Nicy011

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Rimmel Volume Shake Szempillaspirál

Rimmel Volume Shake Szempillaspirál
2020. május 10.

Tavaly előtt vettem akciósan az Extreme Black verziót. Annyira híg volt, hogy egyszerűen alig bírtam felkenni. Elraktam tartaléknak, remélve, hogy idővel kicsit besűrűsödik, de alig. Párszor elővettem kipróbálni, talán tavaly utoljára. Most egy év elteltével még mindig híg, nehéz felkenni. Próbáltam másik kefével, azzal jobb eredményt értem el. Majd eltelt talán fél nap és az alsó pillasor alá lefolyt. Nekem nagyon nem jött be eddig. Holnap kipróbálom másik kefével is és tovább rázogatva, hátha ez a baja. Ha jobb az eredmény felpontozom, de nálam egyelőre nem jött be.

Update:
Rájöttem, hogy, amikor lefolyt a szemem alá, mitől dagadt be picit az alsó szemhéjam. Tegnap sikeresen elaludtam sminkben. Éjjel, mikor felébredtem a szemem alja félig be volt dagadva. Reggelre az egész alsó szemhéjam. Szerintem majd egy szteroidos krém és aloe vera lehúzza, de ez borzasztó!
Ki fogom dobni! Ha lehetne - csillagot adnék. Ilyen reakcióm a 600ftos sos-ben megvett olcsóbb spirálomra se volt!

Uriage Bariésun Kid Gyermek Tej SPF50 + UVA Ultra

Uriage Bariésun Kid Gyermek Tej SPF50 + UVA Ultra
2020. május 5.

A leírásban minden igényemnek, aminek egy arcra kenhető fényvédőnek meg kell felelnie, megfelel. Ár-érték arány, valamint az itteni jó vélemények miatt rendeltem meg. Nagyon örülök, hogy rátaláltam és végül ezt a terméket rendeltem meg. Főleg arcra használom és, ha sokat kenek fel egy vastag réteg marad az arcomon. Ettől függetlenül, jól lehet rá sminkelni is. Hosszabb távú használata után updatelek. Ugyanúgy vagyok vele, mint a lenti hozzászóló, ha túl soknak bizonyul nyárra, akkor a Kid Sprayt is kipróbálom.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2020. május 5.

Termékmintát próbáltam. Nagyon tetszik a hatása. Puha lesz a bőröm, nehezebb krémekhez képest gyorsan beszívódik. Olvastam itt, hogy valakinek az ekcémája sem jön ki, amióta használja. Nagyon érzékeny a bőröm, és most a túl sok kézmosás sem tett jót a kezemnek. Nagyon gyorsan helyrehozta a korábban egyszer olajakkal, krémekkel helyrehozott bőröm. Nekem abszolút bejött. Meg fogom venni a nagy kiszerelést.

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2020. május 5.

Termékmintát próbáltam belőle. Jó, jó, de nekem most a sűrűbb, creme változata jobban tetszett.
Gyorsan beszívódik, de hiányzik az az extra bőrérzet, amit testápolózás után érzek.

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser
2020. május 5.

Kb 2 hete használom. Egy gyógyszertári webshopban találtam rá. Az itt leírt vélemények alapján, pedig úgy gondoltam megér egy próbát, főleg, hogy egy amerikai termékről van szó. Nagyon kiváncsi vagyok, hogy 1-2 hónap után milyen eredményt hoz. Egyelőre nagyon puha, tiszta az arcom. A Bioderma kék habzógélje, azért a biztonság kedvéért be van raktározva. Későbbi tapasztalataimnál frissíteni fogom a bejegyzésem.

Papa Recipe Bombee Honey Mask

Papa Recipe Bombee Honey Mask
2019. október 2.

Ez az eddig egyik legjobb fátyolmaszk, amit valaha használtam. Zseniális! A maszk szinte csöpög, annyira át van itatva, és isteni illatú.
A bőrt nagyon szépen feltölti, kisimítja, ápolja. Este elalvás előtt tettem fel. Elaludtam benne, így nem tudom mennyi időt volt az arcomon.
Reggel pihe-puha, kellemes tapintású bőrrel ébredtem. Pattanásokat és allergiát nem okozott. Plusz két nagyon jó pont, hogy az arcomon lévő, túlhámlasztásból eredő sérülést, száraz foltot, és a gyulladt pattanást egy használat után eltüntette. Több napig érezhető a hatása.
Régen használtam sima mézet pakolásként, és szép eredményeket hozott. Viszont ebben a termékben a mézen kívül, más hatóanyag is megtalálható, így szerintem megéri használni.
Ez egy olyan maszk, amit érdemes itthon tartanom, és ajándékba is szívesen adnám. A hosszútávú hatásáról nem tudok nyilatkozni. Legszívesebben 10 csillagot adnék! A többi Papa Recipe termékkel is szemezgetek.

Balea Beauty Effect Tuchmaske

Balea Beauty Effect Tuchmaske
2019. október 2.

Este raktam fel a maszkot, és el is aludtam benne. Reggel nagyon puha, kisimult arccal ébredtem.
A denaturált szesz miatt kétes érzéseim vannak, hogy hosszú távon mennyire lehet hatásos ez a termék, és okoz e bőrproblémákat. Inkább maradnék más bevált hialuron tartalmú terméknél, melynek szebbek az összetevői. Az összetevők miatt 3 csillag. Legközelebb akkor vásárolom újra, ha változik az összetétele.

Lush Don't Look At Me Friss Arcpakolás

Lush Don't Look At Me Friss Arcpakolás
2019. szeptember 27.

Az üzletben mintát kértem belőle, mert nagyon tetszett az illata és felért egy aromaterápiával. 3 alkalommal használtam. A hatása jó volt, felfrissítette az arcom, némileg radírozott. Problémát nem okozott. Tartanék belőle itthon szívesen az illata miatt is.

Lush Rosy Cheeks Friss Arcpakolás

Lush Rosy Cheeks Friss Arcpakolás
2019. szeptember 27.

Az üzletben az aromaterápiának is megfelelő illata miatt gondoltam úgy, hogy kipróbálom. A minta 3-4 használatra volt elég. Valahol olvastam, hogy nem szabad túl sokáig a bőrön hagyni. Első alkalommal sokáig fenthagytam, ugyanaz történt, mint amikor saját magam készítettem pakolást. Túlságosan megkötött, nehéz volt lemosni, és kicsit szárította a bőröm, mert az összes zsíradékot magába szívta. Ez az összetevő miatt van, ha valakinek nem tetszik ez a hatás, mossa le előbb. Érdemes utána egy krémet használni. Tartanék belőle szívesen itthon, már csak az illata miatt is.

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás

Lush Mask Of Magnaminty Arc- és Testpakolás
2019. szeptember 27.

Régóta szerettem volna kipróbálni ezt a terméket, mert sok dicséretet hallottam és olvastam róla. 3 alkalommal kentem fel. Tetszik a hatása és az illata is.