nicole74

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Haj- és Testpermet - Kókuszdió

Yves Rocher Haj- és Testpermet - Kókuszdió
2022. július 30.

Sajnos ez is egy illatosító illat, egy kicsit jobb, mint a TBS, viszont kevésbé tartós. Szerencsére nem olyan édes, de nagyon sokallom az árát ezért a minőségért. Valahogy nekem egy fanyarabb olajosabb kókuszillat kellene, de olyat még nem találtam :(

Avon Skin So Soft Ragyogást Kölcsönző Testápoló Olajspray

Avon Skin So Soft Ragyogást Kölcsönző Testápoló Olajspray
2022. július 8.

Ez meg mi???? Alkoholos víz? Szerintem ez egy nagy sz...! Egyszer próbáltam ki, fújtam a nagy semmit, de annyi hatása volt, hogy nagyon kiszárította a bőröm. Olajspraynek van hirdetve, csak az olaj maradt ki belőle.

St. Moriz Instant Self Tanning Mousse

St. Moriz Instant Self Tanning Mousse
2022. július 8.

Több éve veszem már, mert nagyon jónak tartottam, de sajnos amit az idén vettem, már nem olyan minőségű.
Nem nagyon fogja be a bőrt, pedig egész éjjel rajta hagytam, a zuhanyzással meg kb. az egész le is jön. :(
Tuti, valamit változtattak, pedig a Dark változat van meg. Sajnálom, mert jó volt, de most már nem is fogom így újravenni, mert felesleges.

Essence Heart Core Ajakbalzsam

Essence Heart Core Ajakbalzsam
2022. július 8.

Szerintem kb. semmit sem ér. Nem hidratál eléggé, enyhe pasztell árnyalatot ad a dinnyés változat, és nem szépen kenhető.
Többet nem veszek.

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2022. április 22.

Nekem eddig egyik szemceruzától sem könnyezett a szemem, de ettől igen. Csíp, és hamar elkenődik, sőt eltűnik az alsó szemhéjvonalon. Csalódás! Ez a csavaros kivitel sem praktikus, eltompul a hegye.

Bio Fresh Rose of Bulgaria EDP

Bio Fresh Rose of Bulgaria EDP
2022. március 10.

Egyáltalán nem rózsaszirom illatú. Pedig a kézkrémnek nagyon finom illata van. Egy édeskés, jellegtelen illat, tartóssága sem edp, inkább egy edt max. Nem venném újra, el is ajándékoztam.

Alveola Eredeti Aloe Vera Bőrnyugtató, Regeneráló Védőkrém E-Vitaminnal

Alveola Eredeti Aloe Vera Bőrnyugtató, Regeneráló Védőkrém E-Vitaminnal
2022. február 2.

Hamar beszívódik, de kb. ennyi, semmi különös, nem venném újra. Inkább a gél változatát, azt több mindenre lehet használni.

Nivea Sun EDT

Nivea Sun EDT
2021. augusztus 22.

Mekkora csalódás! Minap illatoltam Ausztriában, de egyáltalán nem tetszett. Első kifújásra túl sok, szúrós szaga van, egy ideig érezni, elhalványul, aztán nemsokára a nagy semmi. A sima Nivea edt sem tart sokáig, de legalább annak finom krém illata van. És ez még a legtöbb helyen drágább is. Szerintem nem érdemes megvenni.

Neuston Fodormenta Illóolaj

Neuston Fodormenta Illóolaj
2021. július 25.

Sajnos ennek van valami fura mellékszaga, nem ilyen a tiszta fodormenta. Nem ajánlom.

Schwarzkopf Live Urban Metallics Hajfesték

Schwarzkopf Live Urban Metallics Hajfesték
2019. június 29.

Dusty Silver árnyalatot vettem, kb. megegyezik a sötét hamvas szőke festékek színmélységével, és szerencsére semmi vörös nincs benne.
Viszont nagyon erős szaga van.