Nicole7

Regisztráció dátuma: 2013. április 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. április 20.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Dr Sacher's Körömvirág Krém Homoktövis Olajjal

Dr Sacher's Körömvirág Krém Homoktövis Olajjal
2013. június 25.

Mint az előttem szólók 90%-a én is kuponnal vásároltam a patikában. Rendkívül jól hidratál, szerintem kellemes illata van, a nagymamám jut róla eszembe. :D Van hogy ezzel mosom le a szememről a festéket és nagyon jól leszedi, továbbá volt néhány rovar csípésem, amiket nagyon szépen elhalványított illetve megszüntette a kellemetlen viszketést.

NYC Expert Last Rúzs

NYC Expert Last Rúzs
2013. június 25.

Kellemes illata van, viszonylag tartós is, és a szín ami nekem van, az valami gyönyörű. Egyetlen bajom vele, hogy muszáj használnom mellé valami ajakápolót, mert túl száraz állaga van. Továbbá tudom hogy olcsó, de azért kicsit igényesebb is lehetne a kiszerelése, mert olyan érzetet kelt bennem mintha a gyerekeknek szánt karácsonyi sminkelő készlet egyik darabja lenne.

Kjmn Krémsampon Száraz, Töredezett Hajra

Kjmn Krémsampon Száraz, Töredezett Hajra
2013. június 25.

Megvettem, mert olcsó volt és gondoltam egye fene kipróbálom, mert elég pozitív véleménnyel vagyok a Kallos termékekről. Sajnos ez a termék pont egy kivételt képez és a negatív oldalt erősíti, mert nekem nem igazán jött be. Hajmosás után kész rémálom volt a fésülködés, és emellett nagyon száraz és sprőd lett a hajam. Elhasználom, de biztosan nem fogom újravásárolni.

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2013. június 25.

Kellemes illata van, ami meglepően sokáig érződik a hajamon. Nekem a Crema al latte jobban bejött, mert könnyebben ki tudtam fésülni a hajam, de azért ezt is használni fogom néha.

Elite Paris Baby EDT

Elite Paris Baby EDT
2013. június 25.

Imádom, pont olyan illata van amilyet már régóta keresek, nem túl édes, nem túl fűszeres és nem túl virágos. Az elegancia megtestesítője, de van benne valami, ami ad neki egy kis huncut csábító aromát is, szóval a végeredmény valami fantasztikus. Mivel nem egy nagyon drága parfüm, így nem lehet napokig érezni a ruhákon, bár ez valahol jó is, mert aki több parfümöt használ annak ez éppen ideális. Bár azért félreértés ne essék, addig amíg szükség van rá igenis érződik az illata.

ZIAJA Fehér Vazelin krém

ZIAJA Fehér Vazelin krém
2013. június 25.

Ár/érték arányban tökéletes. Száraz bőrömet szoktam vele néha bekenni (pl. könyök, ajkak) és kiválóan teljesített.

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)
2013. június 25.

Sokat olvastam itt róla, ezért megvettem és kipróbáltam. Kaptam hideget-meleget is. Először is nem tudom miért de egyszer csípi a szemem, egyszer meg nem, nem tudom ez mivel lehet összefüggésben, de amikor csíp az valami borzasztó, nem tudom nyitva tartani a szemem, mert patakokban folyik belőle a könny. Ettől eltekintve, amikor nem könnyezik tőle a szemem és élvezni is tudom a kellemes illatot és a kényeztetést, akkor igazán elégedett tudok lenni. Csodákat nem művelt az arcommal, de mindenképp tartani fogok belőle egyet a fürdőszobapolcon, mert kiválóan tisztít.

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj

Kallos Elixír Hajszépítő Olaj
2013. június 25.

Egy igazi csodaszer! Nagyon kellemes illata, kedvező az ára is és emellett még hatásos is. Alapvetően szálkás, vékony szálú hajam van, de ha ezzel bekenem a hajvégeket akkor szép tincses lesz, fényes és kellemes illatú. Imádom!

Kallos KJMN Hajfénykrém

Kallos KJMN Hajfénykrém
2013. június 25.

Nagyon kedvező ára van, viszont nem igazán tapasztaltam változást a hajamat illetően, sőt inkább az előttem szólók véleményét tudnám én is erősíteni, miszerint zsírosít. Elhasználni elhasználom, de nem fogom újravenni az biztos.

Vermix Szárítókeverék

Vermix Szárítókeverék
2013. május 5.

Régebben használtam, nekem bejött, de nagyon fontos hogy használjunk mellé valami hidratáló krémet, mert szárít.