nicolekitti

Regisztráció dátuma: 2017. július 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. július 3.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

A'PIEU Real Big Yogurt One-Bottle Blueberry

A'PIEU Real Big Yogurt One-Bottle Blueberry
2020. április 12.

Valamelyik beauty boxban volt. Erőteljes áfonya illata van. Este tettem fel 20 percre, a végefelé kezdte csípni a szemem. Nem éreztem olyan nagyon erőteljes hatást. Most reggel kicsit száraznak érzem a bőrömet. Ez egy olyan átlagosnak mondható, vannak sokkal jobb maszkok is.

Nivea Q10 Plus Pórusfinomító Ránctalanító Nappali Arckrém SPF15

Nivea Q10 Plus Pórusfinomító Ránctalanító Nappali Arckrém SPF15
2020. március 1.

Az újabb csomagolásban van meg.
Nagy bizadalmam volt benne, mert a pórus finomító, ennek ellenére eltömítette őket, és minden egyes használat után lett 1-1 gyulladt pattanásom tőle :(
Napközben ha véletlen az arcomhoz értem, olyan volt mintha a kezemet bekentem volna frissen kézkrémmel.. Egyáltalán nem sikerült beszívnia :(

Thefaceshop Chia Seed No Shine Intense Hydrating Cream

Thefaceshop Chia Seed No Shine Intense Hydrating Cream
2020. március 1.

Liciten nyertem eléggé sokáig állt a szekrényemben, mert kicsit érdekes volt az állaga, nem az a szokványos, még egy kis spatulát is adtak hozzá.
Jött a szeles, száraz "téli" idő, első körben Niveának egy újabb termékével próbálkoztam, de eltömítette a porusaimat, és mindennap egy-egy patival lettem gazdagabb.
Így jött képbe a Chias krém.. Egyszerűen telitelálat. Már első alkalommal is bejött. Annyira hidratál amennyire kell, nem tömíti el a pórusokat, nem leszek pattanásos tőle. Olyan mintha egy zselé réteget kentem volna magamra, aztán gyorsan beszívódik. Az illata is nagyon kellemes. Talán csak egy gond van vele, hogy gyorsan fogy :)

Yves Rocher Quelques Notes D'amour EDP

Yves Rocher Quelques Notes D'amour EDP
2019. december 25.

Vásárlásom mellé választhattam egy ajándék 30ml -s parfümöt.
Bent a boltban fújtam magamra egy keveset, amit másnap reggel is éreztem. Nagyon tartós kellemes illata van.
Külön pozitívum, hogy nincs benne vanília :)

Rexona Stay Fresh Blue Poppy & Apple Deo Stift

Rexona Stay Fresh Blue Poppy & Apple Deo Stift
2019. december 4.

Nagyon kellemes illata van. Nincs rajta, hogy anti-markos lenne, ezért befogja a ruhát. Szerintem hatásos, nem irritál, nem csomósodik.

L'Occitane Verbéna Szappan

L'Occitane Verbéna Szappan
2019. október 14.

Szerintem még a tavalyi adventi kalendáriumban jutottam hozzá. Nem szoktam szappannal fürdeni, ezért betettem kézmosó szappannak. (igaz nagy luxus, de már nem akatam tartogatni)
Meglepődtem, hogy vannak benne kis radírozó "szemcsék", az illata intenzíven citrusos. Nem szárítja a bőrt, igazi kényeztetés.

Lactacyd Sensitive Extra Lágy Intim Mosakodó

Lactacyd Sensitive Extra Lágy Intim Mosakodó
2019. szeptember 16.

Szerintem ugyanolyan, mint a többi Lactacyd termék. Engem sem irritál, én sem nagyon jöttem rá, hogy egyiknek-másiknak mitől is kellene másabbnak lennie. A zöld az egyértelmű, hogy miben más a többi az számomra is egyforma.

Én szoktam egy pumpát tenni a flakonra, így sokáig elegendő, nem ömlik ki a nagy része használatkor.

Malizia Antibakteriális Folyékony Szappan

Malizia Antibakteriális Folyékony Szappan
2019. szeptember 16.

Szerintem nem sokan ismerik ezt a terméket, én is teljesen véletlen találtam rá, az egyik patikus ajánlására. Patikán kívül nem találkoztam vele máshol.
Nagyon kedvező árban van. Pár éve használjuk.
Nem szárítja ki az ember kezét, mint más fertőtlenítő szappan.

L'Occitane Mandulás Tusolóolaj

L'Occitane Mandulás Tusolóolaj
2019. szeptember 14.

2018-as Adventi naptárban volt benne. Kicsit tartottam a fürdő olajoktól, hogy nem lehet majd lemosni, vagy ragacsos lesz a bőröm utána.
Kellemesen csalódtam, mind illatra nagyon kellemes volt (mostanában nem igen birom ha a tusfürdőnek erős, tömény illata van), mind állagra.
Újra nem veszem, mert azért borsos az ára, de örülök, hogy ki tudtam próbálni.

Parodontax Fehérítő Fogkrém

Parodontax Fehérítő Fogkrém
2019. szeptember 14.

A kolleganőmnek mindig ragyogóan fehérek voltak a fogai, megkérdeztem mit használ. Így találtam rá erre a fogkrémre.
Nekem a Complete Protection-nak jobban tetszik az állaga, így szerintem visszatérek majd arra.
Nekem is fehéren tartja a fogaimat, pedig nagyon sokat kávézok. Nem vérzik az innyem, az hogy sós az íze már fel sem tűnik. El nem tudom képzelni, hogy valami mentolossal mossak ezentúl fogat.