Nicy011

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Babé Stop AKN Hámlasztó

Babé Stop AKN Hámlasztó
2017. december 16.

Egy kevéske adagot vásároltam valakitől innen a krémmániáról. Több mint egy hónapig használtam, mert utána elfogyott. Újra nem vásároltam, mert ki akartam próbálni egy másik terméket. Az illatát nagyon szerettem, de ez mellékes. Eleinte jónak tűnt, tényleg egységesebb lett a bőrkép, tehát volt hatása, eltüntetett pár pattanást is és halványította a nap okozta barna foltot az arcomon, de azt az átütő hatást nem értem el vele, amire vágytam. Vagy túl rövid ideig használtam, vagy az én bőrömnek nem volt megfelelő, vagy túl nagyok voltak az elvárásaim vele szemben. Összességében jó kis termék, de nekem kevésnek bizonyult.

Balea Med Ultra Sensitive Totes Meer Testápoló (régi)

Balea Med Ultra Sensitive Totes Meer Testápoló (régi)
2017. december 16.

Nagyon érzékeny bőrre vettem egy másik korábban jól bevált drágább termék helyett. Szinte ugyanazt a hatást értem el vele. Kellemesen selymes bőr irritáció nélkül. Az illata is tetszett. Nagyon testes, sűrű krém, ennek ellenére könnyen beszívódik. Sajnos nem lehet minden DM üzletben kapni. Arcra nem használtam, mivel pattanásra hajlamos a bőröm.

Neutrogena Intense Repair Body Lotion Sensitive

Neutrogena Intense Repair Body Lotion Sensitive
2017. december 16.

Nagyon érzékeny a bőröm a különböző kemikáliákra. Próbálkoztam más sensitive testápolókkal is, mivel kissé borsos ennek az ára, de rá kellett jönnöm, hogy egyik sem ér fel vele. Más sensitive testápolóknak nem tetszik az illata, ha egyáltalán van nekik, nehezen szívódnak be és minden egyéb bajom van velük. Bőrradírozás után használva extra puha és selymes lesz tőle a bőröm. Szeretem, hogy kicsit hűsít is. Talán még a Balea med ultra sensitive totes meer testápoló az, ami olcsóbb kategóriában nagyon közel áll ehhez.

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé

Essence Szempilla- és Szemöldökzselé
2017. december 16.

Szelektálom a smink termékeimet mit tartsak meg és mi az amit eladjak, vagy ajándékozzak el. Eszembe jutott, hogy van egy szemöldökformázó zselém. Nem emlékeztem h ez a márka az. Nem használtam, mivel nem szerettem azt a vizes érzést, amit felvitel után a szemöldökömön hagyott. A hozzászólásokat elolvasva és kipróbálva mások praktikáit babahajakra, szemöldökre, szempillára, úgy döntöttem megtartom és használni fogom. A babahajak plusz pont, mert az én esetemben: hajlakkozás után kiborzosodik a hajam. Waxot sokáig használtam, de nehéz eltalálni mennyit használjak. Zselé kizárt, mert nem tetszik a száradás utáni kinézete, de ezzel a kefés könnyű állagú zselével szépen, feltűnés nélkül tudom fixálni a kiálló szálakat, ha esetleg copfba kötném a hajam. Megszerettem :)

Essence Zselés Szemhéjtus

Essence Zselés Szemhéjtus
2017. december 16.

Ha jól emlékszem ez volt az első szemhéjtusom. Egy frissen bontott dobozzal kezdetben nagyon szépen lehetett dolgozni, amikorra kitapasztaltam mennyi mennyiséget kell felvinni. Igaz, hogy az ecsetet, ha nem mostam le szurokszerűen rákeményedett, de ezt egy használat utáni ecset lemosással vagy az ecset kis vízbe állításával meg lehetett oldani. Kibírta az izzasztó táncos fellépéseket, a meleget, a hideget. Nagyon szerettem az állagát, a színét, a végeredményt, de végül következő vásárlásnál kényelmi szempontból és kíváncsiságból egy ecsetesre váltottam. Emlékeim szerint idővel egy réteg keletkezett a tetején és így már nehéz volt vele dolgozni. Nagyon szerettem, de összehasonlítva a kedvencemmel (Catrice ecsetes) csak 3 csillag.

Rimmel Match Perfection Alapozó SPF20

Rimmel Match Perfection Alapozó SPF20
2017. december 16.

