nicolebunny

Regisztráció dátuma: 2015. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jeffree Star Cosmetics Blood Lust Palette

Jeffree Star Cosmetics Blood Lust Palette
2020. december 10.

Ez a paletta már a reveal videóban úgy megfogott, hogy azonnal tudtam, hogy ezt nem úszom meg, be kell szereznem. Ezek a színek mintha nekem lettek volna személyesen kitalálva, világos színeimhez, szőkés hajamhoz és világos-mentazöld színű szememhez tökéletesen illik minden egyes szín ebben a palettában. Ha a lilás színeket használom, a szemem csak úgy világít mellette. Rengeteg dicséretet kapok, ha ezzel a palettával sminkelek. Nagyon tartósak, könnyen satírozhatók a színek. A paletta maga nagyon elegáns ezzel a bársony borítással, a sminkes asztalom dísze lett, öröm ránézni. Egyszerűen imádom 💜

Jeffree Star Cosmetics Mini Nudes Bundle: Volume 1

Jeffree Star Cosmetics Mini Nudes Bundle: Volume 1
2020. december 10.

Éveken keresztül kerestem a tökéletes matt rúzst, és úgy néz ki, Jeffree velour liquid-jei állnak a legközelebb a valóságban a tökéleteshez. Rajtam szinte egy rúzs sem szokott tartós lenni, a szám közepén még a Maybelline Superstay rúzsok is lekoptak pár órán belül. Nagy Jeffree rajongó vagyok már a Myspace időszak óta, de eleinte drágálltam a termékeit (egyetemista budget), de 4 évvel ezelőtt egy Mannequin árnyalat megvásárlása elindított a lejtőn, és azóta egyre több termékem van tőle. Ez a szett tökéletes, mivel a fele világos, fele sötétebb, én ezeken kívül nem is használok mást. Nem szárítanak, és nagyon nagyon tartósak, szépen mutatnak a számon. Az applikátorával könnyű dolgozni, még az androgyny-hez sem kell szájceruza, pedig elég sötét szín. Én tavasz óta használom ezeket a rúzsokat, és még nem fogyasztottam el egyiket sem, úgyhogy sokáig elég a mennyiség, hiába tűnik olyan picinek a tubusuk - ami nem mellesleg nagyon aranyos is :)

Real Techniques Everyday Essentials

Real Techniques Everyday Essentials
2020. február 7.

Egy DM körút során vettem meg hónapokkal ezelőtt. Azóta a mindennapjaim szerves része, egyszerűen mindent imádok benne. Korábban legyező alakú highlighter ecsetet használtam, de rájöttem, hogy vannak színek és textúrák, amiket könnyebb ezzel a kúp alakú ecsettel feltenni. A pirosítóecsetet én bronzosítóhoz/barna kontúrszínhez használom, és végre nem koszos hatású vagy nem csíkos az arcom, hanem szép, visszafogott eldolgozott, csontos hatású. A szivacs tökéletesen bevált korrektorhoz, és nagyon jól bírja a mosást is, bár lassan be kell szereznem egy újat. A szemre való nagy ecset az, ami a legnagyobb kedvencem ebben a szettben, mert ez az ecset még a legmakacsabb színeket is képes gyönyörűen elsatírozni. A Face Expert Brush-t én alapozóhoz használom és csak egy dolgot nem értek: mégis hogy a jó fenébe tudtam én KÉZZEL felvinni az alpozót ezelőtt?? :) Nem szívja be az alapozót, szépen el tudom dolgozni (DoubleWear-t használok.)
A nyelük, fogásuk, kinézetük is minőségi, imádom ezeket az ecseteket+ szivacsot használni. Minden pénzt megért, nagyon ajánlom a megvételét, mert minden olyan ecset benne van, amivel egy teljes sminket elkészíthetünk.

Jeffree Star Cosmetics Blood Sugar Palette

Jeffree Star Cosmetics Blood Sugar Palette
2020. február 7.

