Nicy011

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Ránctalanító Arcmaszk

Balea Ránctalanító Arcmaszk
2019. szeptember 24.

Muszáj volt feltöltenem a maszknak ezt az újabb változatát, mert nem csak a termék csomagolása, de az összetevői is megváltoztak, aminek következtében már nem ugyanúgy tudom felhasználni, és nem ugyanazt a hatást érem el, mint a korábbi verzióval. Így, a véleményem is más.
Az eggyel korábbi verziót nagyon szerettem. Szerintem annyit senki sem használt el belőle mint én. Reggel, este arckrémként, heti 2x pakolásként használtam. Ha fáradtabbnak tűnt az arcom, akkor is gyors segítség volt. Mindig tartottam itthon több csomaggal. Ajándékba is szívesen adtam, mert jók voltak a tapasztalataim és úgy gondoltam ki kell próbálnia másnak is.
Amióta megváltoztatták az összetevőket több problémát is felfedeztem, amiért nem tudom úgy használni, mint régen, ajándékba pedig végképp nem adnám.
A krém állaga megváltozott. Sűrűbb, krémesebb lett. Ami nem lenne gond, ha hozná a megszokott hatást, érzést.
Olyan az állaga, mintha hűtőből kivett zsírt kennék az arcomra, ami nehezen olvad, ezért nehezen is szívódik be a bőrbe. Miután nehezen elolvadt, tovább masszírozom, hogy beszívja a bőröm a hatóanyagokat, de nem szívja be a teljes mennyiséget, hanem már a bemasszírozástól "kukacosan" lepereg. Így, be sem tudom rendesen masszírozni, ezért rajta hagyom az arcomon. Lemosáskor nehezen tudom lemosni. Olyan érzésem van, mintha a hatóanyagok nagy részét lemosnám. Lemosás után, látszik, hogy hatott a termék, de sem látványra, sem érzésre nincs meg az a plusz, mint a régebbi verziónál. A régi verziónál szinte lehetett érezni, hogy mennyi az elég, mikor telítődött a bőröm a krémmel. Elég csak az egyik tasak vagy kell mindkettő. Itt ezt, nem érzem. A felét se tudom felkenni, mert a bőröm alig szívja be.
Ha nappalra arckrémkrént használom érzem, hogy az arcomon van, alapozó alatt lepereg. Tényleg úgy, mintha egy lemosható pakolás lenne, amit "elfelejtettem" lemosni. Igaz, ez lenne a termék alapvető koncepciója, de pont azt szerettem a régi verzióban, hogy univerzális.
Az új illat először tetszett, kellemesnek tartottam, de nagyobb mennyiség használatakor fullasztó a tömény, kamillás púder illat.
Ha a szemoldökömet is sikerül vele bekenem, akkor wax-szerű hatást kelt, amég le nem mosom.
Szerencsére pattanásokat nem okoz. Megveszem, mert valamennyit használ, de már nem vagyok lelkes fogyasztó. Hatása érezhető, de csak közel olyan szép eredményt lehet vele elérni, mint a korábbi verzióval.

Balea Holt-tengeri Maszk (régi)

Balea Holt-tengeri Maszk (régi)
2019. szeptember 24.

Ez a régi típusú maszk nagyon tetszett. Szerettem az állagát és hatásosnak is bizonyult. Az új típus krémesebb állaga nem jön be.

Yves Rocher Jardins Du Monde Magnólia Virág Tusfürdő

Yves Rocher Jardins Du Monde Magnólia Virág Tusfürdő
2019. szeptember 19.

Egyszer mostam kezet a termékkel, és nagyon tetszett az illata. Kár, hogy már nem gyártják. Mire odajutottam, hogy vegyek magamnak is egyet, megváltoztatták az összetevőket. Az újabb verziónak, teljesen más az illata.

Balea Duschgel Sensitive Mit Aloe Vera

Balea Duschgel Sensitive Mit Aloe Vera
2019. szeptember 19.

Nem irritál, kellemes tisztaság illata van és jól habzik. Nyáron jó érzés használni, mert az erősen illatosított tusfürdőkkel szemben egy nagyon könnyű, friss illatot eredményez.

Versace Yellow Diamond

Versace Yellow Diamond
2019. szeptember 19.

