálam nem gond.

Avon Color Trend Ajakrúzs

Avon Color Trend Ajakrúzs
2018. június 14.

A Ruby árnyalat van meg és nem annyira piros, mint vártam, kicsit rózsaszínes, de még ez is kellemes szín. A tartóssága egész jó, és nem hagy nyomot a poharakon.

Avon Color Trend BB Krém

Avon Color Trend BB Krém
2018. június 14.

A legvilágosabb árnyalat van meg. Mikor felkenem, kicsit világos, de aztán szépen idomul az arcszínemhez. A fedése megfelelő, ha van pár pattanás, akkor oda kenek még belőle. Melegben fénylik az arcom, de ez nem zavar.

Floren Csokoládés Krémtusfürdő

Floren Csokoládés Krémtusfürdő
2018. április 22.

Az illata valami isteni! Nekem nem híg, és még utána is érződik az illata.

Avon Naturals Teafa és Uborka Arckrém

Avon Naturals Teafa és Uborka Arckrém
2018. március 18.

Nappalra és éjszakára is használom. Picit fénylik tőle a bőröm, de nem zavar. Hamar lehúzza a pattanásokat. Nagyon jó az állaga, nem túl zsíros.

Schauma Nature Moments Édes Málna és Napraforgóolaj Sampon

Schauma Nature Moments Édes Málna és Napraforgóolaj Sampon
2017. december 23.

Jól habzik, ami nálam nagy előny. Puha lesz a hajam, színvédelme is nagyon jó. Az illata nagyon málna illatú.

Aroma Color Hajfesték

Aroma Color Hajfesték
2017. szeptember 16.

11-es természetes szőke árnyalatot vettem, világosbarna lett belőle a hajamon, amit nem bánok. Az ősz szálakat nem fogta be, de ezt betudom a bénaságomnak.

Patikárium Teafa Illóolaj

Patikárium Teafa Illóolaj
2017. április 29.

Anyukám vette a patikában körömgombára. Másfél hete használja és láthatóan javul a körme, úgyhogy megérdemli az 5 csillagot.

Balea Soft Öl Tusfürdő (régi)

Balea Soft Öl Tusfürdő (régi)
2017. március 12.

Sajnos nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket, tusolás után száraz maradt a bőröm. Illata kellemes, de nem veszem újra.