Nicole19

Regisztráció dátuma: 2014. december 22.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. december 22.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2015. augusztus 7.

Nem merem elkiabálni, de azt hiszem megtaláltam a tökéletes terméket. Eddig az alapozó vagy a színe miatt nem vált be, vagy ha a szín jó volt, akkor tuti nem volt tartós. A fedése mint egy alapozóé, de mégsem az, és mivel már elegem lett az alapozókból, olyan jó elmondani, hogy csak BB krémet használok. :) Nem rég megrendeltem belőle egy mintát a 13-asból és egyet a 21-esből. Nem gondoltam volna, hogy létezik olyan szín, ami világosabb a bőrömnél, de igen, a 13-assal már tényleg hófehér lettem. 10 használatra volt elég, ez kellemes meglepetés volt. A 21-es mintát már 11-szer használtam és még mindig van benne, de már meg is vettem egy 20 ml-set. Az ujjaimmal szépen egyenletesen eltudom kenni, elég belőle egy kevéske. A nap végére is ugyanolyan marad, nem foltosodik, nem folyik el. Még ebben a hőségben is megállja a helyét! Bár ekkor kicsit kifényesedik, de nem zsíros, hanem egészséges bőrfényű lesz tőle az arcom, nem muszáj újra púdereznem. Viszont a hűvösebb időkben még erre sincs gond. A színe szuperül illeszkedik. Féltem most, hogy barnultam, világosabb lesz az arcom a testem többi részétől, de nem, semmi különbség, mintha azonosulna a bőröm színével. Pattanásokat nem okozott, vagyis pár picike szerintem nem ennek tudható be. Sőt, szebb lett tőle a bőröm. Alapból nem rossz a helyzet, de az arcom egyik oldalán van néhány tágabb pórus és azok mind kisebbek lettek.
Ha lenne 10-es, azt adnék neki, de így marad az 5-ös :) 5***

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2015. június 29.

Először sminklemosó kendővel leszedem a sminkem, majd utána áttörlöm vele az arcom. Szépen leszedi a maradékot és megnyugtatja a bőröm. Lassan fogy, ami szintén plusz pont. Még van az elsőből egy kevés, de akciósan már újra is vettem és mindig újra fogom. :)

Maybelline Baby Skin Pore Eraser

Maybelline Baby Skin Pore Eraser
2015. június 28.

Vele sokkal szebb a végeredmény és tartósabb is. Később fénylik át és akkor is egészséges bőrfényű az arcom. A pórusaimat nem teszi láthatatlanná, de alig látszanak, úgyhogy nálam elérte a wow hatást. Ár-érték arányban tökéletes. Remélem örökre ott lesz a drogériák polcain! :)

Essence The Gel Nail Polish Alaplakk

Essence The Gel Nail Polish Alaplakk
2015. június 28.

Gyorsan szárad, tartósabbá teszi a lakkot, nem csak a színes társaival de más márkák lakkjaival is nagyon jó. Amióta használom, egyszer sem lettek sárgásak a körmeim és már nem is töredeznek. Ha elfogy, biztosan újra fogom venni! :)

Essence The Gel Körömlakk

Essence The Gel Körömlakk
2015. június 28.

A fehéret vettem meg, és csak jót tudok róla mondani. Könnyen, szépen fel lehet vinni és két rétegben szuperül fed. Ha vízbe teszem az ujjaimat, akkor két perc alatt teljesen megszárad. A színe pedig nagyon tetszik, gyönyörű hófehér, még sötétben is látszik. Hamarosan beruházok egy másik színre is.

Update: a babarózsaszín is szuper. :)

Balea Mango és Aloe Vera Hidratáló Hajbalzsam

Balea Mango és Aloe Vera Hidratáló Hajbalzsam
2015. június 28.

Nagyon szeretem. Finom illata van és puha lesz tőle a hajam. Ha elfogy, tuti újraveszem. :)

Jollie France Körömlakk

Jollie France Körömlakk
2015. május 3.

Egy pasztell lila és egy halvány rózsaszín van meg. Mindkettőt nagyon szeretem. Szép a színűk, két rétegben jól fednek, gyorsan száradnak és még olcsó is.

Essence Blush Up! Pirosító

Essence Blush Up! Pirosító
2015. május 3.

Keveset kell felvinni, különben nem lesz természetes az eredmény. Ha mégis sokat viszek fel, akkor púderral kitudom javítani. Tetszik a színe. Ár-érték arányban nekem teljesen megfelel.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2015. április 30.

Update: imádnám a színe és az állaga miatt. Az egyetlen olyan alapozó, amiből van számomra megfelelő szín. De sajnos nem vált be. Hamar fényleni kezdett a T-vonalam, kopott, néhány óra múlva már korrigálhattam rajta. Mellesleg ki is szárította a bőrömet, már hámlott az állam-orrom-homlokom. Ezeket pedig még ki is emelte. Borzasztó! Biztos nem fogom többet használni.

Ma vettem meg, 10-es árnyalatban. Glamour napoknak hála nagyon jó áron jutottam hozzá, de eredeti áron is megfogom venni, ha beválik. Ahogy hazaértem, ki is próbáltam. Mivel ma már nem megyek sehova, így úgy kentem fel egy rétegben mintha csak egy krém lenne, nem volt kedvem túl sokat pepecselni vele. Könnyen eltudtam kenni, kézzel, tetszik az állaga. Még így is, hogy nem figyeltem az eloszlatására, nem lett se csíkos, se foltos. Természetes fényben néztem meg, hogy színben passzol-e, minden reményem ebben volt, mert eddig minden alapozó sötétnek bizonyult. Másodszorra is váó. Szépen illeszkedik a bőröm színéhez, olyan mintha nem is lenne rajtam. Fölé púdereztem, bár lehet anélkül is szuper, de én mindig használok. A tartósságáról még nem tudok mit írni, majd frissítek ha már legalább egy hete használom. Eddig tökéletes, remélem nem fog kopni, hamar fényesedni és pattanásokat/mitesszereket okozni.

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20

Astor Perfect Stay 24h Alapozó+Perfect Skin Primer SPF20
2015. április 17.

A 200-as árnyalat van meg. Tartós, érintésálló, nem érezni a bőrön. A nap végére minimálisan kopik, de egyenletesen, így nem észrevehető. Mindig sokáig bírja, púdert viszont mindig viszek fel, így szépen kibírja reggeltől estig úgy, hogy egyszer kell újrapúdereznem nap közepén. Még nyáron a nagy melegben is kitűnő, nem folyik le, ugyanúgy viselkedik mint máskor. Viszont nekem sötét. :( Púderral tudom egy kicsit világosítani, de később már ugyanolyan a színe mint előtte, és ha túl sok púdert kenek fel rá, akkor már maszkhatása lesz. Megnéztem a 102-as árnyalatát is a Rossmannban, de az még sötétebbnek tűnt. Sajnálom, hogy a 100-as árnyalata nálunk nem kapható, mert szerintem az jó lenne. De hát ez van, majd ha lesz egy kis színem, akkor talán jó lesz.