Nicy011

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Vital Plus "Gly" Glikolsavas Szérum

Vital Plus "Gly" Glikolsavas Szérum
2018. november 6.

Első időszakos használat utan:
Itt az oldalon egy nagyon kedves eladótól vettem meg a terméket a pozitív hozzászólások miatt. Egy hónapon keresztül mindennapos használat mellett olyan széppé varázsolta az arcbőröm, mint amilyen akkor volt, amikor gyógyszert szedtem a pattanásaimra. Sőt, szebbé. Kezdetben több, majd egy-két pattanást kihozott, de gyorsan elmúltak. Estére, bőrradírozás után szoktam én is felkenni. Nagyon figyelni kell az adagolására. 2-3 csepp elég az egész arcra, nyakra. Felvitel utána 20-30 perccel felkenek még egy tápláló krémet is. Összességében elhalványította a nap okozta barna foltot, amivel régóta szenvedek, csökkentek a mitesszereim, pattanás elvétve jön ki, egységes az összkép alapozó nélkül is. Figyelni kell rá, hogy sebekre, meggyötört pattanásokra ne kerüljön belőle. Már ott tartottunk a bőrgyógyászommal, hogy újra gyógyszeres kúrát ír fel, pedig már párat a korábbi években végigcsináltam. Semmi kedvem se volt erős szerekkel tömni magam, az esetleges mellékhatásokról nem is beszélve. Ezzel a termékkel meg lett oldva a probléma. Nagyon hálás vagyok érte, hogy rátaláltam. Nekem csodaszer!

Update:
Le kell, hogy pontozzam. Hiába nagyon jó a hatóanyag, de allergiás lettem a termékre. Eleinte csak pár nap használat után jött ki viszkető piros folt az arcomra, most felvitel után fél napra már megjelenik. Próbáltam hagyni hatni rövid ideig, majd lemosni, és így is kellemetlen tüneteket okozott.
Nem használom már. 3 csillag, mert egy ideig tényleg csodaszer volt, de mostmar inkabb nem kenem az arcomra.

Update:
Végül a megmaradt mennyiséget vízzel higítva elhasználtam. Így, nem okozott problémát.

Dove Original Krémszappan

Dove Original Krémszappan
2018. január 27.

Rendszereesen Baba szappant használok és Palmolive egyik tusfürdőjét fürdésre. Akartam egy újítást régóta. Igazi nőies, finom illatot szerettem volna, de allergiás lévén nem igazan tudok ugrálni a termékek között. Olvastam egy kommentet a szappan kellemes illatáról, a sok jó tapasztalatról, így beszereztem egyet magamnak. Imádom az illatát! Kicsit nekem nehezen habzik és olvad, de nem vészes. Nem szárít. Az arcom is bátorkodtam megmosni vele. Nem tapasztaltam, hogy pattanast okozott volna. Szépen tisztít. Régen a márka testápolóinak rendszeres vásárlója voltam, de egy kellemetlen tapasztalat és az összetevők miatt váltottam. A Dove ezzel a szappannal mégis visszakúszott a hétkönapjaimba. :)

Balea Feuchtigkeits Maske

Balea Feuchtigkeits Maske
2018. január 25.

Nem csípte az arcom, pedig nagyon érzékeny bőröm van. Volt egy kis száraz folt az arcomon, ezt nagyon szépen hidratálta. Nehéz lemosni és ha nem vagyok elég alapos, akkor hagy egy vékony réteget maga után. Az illata nagyon tetszik, kicsit engem is egy régi Avonos termékre emlékeztet. Kellemesen hűsít. Az eredmény végülis nem rossz, de nem ez lesz az első számú kedvencem. Ennél sokkal jobban hidratál a balea aqua fátyolmaszk, de ugye az esetemben allergiát okozott. Még tesztelgetem ezt a terméket.

Ped Egg Professional

Ped Egg Professional
2017. december 28.

Egy kínai üzletben szereztem be a hasonmását (bár megtévesztésig hasonlít a képen láthatóra) és teljesen meg vagyok vele elégedve. Az eredmény pihe-puha sarkak. Tetszik a kialakítása, mert kézre áll és praktikus. A lereszelt bőr nem hullik le a földre. Nagyon szépen leszedi a bőrkeményedést, amivel, ha nem vagyunk eléggé elégedettek még áztathatunk, reszelhetünk, krémezhetünk. Kb 250 Ft-ért jutottam hozzá.

