Nicy011

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Bodybalsam Sensitive

Balea Bodybalsam Sensitive
2017. június 19.

Költséghatékonyság szempontjából és mert aloe verás próbáltam ki ezt a terméket. Nagyon érzékeny a bőröm, a víz is szárítja. Nekem kicsit erősnek tűnt az illata először (lehet azért is, mert az illatmentes Sensitive testápolókhoz vagyok hozzászokva) de egy idő után elillan és kellemes illat marad utána. Könnyű állagú, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön. Az illata sem zavaró sem parfüm, sem tusfürdő illatával együtt sem. Összességében kellemes termék. Mindig kicsit testesebb krémeket használtam a bőrömre, mióta a víztől is elkezdett száradni. Ettől függetlenül nyárra lehet újravásárolom.

Palmolive Naturals Mandula és Hidratálótej Tusfürdő

Palmolive Naturals Mandula és Hidratálótej Tusfürdő
2017. június 19.

Érzékeny bőrre meg kell válogatnom mit használok tusoláshoz is. Ez egy évek óta jól bevált termék. Nem irritál, ami nem mondható el minden Palmolive tusfürdőről és úgy általában a jó illatú tusfürdőkről sem. Szeretem az illatát, jól habzik, ezért habfürdőnek is szoktam használni. Nagyon finom nőies illata van, ami sokáig megmarad. Szeretem, hogy érzékeny bőrre is vásárolhatok jó áron, olyan kellemes illatú terméket, amit használhatok. Az előttem szólók véleményéhez csatlakozva, nekem is nosztalgikus hangulatom van tőle. Ha épp bőrirritációm van, sajnos nem nagyon tudom használni, mert ilyenkor mintha kicsit pluszban szárítana. Családi kedvenc!

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2016. november 29.

Gazdaságossági szempontból döntöttem a termék mellett. Eddig mindig a nők megérdemelt márkáját használtam, abból is az érzékeny bőrre valót, ami ennek ellenére, több mennyiség használata után alkalmanként szemhélyirritációt okozott. Alapvetően megvoltam elégedve, de most költségcsökkentés miatt inkább mégis e mellett a termék mellett döntöttem.
Tapasztalataim: csípi a bőröm, a szemem, ezt a citromsav tartalomnak tudom be. Ami egyszerre jó is és nem is, mert ha valakinek annyira érzékeny a bőre (szerencsére ebben a mennyiségben még elviseli a bőröm), hogy ezeket a savas dolgokat sem birja, nem biztos, hogy egy érzékeny bőrre való termékbe való, másrészt pedig én örülök neki, mert a szokásos hamlasztásomat elősegíti. Kicsit ragad és, ha nagyobb mennyiséget teszek a vattapamacsra, akkor habzik. Mindezek ellenére, nagyon jól eltávolította a sminkem. Szerencsére, nem kenődik el lemosás közben sem a szemfesték, ami nekem azért jó, mert nem kell utána azzal is szenvedni, hogy a szemkörnyékről is lekaparjam a festéket.
Kicsit ragadós érzést hagy maga után, ami egy langyos vizes öblítés után is érezhető. Ez akkor nem lehet zavaró, ha utána rögtön krémezünk, ellenkező esetben további arclemosásért sikít a bőr.
Csak a tesztelés miatt nem a szokásos először szappannal lemosom a szemfestéket rutint végeztem, hogy lássam mit tud. Összességében 4 csillagot kap tőlem, mert csíp, ami nem elvárt egy micellás víztől, ragad, habzik, fura érzést hagy maga után, mindezek ellenére jól tisztít. Nem szeretem a sok az egyben termékeket, de ez teszi a dolgát. A negatívumokra, annyit, hogy ilyen áron és kiszerelésben ne várjuk el, hogy minden tökéletes legyen. (Tapasztaltam már más márkás terméknél nagyon rossz tisztítóhatást.) Ár-érték aranyban eddig megfelelő, ha hosszabb távon sem okoz egyéb nem kívánt bőrproblémát.

Dr. Theiss Körömvirág Kenőcs

Dr. Theiss Körömvirág Kenőcs
2016. november 19.

Az arcomra vettem meg, mert arctisztítás után nagyon begyulladt a bőröm. Két hete szenvedek vele, hogy lássak valami javulást, de nem sok. Eszembe jutott a körömvirág. Több termék összetevőjét és hatóanyagtartalmát is megnéztem, de egyikkel se voltam megbarátkozva. Úgy láttam ennek a krémnek van a legmagasabb hatóanyagtartalma. A gyors javulás érdekében döntöttem mellette. Nem bántam meg, mert a krém egy nap alatt lentebb vitte a gyulladást, látványos a javulás. Remélem a zsírossága nem üti ki az arcom. 5 csillagot kap tőlem, mert tényleg meg vagyok elégedve a hatásával. Az én bőröm pattanásra hajlamos, így a későbbiekben, ha kiütne sem adnok neki kevesebb csilagot, mert az alapvető funkcióját ellátja.