Nicy011

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Soft & Clear Korrektorstift Pattanásra

Balea Soft & Clear Korrektorstift Pattanásra
2017. december 19.

Teljes arcra használom, mint egy alapozót, mert úgy vettem észre, h az általam vásárolt szín (20 Natural) kompatibilis a bőrömmel, az összetevői is tetszenek, szépen fed és nem szárítja az arcom. Ami még nagyon fontos számomra, hogy rajtam természetes megjelenést eredményez (még az Alverde ásványi alapozója ilyen. Egyébként keresem a hozzám passzoló, normál vagy természetes összetevőkből álló, természetes hatású, tartósabb alapozót alkalmakra. Eddig nem sok sikerrel. Talán most az egyik Rimmel beválik.) Amikor kijön pár pattanás az arcomra, nagyon szépen lehúzza. Nagyon durva pattanásokat nem takar el, de fed valamennyire. Ilyen esetekre többet használok a pattanásra és az egész arcra alapozót, majd a felesleget egy papírzsepivel vagy tiszta ecsettel óvatosan leszedem, h ne legyen mű hatás. :) Egy bajom volt vele, h mivel teljes arcon használom, így gyorsan fogy. Nyáron nem annyira tartós alapozóként használva, mert krémes az állaga és könnyen megolvad.

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Powder

Maybelline Fit Me Matte + Poreless Powder
2017. december 19.

Fixál, mattít, szépen fed! Nem púderezek már nagyon régóta, de most vásároltam egyet és jól tettem, hogy ezt választottam! Igaz, a 120-as Classic Ivory az én bőrömnek mintha picit sötét lenne, de ez az én hibás színválasztásom. Nagyon jó termék!

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2017. december 19.

Magas fényű, gyöngyház lakkom volt. Nagyon szerettem, mert egyszerű volt és nagyon szép. Nem feltűnő, de ki volt festve a körmöm. Nagyon örültem mikor megláttam a márka gél hatású lakkjait is. Nem sikerült még színt választanom, de tervezem megvásárolni. A gyöngyházfényűvel meg voltam elégedve, tartósságát tekintve is.

Lovely Classic Körömlakk

Lovely Classic Körömlakk
2017. december 19.

Nagyon tetszenek a Lovely színei, s miután a márka egy akciós Nude termékével befürödtem, akartam egy hasonló színt. Egy púder árnyalatot választottam, ami felkenve már inkább halvány rózsaszín. Sajnos, a drogériás fényeknél nem látszik mindig jól az árnyalat, de ez tetszik! Az első réteg, mintha csíkot húzna, csak a második réteg felkenésével fed tökéletesen. Egy nap után veszít a fényéből, két nap után kezd lepattogni, harmadik napra feltűnőek ezek a lepattogások. Fedőlakkot nem használtam. 4 csillagot adok neki, mert elvárom, hogy elsőre szépen vigye fel a színt, hogy ne álljon rétegekben a lakk a körmömön, mert az nekem nem tetszik, főleg, ha még fedőlakkot is kennék rá. A két réteg még vállalható.

Lovely Nude Körömlakk

Lovely Nude Körömlakk
2017. december 19.

Nagyon szép árnyalatban, akciósan vettem meg (lehet ez volt a gond, ki tudja). Rémes csíkokat húz. Több réteg felkenésével sem tudtam szépen kifesteni a körmöm, mert újra jöttek a csíkok. Akárhányszor próbálkoztam inkább kínlódás volt, mint körömfestés.

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2017. december 19.

Nem rég találtam meg a régi körömlakkjaim között, ezt a terméket, még a piros köröm mániás időszakomban (volt ilyen?) kettőt biztosan elhasználtam. Gyönyörű szép színe volt. Jó pont neki, hogy kb két évet eltöltve a szekrényemben: nem húz csíkot, nem száradt be, picit besűrűsödött, de használható. Első újrafestésre nem tapasztalok minőségi romlást! Talán ez lehet az a festék, amiből érdemes több színt bevásárolni? Még mindig borzasztó dögös ez a piros! :D
A tartósságára már nem emlékszem.

Lovely Körömerősítő Szérum Kalciummal és C-vitaminnal

Lovely Körömerősítő Szérum Kalciummal és C-vitaminnal
2017. december 19.

Nagyon régen használtam ezt a körömerősítőt, meg voltam vele elégedve. Talán 2 hét alatt az akkori picike, töredezésre hajlamos körmeimet hosszúra megnövesztette. Ápoltak, erősek és szépek voltak! Előtte sosem tudtam megnöveszteni a körmeim! Az a másik gondom a körmömmel, hogy amint színes festéket kenek rá, mintha elgyengülnének és egy idő után beszakadnak, letörnek. Amikor ezt használtam, nem volt ilyen gondom. Jelenleg azért nem használom, mert multivitamint szedek és így is gyorsan nő a körmöm. Mostanában újra szemezgetek vele. Utóbbi időszakom tanúsága, hogy a régi jól bevált dolgokat (pl.alapozó, arctisztító, körömerősítő) nem szabad lecserélni vagy mindig kell belőlük otthon tartani biztosítéknak.

BioTech USA Active Woman

BioTech USA Active Woman
2017. december 19.

Évekkel ezelőtt szedtem ezt a vitamint, mert rendszeresen sportolok és stresszes időszakom volt. Nagyon szerettem. Gyorsan nőtt a hajam, a körmöm, a bőröm is szebb volt tőle. Aztán kipróbáltam a One-a-day-t, szintén a Biotech-től és sokáig azt szedtem. Most egy DM-es multivitamint szedek, ezzel sincs problémám, de a Biotech-es vitaminokkal voltam eddig a legelégedettebb.

Oriflame Szemöldökcsipesz

Oriflame Szemöldökcsipesz
2017. december 19.

Kaptam kettőt is, mert nővérem nagyon dicsérte. Így, anyukám is és nővérem is megajándékozott vele. Nagyon szerettem őket, úgy fél évig. Utána már nem ért össze a vége. Nem lehetett vele gyorsan haladni, sem egyáltalán megfogni a szálakat, néha még el is vágta őket. Az apró szálakat is nehezen tudtam kiszedni. Próbáltam smirglivel és egy erősebb, fém körömreszelővel megcsiszolni a végeket, eleinte igen, de további csiszolásra semmi sem változott. Kb két éve egy százforintos boltban vagy piacon fellelhető manikűrkészletben található szemöldökcsipeszt használok. Azzal teljesen meg vagyok elégedve.

Bioptron Fényterápia

Bioptron Fényterápia
2017. december 16.

Pattanásra, pattanás utáni sebekre, hegekre tökéletes! Tartós használatával szép bőr érhető el. Nekünk a kisebb lámpa van meg, így eléggé időigényes a teljes arcot kezelni vele, de megéri! Egy pontban 3 sípolást szoktam megvárni, így haladok végig a teljes arcon és utána olyan mintha felfrissülne a bőr. Oxi spray-t nem használok. Simán használom vagy aloe vera növény nedvét kenem fel használat előtt.