Miss Sporty Lasting Colour Up To 7 Days Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Up To 7 Days Körömlakk
2017. december 28.

A nővérem rég nem használt körömlakkjai között találtam meg két színt ebből a márkából. A színek: 160 bordó, metálfény csillogással, 395 sötét mályva. Bár a mályva nagyon sötét, mégis közelebb áll a szívemhez, mint a metál színű lakk. Nagyon könnyű a felvitel, gyorsan szárad. Biztos vagyok benne, hogy több, mint 2 éve ezeket a lakkokat senki sem használta, mégsem száradtak be. Magamnak is beszerzek belőle :)

Avon Nail Experts Körömágybőr-ápoló Balzsam

Avon Nail Experts Körömágybőr-ápoló Balzsam
2017. december 28.

Nagyon régen kaptam a nővéremtől. Eredetileg kellemes rózsa illata volt, ha jól emlékszem, mára avas szaga van. Gondolom, mert lejárt a termékem. Ám, ez nem veszi kedvem a használatától, mert nagyon jól ápolja a körömágybőrt. Kevés kell belőle, gyorsan rendbe hozza a száraz területeket. A lábam körömágybőrére is használom. A doboz nekem nagyon tetszik, bár valóban nehéz szétszedni, de annyi baj legyen. Nem tudom lehet-e még kapni, de ha elfogy valószínűleg újravásárolom.

Eszter Körömlakklemosó Acetonmentes

Eszter Körömlakklemosó Acetonmentes
2017. december 28.

Az acetonos változatát jobban szeretem. Nekem nehéz lemosni vele a lakkot.

Eszter Körömlakklemosó

Eszter Körömlakklemosó
2017. december 28.

Örök klasszikus. Nagyon jól leviszi a körömlakkot. Lemosás után szappanos vízzel szoktam lemosni a körmeim. A csillámos lakkokat, csillámporos díszítéseket nehezen viszi le, de olyankor rajta szoktam hagyni a körmömön és feloldja, amit kell.
Nem tudom sírjak vagy nevessek a következő rossz döntésemen, de először és utoljára voltam körömmodell egy tanulónál, épített körmökre meg pláne. A fél napos program után egy borzasztóan elcseszett épített porcelán körömmel tértem haza. Azon kívül, hogy ízléstelen volt, ronda és hazafelé nagy bénázások közepette tudtam csak megnyomni a leszállásjelzőt is, még rengeteg anyagot is elhasznált a lány (nem tudom minek). (Nem tanultam körömépítést, de rutinos szakember készített már körmöt nekem és láttam, hogy csinálja. Tanulók ne használjatok sok anyagot pls! Drága és felesleges.) Azért, hogy ne érezzem magam úgy, mint, akinek kinőttek a patái és mielőbb megszabaduljak a körmeimtől, egy órán keresztül áztattam a körmeim a lemosóban. Elnyálkásította a körmöket és le tudtam szedni őket. Az életmentésért adnék neki 6 vagy 7 csillagot, de csak 5öt tudok.

Isana Macadamia & Gloss Ajakápoló

Isana Macadamia & Gloss Ajakápoló
2017. december 28.

Ez majdnem olyan szinten van nálam mint az Alterra kamillás ajakápolója. Egy fokkal jobban hidratál (tehát csinál is valamit) mégsem jött be, mert nem éreztem azt a hidratáltságot, amit kellett volna. A másik dolog, a csillogása, ami nekem nem jött be. Mivel nem éreztem a kellő hidratáltságot, így több rétegben kentem fel, amitől őrült mód csillogott a szám. Ugyanez a problémám több színezett ajakápolóval, ami nem a termékek hibája, de én maradok a naturnál. A 3 csillag a termék ápoló tulajdonságára megy.

Alterra Kamillás Ajakápoló

Alterra Kamillás Ajakápoló
2017. december 28.

Nekem nem vált be. Azért kap két csillagot, mert a száraz ajkaim nem repedeztek ki a használat alatt, de rendbe se hozta őket. Szárított, nem hidratált. Két éve használtam, félig fogyott el, mire meguntam, hogy nincs semmi eredmény és megvettem a Rossmann olivás ajakápolóját.