Alapozó váltáson gondolkodtam, bár az előzővel semmi problémám nem volt (Alverde), valamint akartam egy normál alapozót a tarsolyomba, így esett erre a választásom. Light Porcelain színben vettem. Nekem világos a bőröm, de ez hozzám is túl világos. Egy kicsit sötétebb púderrel fixáltam és így tetszik az összhatás. Pont most, a stressz hatására az arcomon allergiás kiütések jöttek ki, nem mondom, hogy teljesen elfedi, de nagyon közelről kell nézni, hogy valaki rájöjjön, hogy kipattogtam és ez nagyon jó pont neki. Irritálást nem tapasztaltam. Azt nem tudom, hogy több óra viselet után és hosszú távon, hogyan viselkedik. Nem tudom, hogy oxidálódik-e és ha igen mennyire (amég nem jött a hülye ötletem, hogy alapozót váltsak azt se tudtam, hogy létezik ilyen. Miután olvastam sok véleményt, most már tudom, hogy mitől jön szembe néha egy-két narancssárga arc:):) ) Az adagolója nagyon tetszik. Sokáig elég lesz, mert csak alkalmakra tervezem használni és nekem nagyon kevés kell belőle. Egy pumpálás sok. Napfényvédő mániás vagyok, így az SPF20 is jó pont. Összességében max pontot adok neki. Annyi a bajom vele, hogy nem természetes összetevőkből áll, de ez nem a termék hibája. Arra leszek még kíváncsi, hogy fotózások esetén képen, hogyan mutat. Mindent letesztelek és updatelek :)

Alverde Mineral Make-Up Alapozó

Alverde Mineral Make-Up Alapozó
2017. december 16.

Évek óta használom. Ez a kedvenc alapozóm, annak ellenére, hogy a fedése nem minden bőrállapotomnál teljes. Hétköznapokra nekem megfelelő. Amikor nincs semmi különösen elfedni való az arcomon, akkor a legszebb vele dolgozni. A legvilágosabb árnyalat tökéletesen passzol a bőrömhöz. Nem szeretek sok mindent és bármit kenni az arcomra, ha már alapozókról van szó. Nem is szeretek alapozni, mert szerintem se így se úgy nem lélegzik egyik alatt sem a bőr, mégis az összetevők miatt ezt nyugodt szívvel használom. Szeretem a felvitel utáni friss, természetes hatását is. Nem szárít. Csak alkalmakkor fogok mást használni.

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)
2017. december 5.

Ez volt az első szövetmaszk, amit kipróbáltam. Felhelyezése egyszerű. Nagyon kellemes hűsítő érzés a használata. Jobb tapintású, hidratált az arcbőr. Ezzel meg is voltam elégedve. Mégis azért kap 3 csillagot, mert épp készültem valahová és használat után az arcomon két-három piros folt jelent meg, amit csak rengeteg korrektor használatával sikerült eltüntetnem. Másnapra két bőr alatti dudor és apróbb pattanások is megjelentek. Lehet teszek vele még egy próbát, de nem mostanában.

Palmolive Naturals Delicate Care Tusfürdő

Palmolive Naturals Delicate Care Tusfürdő
2017. november 1.

Az egyik kedvenc tusfürdőm! Szeretem a nőies illatát, a krémes állagát, örök klasszikus. Nagyon érzékeny bőröm van, nem használhatok bármilyen tusfürdőt, mert könnyen allergiás kiütéseim lesznek. Más Palmolive tusfürdőtől lettem már kiütéses, de szerencsére erre a termékre nem vagyok allergiás. Nálam mindig megtalálható a fürdőszobában. Ha kevesebb mennyiséget használok, picit szárít, de ez miatt nem fogok kevesebb csillagot adni neki, mivel több mennyiség használata esetén jól ápol és puha a bőröm tőle. Ár-érték arányban magasan az egyik legjobb tusfürdő.

Schauma 7 Virág Olaj Sampon

Schauma 7 Virág Olaj Sampon
2017. szeptember 4.

Azért vettem csak meg, mert akciós most a DM-ben, nagyon megtetszett az illata és az amúgy szárazságra hajlamos hajamnak gondoltam jót tesz ez a sampon. Kellemes krémes az állaga, jól habzik és már hajmosas utan úgy éreztem, mintha hajpakolast is tettem volna a hajamra. A biztonság kedvéért használtam a szokásos tejproteines hajpakolasom is. A végeredmény könnyen kifesulheto haj. Szerencsére az illata jól működik az amúgy erős cukorka illatú hajpakolasommal együtt, aminek a szagát annyira nem szeretem. Hajmosas és pakolás után még mindig a kellemes, nőies, viragos illat dominál. Felér egy aromaterapiaval :)