Nicy011

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló
2021. május 3.

10 csillagot adnék!
Termékmintát sikerült vennem (wait.. What?) belőle. A kézfertőtlenítő valamikor régen, nagyon kiszárította a kezem. Azóta nagyon nehezen jött helyre a bőröm. Időnként újra és újra kirepedt az ujjam, és nagyon fájt. Ez visszatérő probléma volt, mert már egy sima szappanra is kiszáradt, kirepedt. Kerestem egy jó krémet, hátha valami helyrehozza az olajos kenegetésen kívül. Semmi nem használt igazán, majd megvettem ezt, és 1 este alatt a korábbi kis repedés szinte nyomtalanul eltűnt, a mélyebb seb, pedig elkezdett fénysebességgel begyógyulni. 2 nap alatt eljutott olyan szintre a bőröm, hogy nincs seb az ujjaimon, se vastag megkeményedett bőr, se var, hanem gyönyörűen behegedt, bepuhult. Igaz, a mélyebb sebnél azért picit látszik a helye, de ilyen rövid idő alatt semmi sem hozta helyre még a kirepedt, sebes kezem. Szemezgettem vele a boltok polcain, de mostmár biztosan, hogy fogok belőle itthon tartani, és beszerzek egy nagy kiszerelést! Imádom!
Az illata a régi kamillas testápolóra hasonlít, de idovel inkább kellemes púder illatúak érzem. Kicsit erős, de ha elillan a kezdeti erős illat, nagyon bejön.

Swiss-O-Par Szemöldök és Szempillafesték

Swiss-O-Par Szemöldök és Szempillafesték
2021. április 23.

A fotón a régi verzió szerepel, de ennek van egy C-vitaminos új változata. A régi verzió talán 3 csillag, mert minimálisan befogta a szálakat, de az én elvárásaim miatt, aki sokáig rajta hagyja, mert sötétebb színt szeretne, inkább 1 csillagot adok. Tartóssága annak sem sok volt, viszont a C-vitaminos verzió nálam nagyon nem jött be. Konkrétan semmit sem csinált, akármilyen arányban kevertem be. Nem is értem, hogy ha a C-vitamin elvileg fehérít, és alapvetően egy sav, ami valamilyen szinten maró hatású, miért teszik bele egy festékbe, aminek be kellene fognia a bőrt és a szőrszálakat. Logikai zsákutcába kerültem.

One Step Crystalac

One Step Crystalac
2021. április 21.

Az első lakkom UV lámpához. Lábkörmön tökéletesen működik, van, hogy heteket kibír.
Alapozó lakkom egyelőre nincs, úgyhogy a fedőlakkot kenem alulra, felülre. Elvileg ehhez a lakkhoz alapozó sem kellene.
Akkor a tapasztalatain:
Kéz: van, hogy 1-2 nap után elkezd lepattanni, felválni, de összességében alul, felül fedőlakkal kibír 3-4 napot.
Láb: kibír több hetet.
Nekem az 1S84 piros szín van meg.
A színe nagyon tetszik, de nagyon örülnék, ha tartósabb lenne, de még mindig jobb, mint egy sima körömlakk. Fénye, akkor szebb, ha fedőlakkot is használok. Nagyon szeretném, ha a kezemen is tartósabb lenne. Nem tudom, hogy kevés ideig tartom a lámpa alatt (retegenként 2x90 mp), vagy mi lehet a gond, de ha valaki tud ötletet a tartósság fokozására ne tartsa magában. Elég sokat is mosogatok, lehet az a baj. Nekem igy ár-érték arányban 3 csillag, mert fedőlakk nélkül, tehát, ha csak simán spray, és a lakk, nem tart sokáig.

Isana Professional Traumhaft Lang Hajbalzsam

Isana Professional Traumhaft Lang Hajbalzsam
2020. november 10.

Többféle balzsamot használtam már, jóval magasabb árkategóriát is kipróbáltam, de az egyik nagy kedvencemhez ez áll a legközelebb. Jó áron van, fényes, puha, könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle, és több napig megmarad a kezelhetősége. Túl is teljesítette az elvárásaim.
Végre egy jó termék elérhető áron!

Balea Magic Wonderland Fátyolmaszk

Balea Magic Wonderland Fátyolmaszk
2020. november 10.

Elsőre megcsapott egy savanyú szag, majd ahogy feltettem a maszkot idővel, olyan illata lett, mint a vásárokban kapható cukorka nyakláncnak, karkötőnek, órának. Maga a szövet nekem nagyon vastagnak tűnik, és nehéz az arcon eligazítani, mert, mintha kicsit el lenne szabva. Nem szeretem a cukorka illatokat, de ez elviselhető. Remélem allergiát nem okoz. Egyelőre várok. Adok neki egy 4-est.

L'Oreal Paris Hydra Genius Liquid Moisturiser Dry&Sensitive Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Liquid Moisturiser Dry&Sensitive Skin
2020. augusztus 29.

