Nicole88

1950 pont

Nicole szépség blogja
Regisztráció dátuma: 2012. február 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

1950 pont

Nicole szépség blogja
Regisztráció dátuma: 2012. február 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Pearl & Glow Maske

Balea Pearl & Glow Maske
2019. április 23.

Szeretem a Baleás maszkokat, de sajnos ez nekem sem vált be, engem is borzasztóan csíp, pár perc után le kellett mosnom. Hiába nem szeretném lehúzni az értékelést, de csak 2 csillagot tudok neki adni.

@lumpursky: minden arcpakolás eltávolítása után krémezni kell a bőrt!

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder
2019. március 23.

Én is nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon szeretem. Eddig úgy tűnik, hogy a tégely masszívabb, mint az eddigi púderek, remélem addig kitart, míg elfogy.

Balea Szárazsampon Sötét Hajra

Balea Szárazsampon Sötét Hajra
2019. március 23.

Nekem nagyon bevált, csak ezt a szárazsampont használom évek óta. A szagával én sem vagyok kibékülve, valóban nagyon fullasztó, viszont a hatása teljesen jó. Frissnek néz ki a hajam, 1-2 napot ki tudok húzni vele a következő hajmosásig.

Solanie Mangó Rizs AHA Arcradir

Solanie Mangó Rizs AHA Arcradir
2019. március 7.

Szeretem ezt az arcradírt, kellemes a használata, jól teszi a dolgát.

Nivea Essentials Tápláló Nappali Arckrém

Nivea Essentials Tápláló Nappali Arckrém
2019. március 7.

Némiképp fenntartásokkal kezelem ezt a krémet, mert - bár a jelenlegi arcápolási rutinom része - a túlillatosított krémeket egyáltalán nem szeretem. Nyilván ez vásárláskor nem derül ki, hanem csak felbontás után, de kidobni nem akartam. Önmagában nem elég, viszont egy másik krémmel együtt jó a bőrömnek, viszont ezek miatt biztosan nem fogom újra venni.

MediNatural Hidegen Sajtolt Argán Olaj

MediNatural Hidegen Sajtolt Argán Olaj
2019. március 7.

Egyszerűen imádom! 2-3 naponta használom este az arckrémem alá, nagyon szereti a bőröm. Ha elfogy, biztosan újraveszem.

Aurecon Otodesinfitium Fülspray

Aurecon Otodesinfitium Fülspray
2018. július 16.

Nagyon jó termék, mindenkinek ajánlom! Elég neki pár perc, és már teszi is a dolgát. Kíméletes, mégis hatásos. Jár neki az 5 csillag.

Balea Feuchtigkeits Maske

Balea Feuchtigkeits Maske
2018. június 13.

Az én bőrömnek nagyon jó. Radírozás után használom, és utána az arckrémemet szinte be sem szívja a bőröm, annyira feltölti ez a pakolás. Ameddig működik újraveszem.

Naked3 Ecsetkészlet Dupe

Naked3 Ecsetkészlet Dupe
2018. június 3.

Jó kis ecsetkészlet, mind méretben, mind puhaságban szuperek! Bár én is úgy jártam, mint @szilvasitimea , hogy az egyiknek leesett a feje, de ettől függetlenül meg vagyok vele elégedve, 12 ecset ennyi pénzért nagyon megéri.

Head & Shoulders Smooth & Silky 2in1 Sampon és Kondicionáló

Head & Shoulders Smooth & Silky 2in1 Sampon és Kondicionáló
2018. június 3.

Nekem bevált a sampon, jelenleg a kedvenceim közé is bekerült. A korpát eltüntette, a viszketés is elmúlt, szóval eddig rendesen teszi a dolgát.