Addig-addig hezitáltam, hogy kell-nem kell nekem ez a paletta, míg jól out of stock lett BeautyBay-en (Marionnaudban a teljes árát sokalltam érte...) Aztán ünnepek után itt egy kedves eladótól sikerült megvásárolnom, és nem hazudok, ha azt mondom, életem eddigi legjobb befektetései közt szerepel ennek a palettának a megvásárlása! :)
Azt tudni kell, hogy nem próbáltam túl sok márkát szemfesték palettákból, a klasszikus revolution-essence-sleek vonalon túl egy gyönyörű Nabla paletta van a tulajdonomban. Jeffree palettáitól sokáig az erős színek tartottak vissza, de rengeteg videót megnéztem róla/róluk, és rájöttem, hogy lehet visszafogott sminket is készíteni vele, így rádöbbentem, hogy kell ez a paletta nekem (majd jöhet a többi szépen sorban...:)) Szerencsére tényleg lehet hétköznapibb sminkeket is készíteni vele, még az irodába is használom a sötétebb színeket is, csak halványabban. Azt is meg kell említenem, hogy a világos kékeszöld szemem csak úgy világít a színei mellett!
A lényeg: Ez a paletta egyszerűen csodálatos. A külseje formabontó, egyedi, nagyon minőségi és luxus érzetű. A színek nagyon pigmentáltak, gyönyörűen satírozhatók, szépen összhangban vannak egymással és rengeteg lehetőség rejlik bennük:készítettem nude, barna, arany, pink, lila, bordó, arany-lila, arany-barna, arany-piros sminket is vele és még mindig úgy érzem, hogy nem fogytak el a lehetőségek. A fehér színt szinte minden alkalommal használom. Utazáshoz is nagyon praktikus a strapabíró csomagolás, a nagy tükör és a változatos színei miatt.

Jeffree Star Cosmetics Magic Star Concealer

Jeffree Star Cosmetics Magic Star Concealer
2020. február 7.

Megjelenése óta vágytam erre a korrektorra, pontosan amiatt, amit előttem már említettek, hogy Jeffree elég élesen tud bírálni minden más márkát, ezért sejtettem, hogy ez a korrektor valóban tudja mindazt, amit ígér. Sajnos a launch-ról lecsúsztam, majd utána elég hosszú ideig nem is lehetett kapni BeautyBay-en, úgyhogy azt tűztem ki célnak, hogy ha sikerül elhasználnom az Age Rewind korrektoromat, akkor megjutalmazom magam vele, és így is lett. Már a netes képek alapján is a C7 tűnt az én színemnek (szeretem, ha a szemem alatti rész világosabb), és a Marionnaudban a teszterek alapján őt választottam. Alig vártam, hogy kipróbálhassam másnap reggel. Az applikátora nagyon jól van kialakítva, precízen lehet vele dolgozni és nem kell újramártani, elegendő festék kerül rá, pedig én az orromra, szám fölé és az államra is teszek belőle. Real Techniques narancsssárga blendert használok hozzá.
Amikor először használtam ezt a korrektort, komolyan, úgy leesett az állam, hogy arra szavak nincsenek. Genetikailag mélyebb "árkok" vannak a szemem alatt és ráadásul lilásak is, és eddig soha semmilyen korrektor nem volt arra képes, hogy 99%-ban eltüntesse ezeket. De ez egy icipici fixáló púderrel olyan hatást eredményez, mint a photoshop. Komolyan remélem, hogy ez a jóember piacra dob egy alapozót, mert én leszek az első, aki megveszi, és felőlem aztán 30.000-ért is árulhatja majd a Marionnaud. Minden eddig próbált Jeffree termékem azt bizonyítja, hogy igen, léteznek tökéletes sminktermékek, amik olyanok, amikről csak álmodni mertem eddig - de azokat csak Jeffree-nél érdemes keresni. :)

Essence Face & Body Highlighter

Essence Face & Body Highlighter
2020. január 3.

Egy ideje "highlighter-stop" van érvényben nálam, de ennek a darabnak nem tudtam ellenállni. Alapszíne nincs, hanem csak csillámos, és elmondhatatlanul szép, mint a hóesés. Az állaga krémes, szépen építhető, de visszafogottan is lehet használni. Használtam már kulccsonton is. Tartós, de hajlamos kicsit elmászkálni. Szemhéjpúderre téve gyönyörű! Kúp alakú highlighter ecsettel is próbáltam, kicsit meg kell küzdeni vele, hogy feltűnőbb legyen, de ahogy bernadettu is írta, használhatjuk az ujjunkat. Szerintem a legkülönlegesebb highlighterem, és hatalmas szerencsém volt, hogy pont abban a percben tették ki a DM-ben, amikor ott vásároltam, mert ígyis az utolsót tudtam megkaparintani, szó szerint meg kellett harcolni érte. :)

Catrice Glitterholic Ajakrúzs

Catrice Glitterholic Ajakrúzs
2020. január 3.