Hasonló a gél krém állaga a régi nagy kedvenc L'Oreal Triple Active Fresh Sensitive arckrémemhez, aminek nagyon örülök, de sajnos azzal már nem találkozom a boltok polcain. Nem is veszem azóta a márka egyik arcra kérhető termékét sem, mert a sensitive "helyettesítője" is allergiát okozott. Viszont, ennek a terméknek adtam egy esélyt.
Nagyon meglepődtem, hogy egy pumpálásnyi milyen kevés mennyiséget jelent, de mentségére legyen elég is. Ha többet kenek, a korábban említett filmréteg érezhető.
Illata: erős, de friss. Nekem egyelőre tetszik.
Hatása: passz. Két napja használom, valamit azért csinál. Nem a régi jó kis L'Oreal eredmény, mint a régi kedvencemnél, amit 2013-ban még lehetett kapni. Akkor volt a leghidratáltabb az arcom is.
Nagyon remélem, hogy allergiás nem leszek, de a sensitive változatra nem volna szabad.
Megelőlegezem a terméknek az 5 csillagot, később update-elek.

Lactacyd Oxygen Fresh Intim Mosakodó

Lactacyd Oxygen Fresh Intim Mosakodó
2020. augusztus 1.

Az első Lactacyd mosakodó, amit kipróbáltam.
Nekem bejött a mentolos hatás. Friss érzést nyújt, ami egy futás alatt is megmaradt.
A tubusból valóban nehéz kinyomni a tömény gél állagú anyagot, viszont én fejjel lefelé tárolom, így bármennyi is legyen a tubusban, az összes gél könnyen elérhető, mivel a kifolyó nyíláshoz folyik az összes anyag.
Másik tippem, hogy a meleg víz hatására folyékonyabb lesz a gél állag. Érdemes kipróbálni, ha valaki nehezen varázsolja ki a tubusból, vagy már alig van benne, hogy a műanyag flakont meleg vízbe kell tenni, amitől folyékonyabb állagot kapunk. Így, könnyedén felhasználhatjuk a maradékot. Szerintem jó termék, és annyira nem olcsó, hogy csak úgy kidobjuk.

Balea Fuß-Badekristalle Feel Well

Balea Fuß-Badekristalle Feel Well
2020. augusztus 1.

Nagyon szeretem az illatát, áztatás után puha lesz tőle a lábam. Vitalizál, a fáradt láb érzést is megszünteti. Praktikus és gazdaságos, hogy egy tasak kétszeri használatra elegendő. Néha használom. Puhítja a bőrt, de ez nyilván nem végleges. Használni kell mellé rendszeresen habszivacsot. A pihentető, wellness élmény garantált. Nekem annyira bejön a friss illata, hogy a dezodort is megvettem kipróbálni.

Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+

Bioderma Photoderm Spot-Age SPF50+
2020. július 12.

Pont a nyaralásra fogyott el a jól bevált Uriage fenyvédőm. Vagy keveset kentem ebből, de valójában többet is, mint az ajánlott negyed teáskanálnyi, vagy csak az egy alkalmas felkenés miatt, de megjelentek a foltjaim.
A kritikus területekre mindig többet kenek.
Az állaga, csak addig gélszerű, amíg el nem kenem. Ahogy szívódik be, a régi, tubusos popsikrémekhez hasonló állaga lesz. Beszivodik, de ha alá kenek egy arcapolot, a halántékomnál kukacosodik. A sima Spot régen bevált. Az ára miatt, váltottam más fenyvedore, ezt pedig csak muszajbol vettem meg. Sem a minősége, sem az ára miatt nem venném újra. 2 csillag, mert azért nem égtem le, hanem nagyjából egységesen lebarnult az arcom, pigmentfoltok halványan megjelentek. Mivel irodában vagyok egész nap, nem kenegetem két óránként, viszont, aki sűrűbben használja, írjon véleményt, mert kíváncsi vagyok a tapasztalatára.

Dr. Kelen Zöld Kávés Masszázstej

Dr. Kelen Zöld Kávés Masszázstej
2020. június 5.

Kb 2 hete használom naponta minimum 2 alkalommal, reggel és edzés előtt, valamikor este is. Nekem alapból barna volt a színe, nem gondolom, hogy romlott lenne. Tetszik a kávés csokis illata. Ha nagyon sokáig masszirozom a bőrbe, akkor kipirosodik a bőröm és szinte éget, de nem kellemetlenül. Felszaladt jó pár plusz kiló, az aktívból a mozgásszegény életmódra váltás, és az összevissza éves miatt. Ez tény, nem fogom egyéb egészségügyi dolgokra. Szóval, visszallitottam a régi jól bevált étrendem, mozgok rendszeresen, mellette kenegetem magam ezzel a tejjel Összességében javult a bőröm állapota. Az itteni jó vélemények és a zöld 150ml-es zseléhez képesti kedvezőbb ár miatt vásároltam meg. Kíváncsi vagyok, milyen eredményt érek el vele mire elfogy a teljes kiszerelés.