Több évnyi Bright Crystal használat után próbaként egy mintát vásároltam belőle. Tetszik, hogy hasonló vonal, és rajtam kicsit citrusosabb. Nem az első számú kedvencem, de vannak napok, amikor szívesen használom.

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2019. szeptember 19.

Az egyik nagy kedvencem. Nagyon szeretem az illatát. Igazi nőies, kellemes, virágos illat.

Bvlgari Omnia Crystalline EDT

Bvlgari Omnia Crystalline EDT
2019. szeptember 19.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Annyira friss, üde, kellemes, nőies és elegáns. Nem egy tolakodó illat. A maga finomságában tartós és néha még zuhanyzás után is érzem magamon.

Garnier Mineral Pure Active Izzadásgátló Golyós Deo

Garnier Mineral Pure Active Izzadásgátló Golyós Deo
2019. szeptember 18.

Több Garnier dezodort is kipróbáltam már és ez az a típus, amelyiktől a hónaljam nem lesz allergiás kiütéses. Miután rátaláltam erre, nem nagyon akartam már váltani. Az összes eddig használt izzadásgátló közül ez volt a legjobb. A célnak a hétköznapokra megfelel. Sportolásnál változó hatást tapasztaltam. Egy csillagot levonok, mert a fehér és a világos felsőket, főleg a trikókat, kimoshatatlanul befogja, amit az olajtartalmának tudok be. Volt már olyan trikóm, amit egy idő után ez miatt kellett kidobnom. Nekem a Garnieres foltok tisztítására semmi sem vált be, csak a kerek dobozos pár száz forintos Ultra Derm zöld kéztisztító krém. A régi gyártású teljesen kiszedte a foltot, az újabb gyártású nehezebben.

Uriage Bariésun Arckrém SPF 50+

Uriage Bariésun Arckrém SPF 50+
2019. szeptember 18.

Tesztert próbáltam. Kevés elég volt belőle és könnyen beszívódott. Szerettem az állagát, az illatát, jó volt rásminkelni is. Adott egy szép összképet. 2 hét használat után, mintha a bőröm állapotát is javította volna. Nem okozott pattanásokat, nem égett le az arcom a napon.

Vital Plus "Gly" Glikolsavas Szérum

Vital Plus "Gly" Glikolsavas Szérum
2018. november 6.

Első időszakos használat utan:
Itt az oldalon egy nagyon kedves eladótól vettem meg a terméket a pozitív hozzászólások miatt. Egy hónapon keresztül mindennapos használat mellett olyan széppé varázsolta az arcbőröm, mint amilyen akkor volt, amikor gyógyszert szedtem a pattanásaimra. Sőt, szebbé. Kezdetben több, majd egy-két pattanást kihozott, de gyorsan elmúltak. Estére, bőrradírozás után szoktam én is felkenni. Nagyon figyelni kell az adagolására. 2-3 csepp elég az egész arcra, nyakra. Felvitel utána 20-30 perccel felkenek még egy tápláló krémet is. Összességében elhalványította a nap okozta barna foltot, amivel régóta szenvedek, csökkentek a mitesszereim, pattanás elvétve jön ki, egységes az összkép alapozó nélkül is. Figyelni kell rá, hogy sebekre, meggyötört pattanásokra ne kerüljön belőle. Már ott tartottunk a bőrgyógyászommal, hogy újra gyógyszeres kúrát ír fel, pedig már párat a korábbi években végigcsináltam. Semmi kedvem se volt erős szerekkel tömni magam, az esetleges mellékhatásokról nem is beszélve. Ezzel a termékkel meg lett oldva a probléma. Nagyon hálás vagyok érte, hogy rátaláltam. Nekem csodaszer!

Update:
Le kell, hogy pontozzam. Hiába nagyon jó a hatóanyag, de allergiás lettem a termékre. Eleinte csak pár nap használat után jött ki viszkető piros folt az arcomra, most felvitel után fél napra már megjelenik. Próbáltam hagyni hatni rövid ideig, majd lemosni, és így is kellemetlen tüneteket okozott.
Nem használom már. 3 csillag, mert egy ideig tényleg csodaszer volt, de mostmar inkabb nem kenem az arcomra.

Update:
Végül a megmaradt mennyiséget vízzel higítva elhasználtam. Így, nem okozott problémát.