Nicu

Regisztráció dátuma: 2012. július 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 19.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Labello Fruity Shine Cherry Ajakápoló SPF10

Labello Fruity Shine Cherry Ajakápoló SPF10
2021. március 25.

Szép, visszafogott fényes, enyhén pirosas színt ad az ajkaknak.Kellemes érzés viselni, enyhén cseresznyés illata van. Nem tartós a szín, ivásnál egyből lejön. Szárít.

Cien Tusfürdő Magnólia Illattal és Olajgyöngyökkel

Cien Tusfürdő Magnólia Illattal és Olajgyöngyökkel
2021. március 13.

Nagyon finom, enyhe magnólia illata van. Gél állagú, könnyen eloszlatható, kevésbé habzik. Könnyen lemosható, nem hagy kellemetlen réteget az olaj miatt. Zuhanyzás után nem viszketek, nem húzódik a bőröm, illata minimálisan marad meg egy ideig.

B.U. Hidden Paradise EDT

B.U. Hidden Paradise EDT
2021. február 26.

A vaníliát és a mályvacukrot érzem ki belőle legjobban. Szeretem az édes illatolat. Van egy kis gyümölcsös illata is, de nem az dominál. Nagyon tartós, nekem nagyon bejön. Biztos újraveszem.

Balea Cold Softness Tusfürdő

Balea Cold Softness Tusfürdő
2021. január 27.

Nagyon finom illata van, bőrön is megmarad, jó krémes az állaga. Annyira viszketett utána a bőröm, testápoló se segített. Második alkalommal még jobban viszkettem. Nagyon sajnálom, mert isteni illata van. Folyékony szappanként végezte.

Mixa Alcohol Free Purifying Lotion Anti-Imperfection

Mixa Alcohol Free Purifying Lotion Anti-Imperfection
2021. január 4.

Olyan tonikot kerestem, amiben nincs se alkohol, se mentol. Az érzékeny, mitesszeres és seborreás bőröm nem szereti. De legyen benne szalicil sav és cink. Igaz eléggé az inci végén vannak. Nem irritálja az érzékeny bőröm, kellemes illata van. Smink eltávolítására nem próbáltam. A pórusokkal nem csinál semmit, de nem zsírosodik annyira a bőröm, és szebb a bőrképem. Ragad utána a bőröm, zsíros érzetet kelt, gyorsabban kifényesedik, így lemosom. Nem használom szívesen.

Nivea Baby Ápoló Babaolaj

Nivea Baby Ápoló Babaolaj
2020. december 19.

Babámra nem kenném. Nem szívódik be, megül a bőrön, egyáltalán nem hidratál, lemosni is nehéz. Masszírozásra jó, de nem babákon.

Baba Folyékony Krémszappan Tej és Gyümölcsillat

Baba Folyékony Krémszappan Tej és Gyümölcsillat
2020. december 5.

Finom illata van, jó krémes, nem kell belőle sok, jól habzik és tisztít. Viszont kicsit szárít. Eco Family-ben jó áron van.

Balea Copacabana Tusfürdő

Balea Copacabana Tusfürdő
2020. november 17.

Nagyon finom, édes virág (és talán gyümölcs?) illata van. Isteni, parfümnek is elfogadnám. Állaga géles, jól habzik, nem szárít. Rajtam tartós és intenzív az illata. Bánom, hogy nem vettem belőle többet.

Balea Zuckerschnute Tusfürdő

Balea Zuckerschnute Tusfürdő
2020. november 17.

Isteni finom, édes citromos illata van. Engem a citromos mignonra emlékeztet. Sokáig megmarad az illata a bőrömön és a fürdőben is. Jól habzik, krémes, nem szárít. Kár, hogy limitált.

Cien Purifying Arcpakolás

Cien Purifying Arcpakolás
2020. november 12.

Krém állaga van, illata sós. Nem sok mindent csinált az arcommal, kicsit hidratált. Tisztítást nem vettem észre. Nem csípett,nem lett tőle másnapra pattim.