Nekem a legsötétebb van meg, és be kell vallanom, hogy ez az első sötét rúzsom. Ez az árnyalat tipikusan olyan, hogy minden bőrtónus mellett jól mutat, és a csillámok miatt nagyon különleges. Meglepően tartós (evést annyira nem szereti, de nem tűnik el teljesen az ajkak közepéről) és pigmentált, nem kenődik inkább elhalványul, olyan mintha megszáradna kicsit a számon, de nem szárít, inkább krémes a formulája. Használtam már hétköznapokon is többször, munkába is egy visszafogott nude szemsminkkel, abszolút hordható kategória, nem harsány. A csillámoktól valóban kicsit nehéz megszabadulni, még lemosás után másnap is találok belőle az államon és a szám körül néha. Meg kell említenem a kupakot is, gyönyörű csillámos fekete - ha nem ilyen lenne, valószínűleg le sem veszem a polcról, de hát ilyen a szarkák élete. :)

Catrice Glitterholic Eyeshadow Palette

Catrice Glitterholic Eyeshadow Palette
2020. január 2.

Nekem a narancsos árnyalatú paletta van meg, mert sajnos a másik már elfogyott, mire meggyőztem magam, hogy kell (és nem csak a szép csillogós csomagolás miatt. :)) Nagyon jól kihasználható paletta, szépek és jól kombinálhatóak a színek. Kicsit porol ugyan, de nem vészes, kivéve egy színt: a csillámos barna szín minden óvatoskodás ellenére is makacsul potyog. A glitter is nagyon jól használható, én alap nélkül használtam a már kész sminkre, és minimálisan potyogott csak. Ünnepi sminkjeim készítésekor többnyire ezt a palettát és a Ho Ho Ho!-t használtam, igazán karácsonyi hangulatú, csillogós szemsminkek készültek - de hát mikor máskor, ha nem karácsonykor van a legjobb alkalom, hogy csillogjunk? :)

Trend It Up Sun Burst Csillámló Testkrém

Trend It Up Sun Burst Csillámló Testkrém
2019. július 18.

Pont jókor jött ki a márka ezzel a csillámló testkrémmel, mivel erősen szemeztem a Fenty body lava-val, ami viszont elég drága, és a beszerzése is nehéz számomra. :) Könnyen eloszlatható krém, hamar beszívódik és utána csak a csillámok maradnak ,de azok aztán maradnak reggeltől estig, és van, hogy még fürdés után is találok belőlük magamon. Arra kell csak vigyázni, hogy felkenéskor alaposan el kell kenni, mert van egy kis barnás alapszíne, és jártam már úgy, hogy foltos lett a lábszáramon, és elég hülyén nézett ki. Illetve ha nem várunk eleget, az autó ülése is gyönyörűen csillámlani fog. :D Napfényben gyönyörű, és mivel apró csillámok vannak benne, így nem közönséges. A krém illata kicsit műanyagszerű nekem, de hamar elillan. Ha találok, venni fogok még egyet belőle. És igen, egyetértek, kézmosás kötelező!!! :)

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2019. július 12.

Az enyémnek átlátszó-zöldes színű a csomagolása, de gondolom, hogy ez a termék. Elsőre kicsit szívtam a fogam az ára miatt, viszont úgy voltam vele, hogy 2-3 havonta belefér (nem tudom, meddig lesz elég napi két használattal.) Reggelente egy pumpálásnyival mosok arcot, este pedig 3-4 pumpálásnyival távolítom el a sminket első lépésként (utána mindig áttörlöm még az arcom micellás vízzel; a teljes sminket nem távolítja el rendesen, de nem is feladata.) Ami miatt nekem nagyon bevált az viszont az, hogy egyáltalán nem szárít. Bevallom, pedig tartottam ettől, mivel zsíros bőrre ajánlják, de nekem szerencsére egy egészséges fény van a bőrömön a használata után (pedig kiszáradásra igencsak hajlamos bőrrel áldott meg az ég; tetejébe még pattanásaim is vannak, akne után maradt foltok is akadnak, megtalálhatóak hegek=lyukak is szép számmal; és még tág pórusok is csücsülnek az orcáimon; és itt még nincs vége: egy-két kezdődő ráncocska és egy mélyebb homlokránc....)

Használom még a termékcsalád mattító fluidját és a bőrmegújító szérumot felváltva Geek hámlasztóval, illetve újabban aPad-ot, hialuronos szérumot, és azóta egy kicsit egészségesebb a bőrképem. Pattanások ugyanúgy vannak, nálam ezt 10-12 éve semmi nem tudta megszüntetni, viszont ezekkel a termékekkel már kicsit könnyebb kordában tartani az arcomat.
---
Update: Januárban vettem az első flakonnal, és nekem fél évig volt elég. Így már az ára is teljesen rendben van, újravettem, lecserélni nem tervezem. :)