nicorosie

Regisztráció dátuma: 2016. június 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Manna Egészséges Tincsek Szappan

Manna Egészséges Tincsek Szappan
2019. október 9.

Jöttem felhúzni a kicsike értékelését 😁Ez az első szilárd samponom, de huzamos ideje érdekel, hogy váltsak, kevesebb szemét és természetes összetevők érdekében. Lehet én voltam a béna, az egyetlen sampon volt amit találtam a dm-ben.😂 Félve vettem meg a vélemények miatt, viszont nekem teljesen bevált első használatra. A kezemben nedvesítettem, habosítottam a szappant és utána dörzsöltem a fejbőrömbe, hajtövekre. Hajvéget sose mosom ki, el se jutok odáig hogy a zsírosság lentebb jusson. Ahogy mostam ki a hajamból érződött száraznak, kicsit bepánikoltam, szárítás közben már nem adott csalódásra okot. Nagyon puha lett a végeredmény, az illata is tetszik 🥰

Avon Dreams EDP

Avon Dreams EDP
2019. augusztus 1.

karácsonyra kaptam barátom családjától, én az édes illatokat preferálom, ez a parfüm pedig inkább nőcis, de nagyon megszerettem. tartósságát tekintve egész jó volt, de nem is szeretem, ha árad belőlem a parfüm:D

Boots Tea Tree Witch Hazel Shine Control Day Moisturizer

Boots Tea Tree Witch Hazel Shine Control Day Moisturizer
2019. május 12.

Sokáig elég a kiszerelés, hiszen alig kell belőle használni 1-1 alkalommal. Talán ez a nappali gél annyira nem jött be, mert annak ellenére hogy szárított, nehezen szívódott be, nem úgy mint az éjszakai társa, amivel nagyon jóban lettünk már 5 évvel ezelőtt 😊

Hairburst Hajnövesztő Vitamin

Hairburst Hajnövesztő Vitamin
2019. május 12.

kíváncsiságból vettem meg miután kiköltöztem Angliába, de csak egy havi adagot szedtem, mert étvágyat csinált és nem az a fajta vagyok aki kordában tudja tartani 🤣 én nem voltam fodrásznál előtte, annyi biztos hogy a körmöm és hajam gyorsabban nő, de a hajam egészséges kinézete addig tartott amíg szedtem... 🤔

Essence Silky Touch Pirosító

Essence Silky Touch Pirosító
2018. április 17.

Hát én sajnos kipattogok tőle a nap végére :( Sminkfixáló sprayvel tartósnak bizonyul egyébként

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2018. április 2.

szeretem, kellemes érzést hagy maga után, tisztít rendesen

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval

Avon Clearskin Pórustisztító Arcpakolás Fekete Ásványokkal és Szalicilsavval
2018. április 2.

pattanásra jó, pórusaimmal nem láttam, hogy tenne bármit

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift
2018. április 2.

háát nem tudom... nekem ahelyett, hogy levinné a gyulladást, csak rosszabb lett, és még több pattanás jött elő, a fedésével se nagyon vagyok megelégedve, illetve rövid időn belül elmozdul a helyéről nem lehet rá építeni pl pirosítót.
azóta már kozmetikushoz járok és nincsenek pattanásaim csak nagyon ritkán így félretettem.

udate: október óta csak elfogyott, fedése oké, de még mindig jönnek ki tőle pattanások. nem szeretek pocsékolni, úgyhogy örülök, hogy elfogyott, nem fogom újra venni

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél

Catrice Eyebrow Filler Tökéletesítő & Formázó Gél
2018. április 2.

Hogy én mennyire imádom! Gyors, precíz és annyira tölti ki a szemöldököm amennyire pont kell. Kicsit nehéz volt megszokni a használatát, ki kellett tapasztalnom, mert előtte mindig ceruzával formáztam a szemöldököm és a catrice színtelen szemöldök zseléjével, de ááá ez maga a tökéletesség!

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2018. április 2.

Ritka, ha ezt a korrektort használom, de azért jó ha van, viszont csak ha nem a teljes fedés a cél. Ennek ellenére a tartósságával nincs problémám.